Marmaris


Serenay Sarıkaya yeni yatırımıyla gündemde
Serenay Sarıkaya yeni yatırımıyla gündemde Oynadığı diziler, reklamlar ve müzikal oyunlar sayesinde milyonlar kazanan ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, Marmaris'te yatırım yapmak için kolları sıvadı.
Yağmur Ayaz güzellik yarışmasında güzelleri gölgede bıraktı
Yağmur Ayaz güzellik yarışmasında güzelleri gölgede bıraktı Ünlü model Yağmur Ayaz Miss Aegean da güzelleri gölgede bıraktı.
Elçin Sangu'nun uzatmalı aşkı aldığı kiloyla şaşırttı
Elçin Sangu'nun uzatmalı aşkı aldığı kiloyla şaşırttı Geçtiğimiz sezon hem dizide rol alan hem de müzikalde sahneye çıkan Elçin Sangu, uzatmalı sevgilisi Yunus Özdiken ile çıktığı tatilde yorgunluk atıyor.
Yeni evli Ahmet Kural ile Çağla Gizem Çelik arkadaşlarıyla mavi tura çıktı
Yeni evli Ahmet Kural ile Çağla Gizem Çelik arkadaşlarıyla mavi tura çıktı Bodrum'da evlenen Ahmet Kural ile Çağla Gizem Çelik, balayından sonra arkadaşlarıyla birlikte mavi tura çıktı.
Marmaris'te yaz sıcağında su çilesi! Bidonlarla taşıyorlar
Marmaris'te yaz sıcağında su çilesi! Bidonlarla taşıyorlar Tatil cenneti Marmaris'te, su çilesinin bir türlü çözülmediği Bozburun Yarımadası'ndaki mahallelerde vatandaşlar evlerine bidonlarla su taşıyor.
Elektrik şirketleri turizme darbe vuruyor
Elektrik şirketleri turizme darbe vuruyor Bayram sonrası büyük bir çıkış bekleyen ve sezonun en yoğun döneminde olan turizm sektöründe Datça ve Marmaris’te yaşanan elektrik kesintileri yazlıklar ve butik otelleri vurdu.
Kıvanç Tatlıtuğ'dan Atina atağı! 1 Milyon Euro ödedi
Kıvanç Tatlıtuğ'dan Atina atağı! 1 Milyon Euro ödedi Kıvanç Tatlıtuğ tüm kazancını gayrimenkule yatırmaya devam ediyor. 60 milyon liralık iki reklam anlaşması yapan oyuncu, Atina'da 1 Milyon Euro'ya villa satın aldı.