Melike İpek Yalova


Mahkum dizisinde oyuncu değişikliği
Mahkum dizisinde oyuncu değişikliği MF Yapım bu sezon "Evlilik Hakkında Her Şey"in ardından FOX için "Mahkum" dizisini çekiyor.
Melike İpek Yalova'nın yeni projesi belli oldu
Melike İpek Yalova'nın yeni projesi belli oldu "Bir Zamanlar Çukurova" dizisinden ayrılan Melike İpek Yalova “Mahkum”un kadrosuna katıldı.
Melike İpek Yalova rol arkadaşıyla aşk mı yaşıyor?
Melike İpek Yalova rol arkadaşıyla aşk mı yaşıyor? 'Bir Zamanlar Çukurova' dizisinden ayrılan Melike İpek Yalova, rol arkadaşı Furkan Palalı ile aşk yaşadığı yönündeki iddialar hakkında ilk kez açıklama yaptı.
Melike İpek Yalova: "Setlerde yaşadığımızı hissediyoruz"
Melike İpek Yalova: "Setlerde yaşadığımızı hissediyoruz" Akşam saatlerinde tek başına alışverişe çıkan oyuncu Melike İpek Yalova'nın, siyahlar içindeki stili dikkat çekti.
İlayda Çevik hangi iddialı dizinin kadrosuna dahil oldu?
İlayda Çevik hangi iddialı dizinin kadrosuna dahil oldu? Yakında sezon finali yapacak olan ekranın reyting rekortmeni dizisinin kadrosuna başarılı oyuncu İlayda Çevik katıldı.
İki ay önce eşinden boşanan Melike İpek Yalova'nın adı kiminle anılıyor?
İki ay önce eşinden boşanan Melike İpek Yalova'nın adı kiminle anılıyor? Geçtiğimiz şubat ayında iki yıllık eşi Altuğ Gültan'dan boşanacağını açıklayan Melike İpek Yalova hakkında sürpriz bir iddia ortaya atıldı.
'Bir Zamanlar Çukurova' dizisinde yeni bir ayrılık!
'Bir Zamanlar Çukurova' dizisinde yeni bir ayrılık! Tims&B'nin atv için çektiği reyting rekortmeni dizisi "Bir Zamanlar Çukurova"da sezon sonuna doğru bir ayrılık daha yaşanacak.