köpek

Nilperi Şahinkaya'dan şaşırtan paylaşım: "Yeni doğurdum"
Nilperi Şahinkaya'dan şaşırtan paylaşım: "Yeni doğurdum" Uzun süredir sanatçı Emre Yusufi ile mutlu bir beraberliği olan oyuncu Nilperi Şahinkaya; son paylaşımıyla sevenlerini şaşırtmayı başardı.
Korhan Berzeg'i arama çalışmalarında 40. gün
Korhan Berzeg'i arama çalışmalarında 40. gün İstanbul'dan memleketi Balıkesir'in Gönen ilçesine gelip, Doberman cinsi eğitimli köpeği 'Tina' ile 17 Haziran'da yürüyüşe çıktıktan sonra kaybolan Korhan Berzeg'i (83) arama çalışmaları 40'ıncı gününe girdi.
Denizde serinlemek isteyen Gül Gölge'ye şok! Şikayetçi oldu
Denizde serinlemek isteyen Gül Gölge'ye şok! Şikayetçi oldu Güzel televşzyon yıldızı Gül Gölge yaşadığı sitenin iskelesinde köpeğiyle denize girince korku dolu anlar yaşadı.
Kuduz köpeğin ısırdığı mimar hayatını kaybetti
Kuduz köpeğin ısırdığı mimar hayatını kaybetti Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde geçen hafta köpeğini gezdiren Lütfü Seray (28), bir sokak köpeğinin saldırısına uğradı.
Düzce'de sağanak! Dereler taştı, evleri su bastı!
Düzce'de sağanak! Dereler taştı, evleri su bastı! Düzce'nin Yığılca ilçesinde etkili olan sağanakta dereler taştı, birçok köy evini su bastı.
İsmailağa köpekleri hedef aldı: "Öldürülmeleri caizdir"
İsmailağa köpekleri hedef aldı: "Öldürülmeleri caizdir" İsmailağa cemaati mensubu Fatih Kalender isimli bir kişi katıldığı YouTube yayınında "saldırgan köpeklerin öldürülmesinin caiz olduğunu" söyledi.
Işıl Reçber'in savcılığa şikayet ettiği veterinerden açıklama
Işıl Reçber'in savcılığa şikayet ettiği veterinerden açıklama Ünlü spor adamı Rüştü Reçber'in eşi Işıl Reçber traş için götürüldüğü veterinerde vefat ettiğini iddia ettiği köpeği için hukuk savaşı başlatmıştı.