Marmaris

"Otele tankla girenler yarın plaja helikopterle inerler!" Marmaris’te halk plajına helikopter ile inen kişinin yandaş iş insanı Ceyhan Saldanlı olduğu ortaya çıktı. Saydanlı’nın PTT’de teknik personel olarak çalışırken 6 bin lira sermaye ile kurduğu şirketi, AKP döneminde aldığı ihalelerle ‘hızlı’ bir büyüme gerçekleştirdi.
Pelin Akil hınca hınç dolu plajda denize girdi! Geçtiğimiz günlerde "Dışarısı ve sahil çok kalabalık olduğu için tercihimiz açık alanı olan AVM oldu" açıklamasını yapan Pelin Akil'in Marmaris'in hınca hınç dolu plajında denize girmesi şaşırttı.
Meriç Aral arkadaşlarıyla tatile çıktı Son olarak "Kırmızı Oda" dizisinde rol alan Meriç Aral, tatil sezonunu açtı. Serkan Keskin, rol aldığı dizinin setinden dolayı sevgilisini yalnız bırakmak zorunda kalınca; güzel oyuncuya; yakın dostları eşlik etti.
Cansu Dere'nin 1 milyon 200 bin TL'lik alışverişi! "Sadakatsiz" isimli diziyle ekrana gelen deneyimli isim Cansu Dere, tatil için müdavimi olduğu Marmaris'i tercih etti.
Gülcan Arslan tatil keyfi yapıyor Magazin dünyasının ünlüleri, birbiri ardına tatile çıkarak paylaşımlarıyla sosyal medyayı renklendirdi.
Dilay Korkmaz: "Paşam beni tatile getirdi" Dilay Korkmaz'ın "Paşam beni tatile getirdi" notuyla yaptığı paylaşım tepki çekti.
Pınar Deniz'den yeni projeye yeni imaj Yılmaz Erdoğan'ın yeni filmi ‘Aşkın Kıyameti'nin çekimleri için bir süredir Marmaris'te bulunan oyuncu Pınar Deniz, yeni rolüyle izleyicisini şaşırtacak.