Marmaris


Saadet Işıl Aksoy yangın fırsatçılarına ateş püskürdü! Marmaris'te evi olan Saadet Işıl Aksoy, fırsatçılara ateş püskürdü: "Kâr etmek için malzemeleri fahiş fiyata satıyorlar. Halbuki biz onların da dükkanı yanmasın diye malzeme alıyoruz"
Fatih Altaylı "Çok sevdiğim çaydan…" Cumhurbaşkanı Erdoğan, Marmaris’te yangın felaketinin olduğu bölgeye gitmiş ve konuşmasının ardından vatandaşlara çay dağıtmıştı.
Marmaris 5 gündür yanıyor! Muğla’nın çeşitli bölgelerinde perşembe günü başlayan orman yangınlarında henüz 3 bölgedeki alevler kontrol altına alınamadı. Marmaris'te 8, Köyceğiz de 2 helikopter söndürme çalışmalarını sürdürüyor.
Demet Akalın'a takipçisinden sert tepki Türkiye'nin birçok bölgesinde devam eden yangınlar için bir paylaşım yapan Demet Akalın, yaptığı hata nedeniyle takipçisi tarafından çok sert uyarı aldı.
Aleyna Tilki'den takdir toplayan hareket Yangını söndürmek için çalışan itfaiyecilere su götürürken alevler arasında kalarak can veren Şahin Akdemir’le ilgili ünlü sanatçı Aleyna Tilki’den, 'Helal olsun' dedirten bir hamle geldi…
Marmaris'te Şahin Akdemir'in kahreden ölümü! İçmeler Mahallesi'nde, bölgeden ayrılmaya çalışırken motosikletinin devrilmesi sonucu kaza yapıp alevlerin arasında kalan 25 yaşındaki Şahin Akdemir yaşamını yitirdi.
Marmaris'teki yangından acı haber! Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Muğla'nın Marmaris ilçesinde çıkan orman yangınında, bir vatandaşın hayatını kaybettiğini açıkladı.