Madonna


Kanye West ile birlikte olduktan sonra Julia Fox'un kazancı arttı
Kanye West ile birlikte olduktan sonra Julia Fox'un kazancı arttı Bir zamanlar az tanınmış bir oyuncu olan 32 yaşındaki Julia Fox, Kanye West ile yaşadığı kısa süreli birliktelikten sonra herkesin odağı haline geldi. Fox'un sadece ünü değil kazancı da arttı.
Madonna'nın kızı açtı ağzını yumdu gözünü
Madonna'nın kızı açtı ağzını yumdu gözünü Pop ikonu Madonna'nın 25 yaşındaki büyük kızı Lourdes Leon, annesi Madonna'nın, bütün hayatını kontrol eden bir kontrol manyağı olduğunu söyledi.
Madonna: "Kendimi öldürmek istedim!"
Madonna: "Kendimi öldürmek istedim!" Popun kraliçesi Madonna, Jimmy Fallon'ın 'The Tonight Show'una katıldı. Ünlü şarkıcı, yıllar önce 'Matrix' ve 'Batman' film serilerinde kendisine teklif edilen rolleri geri çevirdiği için pişman olduğunu itiraf etti.
Onur Yürüyüşü'nde gündem olan kadın ilk kez konuştu!
Onur Yürüyüşü'nde gündem olan kadın ilk kez konuştu! Alman şarkıcı ve söz yazarı Liana Georgi, yürüyüşe damga vuran isimlerdendi. Müziğin yaşayan efsanesi Madonna’nın “Neden bu kadar çok polis var” notuyla paylaştığı görüntülerdeki o kadın ilk kez konuştu...
Madonna'nın son pozları tartışma yarattı
Madonna'nın son pozları tartışma yarattı Popun divası Madonna, tasarımcı dostu Jean Paul Gaultier’nin hediye ettiği transparan tulum için Instagram hesabından teşekkür etti.
80'li yılların ünlü isminden çok acı haber!
80'li yılların ünlü isminden çok acı haber! Bir dönemin ünlü reklam yıldızı ve şarkıcısı uzun süredir mücadele ettiği hastalığa yenik düştü...
Jill Biden'ın kıyafetlerine ağır eleştiri
Jill Biden'ın kıyafetlerine ağır eleştiri ABD’de Kasım ayındaki seçimleri kazanarak göreve gelen Başkan Joe Biden ve eşi Jill Biden, önceki Başkan Donald Trump ve eşi Melania Trump’la pek çok konuda kıyaslanıyor.