köpek


Aslı Bekiroğlu yeni sevgilisiyle çok mutlu
Aslı Bekiroğlu yeni sevgilisiyle çok mutlu Yakışıklı oyuncu Sinan Sicimoğlu; daha önce DJ Can Koçkan, Çağrı Telkıvıran, DJ Taykun Karaduman ve Bartu Ürkmez gibi isimlerle aşk yaşayan Aslı Bekiroğlu'na abayı yakmıştı.
Korhan Berzeg'in köpeği Tina'nın tahlillerinden de sonuç çıkmadı
Korhan Berzeg'in köpeği Tina'nın tahlillerinden de sonuç çıkmadı Gönen'deki yazlık evinden 17 Haziran’da 'Tina' isimli Doberman cinsi köpeği ile ayrıldıktan sonra, kendisinden bir daha haber alınamayan Dünya Bankası'ndan emekli ekonomist Korhan Berzeg'i (83) arama çalışmaları 85'inci gününde de devam ediyor.
Vali Sezer: "Edirne sınırları içerisinde başıboş köpek istemiyorum"
Vali Sezer: "Edirne sınırları içerisinde başıboş köpek istemiyorum" Edirne Valisi Yunus Sezer, sahil köylerinde sahipli köpeklerini sokağa bırakan vatandaşların uyarılması ve gerektiği durumlarda idari ceza uygulanması talimatı verdi.
Eva Benir ünlü yapımcı Ogan Şenyolcu'dan şikayetçi oldu: "Evimi soydu"
Eva Benir ünlü yapımcı Ogan Şenyolcu'dan şikayetçi oldu: "Evimi soydu" Şarkıcı Eva Benir, eski sevgilisi olan yapımcı ve yönetmen Ogan Şenyolcu’ya "Köpeklerime baksın diye evimin anahtarını verdim ama o 200 bin lira değerindeki telefonumu ve kameramı çaldı" iddiasıyla dava açtı. Yönetmen Şenyolcu’nun 10 yıla kadar hapsi isteniyor.
Oyuncu Rüzgar Aksoy evlendi
Oyuncu Rüzgar Aksoy evlendi Geçen sezon sonu "Ömer" dizisinin kadrosuna katılan Rüzgar Aksoy geçen kış evlilik teklif ettiği dansçı Yasemin Sancaklı'yla dünya evine girdi.
Kayıp Korhan Berzeg hakkında son dakika gelişmesi
Kayıp Korhan Berzeg hakkında son dakika gelişmesi İstanbul'dan memleketi Balıkesir'in Gönen ilçesine gelip, kaybolan Korhan Berzeg'in (83) arama çalışmalarına, 74 gün sonra evine dönen köpeği 'Tina' da katılıyor.
Köpeği eve geri dönen Korhan Berzeg hakkında flaş gelişme
Köpeği eve geri dönen Korhan Berzeg hakkında flaş gelişme İstanbul'dan geldiği memleketi Balıkesir'in Gönen ilçesinde, 17 Haziran'da yürüyüşe çıktıktan sonra kaybolan Korhan Berzeg'in (83) yanındaki Doberman cinsi eğitimli köpeği 'Tina', 74 gün sonra eve dönmüştü.