Masumlar Apartmanı


Ezgi Mola birlikte kamera karşısına geçtiği partnerinden şıkayetçi oldu! "Masumlar Apartmanı" dizisinin 'Safiye'si Ezgi Mola, birlikte kamera karşısına geçtiği ünlü isimden kendisini taciz ve tehdit ettiği iddiasıyla şikâyetçi oldu.
Masumlar Apartmanı'nın Gülben'i son paylaşımıyla şaşırttı "Masumlar Apartmanı" dizisinde canlandırdığı 'Gülben' rolüyle milyonların tanıdığı bir isim haline gelen oyuncu Merve Dizdar, son paylaşımıyla sosyal medya kullanıcılarını şaşırttı.
Masumlar Apartmanı'nın oyuncusunun isyanı sosyal medyada yankıladı! "Masumlar Apartmanı" dizisinde evin en küçük üyesi Neriman'a hayat veren genç oyuncu Gizem Katmer, bindiği taksinin polis çevirmesine takılmasına isyan etti.
Ezgi Mola: "Ben kim ne yiyor bilemem" "Masumlar Apartmanı" dizisiyle ekrana gelen oyuncu Ezgi Mola önceki gün bir restaurantta görüntülendi.
TRT'nin iddialı dizileriyle ilgili flaş gelişme Son yılların en çok izlenen projelerine imza atan TRT’nin projelerinin tatil takvimi belli oldu.
Masumlar Apartmanı'na sürpriz konuk oyuncu TRT 1'in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı bu akşam 53. bölümüyle ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde sürpriz bir isim konuk oyuncu olarak seyirci karşısına çıkacak.
Ezgi Mola: "Ben Safiye değilim" "Masumlar Apartmanı" dizisinde titizlik hastası Safiye'yi oynayan Ezgi Mola, sert sahnelerden çok etkilendiğini ancak kısa sürede rolün etkisinden çıktığını belirtti.