Masumlar Apartmanı


"Masumlar Apartmanı" oyuncusunun acı sonu
"Masumlar Apartmanı" oyuncusunun acı sonu Son olarak TRT'de yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde rol alan oyuncudan kötü haber geldi.
'Masumlar Apartmanı' dizisinin yerine sürpriz dizi geliyor
'Masumlar Apartmanı' dizisinin yerine sürpriz dizi geliyor Gold Film TRT için "Cennet'in Çocukları" dizisini hazırlıyor.
Ekranın yeni doktor dizisinde flaş değişiklik
Ekranın yeni doktor dizisinde flaş değişiklik “Doktorlar” ve “Kalp Atışı” dizileri hafızalardan silinmeyen Show TV yine etkili bir doktor dizisine başlıyor.
Açelya Devrim Yılhan: "Sokakta tanımıyorlar, rahatım"
Açelya Devrim Yılhan: "Sokakta tanımıyorlar, rahatım" TRT1 ekranlarını kasıp kavuran başrollerinde Birkan Sokullu, Ezgi Mola ve Merve Dizdar'ın başrollerini paylaştığı Masumlar Apartmanı dizisi geçtiğimiz ay final yapmıştı.
Barış Arduç 'o tweet'i silmedi
Barış Arduç 'o tweet'i silmedi Akli Film’in TRT için çektiği Barış Arduç'lu Alparslan Büyük Selçuklu dizisine başarılı oyuncu Ezgi Çelik katılmış, dizinin yapımcısı Emre Konuk sosyal medya sayfasından bu yeni gelişmeyi heyecanla duyurmuş ve İbrahim Yınal'ın eşi Öke Hatun'u canlandıracağını açıklamıştı.
Binnur Kaya yorgun düştü
Binnur Kaya yorgun düştü Sezonda "Kırmızı Oda" ve "Masumlar Apartmanı" dizilerinde aynı anda rol alan Binnur Kaya bir yandan da tiyatro çalışmalarını sürdürdü.
Mutfak önlüğü, yüzük, kupa satan TRT 4.3 milyon kazandı
Mutfak önlüğü, yüzük, kupa satan TRT 4.3 milyon kazandı TRT popüler dizilerin objelerini satıyor. TRT Market aracılığıyla "Teşkilat", "Payitaht Abdülhamid", "Masumlar Apartmanı" gibi dizilerle ilişkilendirilen ürünlerden geçen yıl 4.3 milyon TL gelir getirdi.