Masumlar Apartmanı


"Çöp Adam" dizisinde neler oluyor?
"Çöp Adam" dizisinde neler oluyor? Elçin Sangu ve Engin Altan Düzyatan'ın başrollerini üstlendiği "Çöp Adam" dizisinde çok önemli bir gelişme yaşandı.
Yalı Çapkını dizisinde şaşırtacak gelişme!
Yalı Çapkını dizisinde şaşırtacak gelişme! "Yalı Çapkını" dizisinde seyirciyi şaşırtacak bir olay yaşanacak...
"Masumlar Apartmanı" dizisinin ünlü oyuncusundan konuşulacak haber
"Masumlar Apartmanı" dizisinin ünlü oyuncusundan konuşulacak haber "Masumlar Apartmanı" dizisindeki oyunculuğuyla kendisine hayran bırakan Açelya Devrim Yılhan yine çok etkili bir rolle seyirci karşısına çıkacak.
Aslıhan Gürbüz'den sevgilisine romantik kutlama
Aslıhan Gürbüz'den sevgilisine romantik kutlama Ünlü oyuncular İsmail Hacıoğlu ve Aslıhan Gürbüz'ün birlikteliği geçtiğimiz yaz Alaçatı'da belgelenmişti.
Ezgi Mola'nın başrol oynayacağı diziye flaş isim dahil oldu
Ezgi Mola'nın başrol oynayacağı diziye flaş isim dahil oldu Son olarak ekranda "Masumlar Apartmanı" dizisinde başarılı bir performans gösteren Ezgi Mola, "Ayten" isimli dizide başrol oynayacak.
Oyuncu Merve Dizdar'dan konuşulacak haber
Oyuncu Merve Dizdar'dan konuşulacak haber "Masumlar Apartmanı" dizisinin Gülben'i Merve Dizdar’ın ekrana dizi yapıp yapmayacağı merak konusuydu.
'Sıfırıncı Gün' dizisinin çekimleri Makedonya'da başladı
'Sıfırıncı Gün' dizisinin çekimleri Makedonya'da başladı Başrolünü Engin Öztürk ve Aybüke Pusat'ın paylaşacağı 'Sıfırıncı Gün' dizisinin hazırlıkları tamamlandı.