Marmaris


Kulübe alınmayınca kapıdaki görevliler ve müşterileri bıçakladılar!
Kulübe alınmayınca kapıdaki görevliler ve müşterileri bıçakladılar! Muğla'nın turistik ilçesi Marmaris'te gece kulübüne alınmayan 3 kişi, önce kapıda tartıştığı görevlilere, ardından da içerideki müşterilere bıçakla saldırdı. Kavgada 14 kişi yaralanırken, 3 kişi gözaltına alındı.
Serkan Altunorak 'Dalgakıran'ı sahilde sahnelendi
Serkan Altunorak 'Dalgakıran'ı sahilde sahnelendi Serkan Altunorak’ın oynadığı, yönetmenliğini Çağ Çalışkur’un üstlendiği, İngiliz yazar Simon Stephens’a ait olan Craft Tiyatro’nun oyunu Dalgakıran, bu kez sahilde sahnelendi.
Haluk Levent verdiği sözü tuttu!
Haluk Levent verdiği sözü tuttu! Sosyal medya hesabını aktif kullanan ve çalışmalarını da takipçileriyle paylaşan Haluk Levent'in yolu bu kez Marmaris'e düştü.
14 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismara tutuklama
14 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismara tutuklama Muğla'nın Marmaris ilçesinde, 14 yaşındaki kız çocuğuna içki içirip, cinsel istismarda bulunan market işletmecisi Fırat K. (41), tutuklandı.
Kıvanç Tatlıtuğ yeni dizisi 'Aile'den kazandığını Marmaris'e yatıracak!
Kıvanç Tatlıtuğ yeni dizisi 'Aile'den kazandığını Marmaris'e yatıracak! Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, oğlu Kurt Efe için kesenin ağzını iyice açtı. Oğlunun doğumundan itibaren yatırım yapmaya başlayan Tatlıtuğ, Marmaris’ten 20 Milyon TL’ye arsa bakıyor.
Bade İşçil parasına para kattı! Güzel oyuncu kıskandırdı
Bade İşçil parasına para kattı! Güzel oyuncu kıskandırdı Son dönemde ekranlardan uzak kalan Bade İşçil, deyim yerindeyse oturduğu yerden para kazandı.
Arda Turan depremzedeler için Marmaris'te sahaya çıkacak
Arda Turan depremzedeler için Marmaris'te sahaya çıkacak Türk futbolunun yetiştirdiği en önemli futbolculardan, Galatasaray ve A Milli Takım'ın yanı sıra yıllarca İspanya'nın dev kulüpleri Barcelona ile Atletico Madrid'de forma giyen Arda Turan, Marmaris'te depremzedelerle birlikte sahaya çıkacak.