Marmaris


Hilal Kaplan'dan "yazlık saray" yorumu Hilal Kaplan, Marmaris’te inşa edilen ve kamuoyu tarafından 'Yazlık Saray' olarak bilinen Cumhurbaşkanlığı Devlet Konuk Evi için, "Cumhuriyet tarihinin gördüğü en çalışkan Cumhurbaşkanı, tartışmasız Erdoğan'dır, tatilde de devlet işlerini yürütüyor" değerlendirmesinde bulundu.
Uğur Dündar ‘Yazlık Saray’ın dününü ve bugününü anlattı Usta gazeteci Uğur Dündar, Tele 1'in Anında Manşet programına konuk olarak Muğla'nın Marmaris ilçesi Okluk Koyu'na inşa edilen ve kamuoyu tarafından ‘Yazlık Saray’ olarak bilinen Cumhurbaşkanlığı Devlet Konuk Evi'nin şatafatıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.
İşte herkesin merak ettiği Yazlık Saray Marmaris’te inşa edilen ve kamuoyu tarafından 'Yazlık Saray' olarak bilinen Cumhurbaşkanlığı Devlet Konuk Evi 2019 yılında tamamlandı. O tarihten bu yana gizemini koruyan yerleşkenin mimarı Şefik Birkiye projenin görsellerini kendi internet sitesinden paylaştı.
Gökçe Bahadır yakın arkadaşlarıyla tekne turuna çıktı Ünlü oyuncu Gökçe Bahadır, yakın arkadaşlarıyla birlikte Bodrum'a gitti.
Selin Şekerci - İbrahim Selim aşkı objektiflere yansıdı Selin Şekerci ve kendisi gibi oyuncu sevgilisi İbrahim Selim, ilk kez Marmaris'te objektiflere yansıdı.
Kaptanların Marmaris buluşması Galatasaray’ın kaptanı Arda Turan, eşi Aslıhan Doğan Turan ve oğulları ile tatilde.
Tiyatro sanatçısı Ali Demirel vefat etti Efsane "Olacak O Kadar" programıyla hafızalarda yer edinen ünlü tiyatro sanatçısı Ali Demirel, 77 yaşında hayata gözlerini yumdu.