Melis Sütşurup


Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup'u düğün heyecanı sardı
Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup'u düğün heyecanı sardı Müzisyen Mustafa Sandal'ı düğün heyecanı sardı. Nişanlısı Melis Sütşurup'la Göcek'te 10-12 Haziran'da yaklaşık 150 kişinin katılacağı düğünün hazırlıkları devam ediyor.
Takipçileri Mustafa Sandal'ı Emrah sandı
Takipçileri Mustafa Sandal'ı Emrah sandı Şarkıcı Mustafa Sandal, Instagram hesabından yeni bir fotoğrafını paylaştı.
Emina Jahovic hüsran yaşadı, Mustafa Sandal Paris'te kutladı!
Emina Jahovic hüsran yaşadı, Mustafa Sandal Paris'te kutladı! Mustafa Sandal'a nafaka ödemediği gerekçesiyle icra davası açan Emina Jahovic'e şoke eden haber... Mustafa Sandal hakkında birçok iddiada bulunan Jahovic, çıkan karar sonrası büyük hüsrana uğradı.
Mustafa Sandal sosyal medyada aşka geldi
Mustafa Sandal sosyal medyada aşka geldi Mustafa Sandal, önceki gün Haziran'da nikah masasına oturacağı nişanlısı Melis Sütşurup ile bu kareyi paylaştı.
Mustafa Sandal'ın nişan fotoğrafları gündem yarattı
Mustafa Sandal'ın nişan fotoğrafları gündem yarattı Pop müziğin ünlü ismi Mustafa Sandal, önceki akşam evliliğe ilk adımı attı.
Melis Sütşurup ve Mustafa Sandal nişanlandı
Melis Sütşurup ve Mustafa Sandal nişanlandı Mustafa Sandal, üç yıldır birlikte olduğu cemiyetin ünlü ismi Melis Sütşurup ile bu yaz nikah masasına oturuyor.
Melis Sütşurup ve Mustafa Sandal evliliğinin tüm detayları
Melis Sütşurup ve Mustafa Sandal evliliğinin tüm detayları Mustafa Sandal; Haziran ayında nikah masasına oturacak. İkinci kez mutluluğa "Evet" demeye hazırlanan sevilen popçu, düğün için de kesenin ağzını açtı.