Marmaris


Zeynep Bastık'ın Ege turnesi devam ediyor
Zeynep Bastık'ın Ege turnesi devam ediyor 'Ara' adlı yeni teklisiyle dijital müzik platformlarında zirveye yerleşen Zeynep Bastık, Çeşme, Kuşadası, Bodrum, Marmaris, Ayvalık ve Altınoluk'tan oluşan Ege turnesine devam ediyor.
Atacan ailesi lüksün keyfini sürüyor
Atacan ailesi lüksün keyfini sürüyor Pınar Altuğ ve ailesi bu yaz da lüks teknelerinde keyiflerine bakıyor...
Marmaris'te bulunan bu kabanalar günlük 74 bin TL!
Marmaris'te bulunan bu kabanalar günlük 74 bin TL! Marmaris’teki lüks bir otel, 360 Euro olan kabana fiyatını yoğun talepten dolayı arttırdı. Kabanalara oturmak isteyenlerden günlük 4 bin Euro yani yaklaşık 74 bin TL’ye varan ücretler alınıyor.
Sürat teknesi, tekne dolmuşa çarptı!
Sürat teknesi, tekne dolmuşa çarptı! Sürat teknesi, tekne dolmuşa çarptı... Ölen ve yaralananlar var...
Aslıhan Doğan Turan hiç ummadığı yerden yara aldı
Aslıhan Doğan Turan hiç ummadığı yerden yara aldı Arda Turan'ın sosyal medya fenomeni eşi Aslıhan Doğan Turan, tatil için gittiği Marmaris'te şaşırtan bir olay yaşadı.
Sosyetiklere 20 bin liralık şok!
Sosyetiklere 20 bin liralık şok! Bir grup sosyetik, yatlarına sipariş verdi. 7 kişilik yiyecek-içeceğin olduğu 80 bin TL’lik hesabın 20 bin TL’si mazot parasıydı. Sosyetikler duruma “Zenginiz ama keriz değiliz” diye itiraz edip 60 bin TL ödeme yaptı.
Nurgül Yeşilçay ve Necati Kocabay'ın tatil neşesi
Nurgül Yeşilçay ve Necati Kocabay'ın tatil neşesi Oyuncu Nurgül Yeşilçay, uzun süredir aşk yaşadığı yapımcı sevgilisi Necati Kocabay ile önceki gün Marmaris'te görüntülendi.