Marmaris


Ünlü çiftler Marmaris'te hesap rekoru kırdı
Ünlü çiftler Marmaris'te hesap rekoru kırdı Bodrum'daki 195 TL'lik lahmacunun yankıları sürürken; Marmaris'teki lüks bir otelde lahmacunun 280 TL'ye servis edildiği ortaya çıktı.
Bodrum'un lahmacun rekorunu Marmaris kırdı
Bodrum'un lahmacun rekorunu Marmaris kırdı Yazın yaklaşmasıyla Bodrum ve Çeşme'den gelen fiyatlar, "Bu sene yandık!" dedirtirken; Marmaris'ten de benzer bir haber geldi.
Mustafa Sandal apar topar hastaneye yetiştirdi
Mustafa Sandal apar topar hastaneye yetiştirdi Mustafa Sandal, Marmaris’te tatildeyken Akyaka’daki sörf okulundaki yıldız öğrencinin kaza geçirdiğini duydu. Hemen ‘Gyrokopter’ isimli helikoptere atlayan Musti, 20 dakikada öğrencisinin yanına koşup onu hastaneye yetiştirdi.
Mustafa Sandal Melis Sütşurup için büyük korkusunu yendi
Mustafa Sandal Melis Sütşurup için büyük korkusunu yendi Oğulları Yaman ve Yavuz'un annesi, Sırp şarkıcı Emina Jahovic ile 10 yıllık evliliği 2018'de sona eren Mustafa Sandal, geçtiğimiz şubat ayında aile arasında düzenlenen sade bir nişan töreniyle evlilik yolunda ilk adımı attığı Melis Sütşurup ile 3 Haziran’da Roma’da dünyaevine girecek.
Hande Erçel'e Kaan Yıldırım'lı tatil soruldu
Hande Erçel'e Kaan Yıldırım'lı tatil soruldu "Sen Çal Kapımı" dizisinin setinde tanışarak aşk yaşadığı Kerem Bürsin'den ayrılarak ünlü oyuncu Kaan Yıldırım'la sevgili olan Hande Erçel lüks bir otelde tatil yaparken çekilen fotoğrafları hakkında soru yağmuruna tutuldu.
Kaan Yıldırım'ı çileden çıkaran olay
Kaan Yıldırım'ı çileden çıkaran olay İlişkilerini gözlerden uzak yaşamak isteyen Kaan Yıldırım ve Hande Erçel, gazetecilere görüntü vermemek için Marmaris'te bulunan lüks oteli seçmiş ve üç günlük tatilleri için 270 bin TL ödeyerek aşk tatili yapmıştı.
Burçin Terzioğlu muhabirlere alyansını gösterdi
Burçin Terzioğlu muhabirlere alyansını gösterdi Ekranların güzel oyuncusu Burçin Terzioğlu ile uzun süredir birlikte olduğu Umut Duygu cephesinden güzel haber geldi.