Linet


Kısa süre annesini toprağa veren Linet ağlamaktan konuşamadı
Kısa süre annesini toprağa veren Linet ağlamaktan konuşamadı İki hafta önce annesi Leyla Özgecan'ın vefatıyla zor günler geçiren şarkıcı Linet, önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere takıldı.
Şarkıcı Linet "Acım tarifsiz" diyerek paylaştı
Şarkıcı Linet "Acım tarifsiz" diyerek paylaştı Linet'in annesi Leyla Özgecan, geçen günlerde hayatını kaybetmişti.
Linet anne acısıyla sarsıldı
Linet anne acısıyla sarsıldı Şarkıcı Linet, annesinin vefat haberini sosyal medya üzerinden duyurdu.
Şarkıcı Linet'in 40 bin liralık manzarası
Şarkıcı Linet'in 40 bin liralık manzarası Linet, Arnavutköy'de 40 bin liraya kiraladığı boğaz manzaralı yeni evinin görüntülerini sosyal medya hesabından paylaştı.
Hayvansever İbrahim Çelikkol'a gerçek kürk tepkisi
Hayvansever İbrahim Çelikkol'a gerçek kürk tepkisi Eşi Mihre Çelikkol'la boşanma kararı aldığı haberiyle gündemde olan oyuncu İbrahim Çelikkol, sosyal medyada giydiği gerçek kürk nedeniyle eleştiri yağmuruna tutuldu.
Seher Dilovan: "Oğlum Eurovision'da İsviçre'yi temsil etmek istiyor"
Seher Dilovan: "Oğlum Eurovision'da İsviçre'yi temsil etmek istiyor" Tel Aviv doğumlu Türk-İsrail asıllı şarkıcı Linet'in, İsrail'i Eurovision'da temsil etmek için XFactor yarışmasına katılmasının ardından, türkücü Seher Dilovan'ın oğlunun da İsviçre için yarışmak istediği ortaya çıktı.
Aslı Şen'den yeni Linet açıklaması
Aslı Şen'den yeni Linet açıklaması Fenerbahçe eski başkanı Ali Şen'in gelini Aslı Şen, kadınlardan oluşan arkadaş grubu ile şarkıcı Linet'i dinlemeye gitmişti. En ön masaya oturan Aslı Şen bir süre sonra, Linet'in kendileri ile selamlaşmadığı, ilgilenmediği için sinirlenip mekanı terk etmişti.