Melis Sütşurup

Miray Daner ve Oğulcan Engin'den jet nikah haberi
Miray Daner ve Oğulcan Engin'den jet nikah haberi 23 yaşındaki oyuncu Miray Daner, geçtiğimiz Ağustos ayından beri spor adamı Sinan Engin'in 31 yaşındaki oğlu Oğulcan Engin ile aşk yaşıyor.
Melis Sütşurup: "İyi ki doğdun gelecekteki soyadım"
Melis Sütşurup: "İyi ki doğdun gelecekteki soyadım" Sosyetik isim Melis Sütşurup ile evlenmeye hazırlanan şarkıcı Mustafa Sandal, yeni yaşına 'Merhaba' dedi.
Emina Jahovic'e evlilik hazırlığı yapan Mustafa Sandal soruldu
Emina Jahovic'e evlilik hazırlığı yapan Mustafa Sandal soruldu Şarkıçı Emina Jahovic, Etiler'de alışveriş yaparken görüntülendi. Jahovic, nafaka yüzünden davalık olduğu eski eşi Mustafa Sandal ve Melisa Sütşurup evlilik planına böyle cevap verdi.
Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup'tan nikah bombası!
Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup'tan nikah bombası! Şarkıcı Mustafa Sandal ve uzun süredir aşk yaşadığı sevgilisi Melis Sütşurup'tan 'evlilik' açıklaması geldi.
Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup'tan flaş nikah haberi!
Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup'tan flaş nikah haberi! Mustafa Sandal, üç yıldır birlikte olduğu cemiyetin ünlü ismi Melis Sütşurup ile yazın nikah masasına oturuyor.
Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup evleniyor
Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup evleniyor Melis Sütşurup, Mustafa Sandal'ın oğulları Yaman ve Yavuz'la çok iyi anlaşıyor. Sırp yıldız Emina Jahovic'ten 2018 yılında boşanan Mustafa Sandal ile Melis Sütşurup'un aşkı adım adım evliliğe gidiyor.
Melis Sütşurup ve Mustafa Sandal'dan nispet pozu!
Melis Sütşurup ve Mustafa Sandal'dan nispet pozu! Musafa Sandal’ın eski eşi Emina Jahovic ile devam eden nafaka davasında yeni gelişmeler olmuştu. Jahovic, Sandal’ın kendisini fakir göstermek için mal varlığını annesinin üzerine yaptığını iddia etmişti.