Masumlar Apartmanı


Ezgi Mola paraya para demiyor Masumlar Apartmanı dizisinin 'Safiye'si Ezgi Mola, önceki gün Maçka Demokrasi Parkı'nda reklam çekimi yaparken görüntülendi.
Tansel Öngel Masumlar Apartmanı'na veda mı ediyor? Bu sezonun en çok ses getiren dizilerinden Masumlar Apartmanı'nda Naci ile Safiye'nin aşkı her hafta seyirciyi ekrana kilitliyor.
Merve Dizdar: "Kendimi çok zor düzelttim" Son dönemin popüler oyuncularından olan Merve Dizdar, merak edilenlerini anlattı.
Birkan Sokullu: "Aşka dair radikal kararlar alabilirim" Yaklaşık 2 yıldır Eda Gürkaynak ile aşk yaşayan oyuncu Birkan Sokullu, özel hayatına dair açıklamalarda bulundu.
Farah Zeynep Abdullah Masumlar Apartmanı'ndan ayrılıyor mu? Farah Zeynep Abdullah, önceki gün Levent'te görüntülendi. Geçtiğimiz günlerde MS (Multipl Skleroz) hastalığı başlangıcı şüphesiyle tetkikler yaptırdığını açıklayan oyuncuya, hastalığı soruldu.
'Boncuk' rolü Burcu Biricik'in kısmetini açtı "Beni Böyle Sev, Şeref Meselesi, Kuzgun" gibi dizilerde rol alan ve son olarak "Kırmızı Oda" dizisiyle büyük çıkış yakalayan Burcu Biricik, "Boncuk" karakteri ile izleyicilerin gönlünü fethetti.
Ekranın fedakar dedesi Atilla Şendil bilinmeyenlerini anlattı Usta tiyatro sanatçısı Atilla Şendil'i şimdilerde izlenme rekorları kıran "Masumlar Apartmanı" dizisinde Farah Zeynep Abdullah’ın yani İnci karakterinin aksi ama yüreği torunları için atan fedakar dedesi rolünde izliyoruz...