Melis Sütşurup


Emina Jahovic'e anne morali
Emina Jahovic'e anne morali Emina Jahovic, eski eşi Mustafa Sandal'ın sosyetik Melis Sütşurup'la evlenmesiyle hassas günler geçirdi.
Nail Keçili'nin Mustafa Sandal isyanı sosyal medyada yankılandı
Nail Keçili'nin Mustafa Sandal isyanı sosyal medyada yankılandı Nail Keçili: "Mustafa ben iş dünyasında, siyasette, medya dünyasında güçlü olduğum zaman evimden, teknemden çıkmazdı. Uçağım, teknem, arabalarım varken Mustafa Bey, teknemde klip çekti."
Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup düğün yaptı
Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup düğün yaptı Mustafa Sandal geçtiğimiz Şubat ayında aile arasında düzenlenen sade bir nişan töreniyle evlilik yolunda ilk adımı attığı Melis Sütşurup ile 3 Haziran’da İtalya'nın başkenti Roma’da nikah masasına oturmuştu.
Emina Jahovic 'beyaz' bir sayfa açtı
Emina Jahovic 'beyaz' bir sayfa açtı Emina Jahovic, eski eşi Mustafa Sandal’ın evlendiği gün Paris tatiline çıktı.
Mustafa Sandal'dan romantik Melis Sütşurup paylaşımı
Mustafa Sandal'dan romantik Melis Sütşurup paylaşımı Mustafa Sandal, geçtiğimiz günlerde nikah masasına oturduğu eşi Melis Sütşurup'un doğum gününü sosyal medya hesabından yaptığı romantik bir paylaşımla kutladı.
Emina Jahovic'ten Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup'un evliliğine ilk tepki
Emina Jahovic'ten Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup'un evliliğine ilk tepki Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup İtalya'nın başkenti Roma'da nikah masasına oturdu.
Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup, İtalya'da evlendi
Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup, İtalya'da evlendi Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup İtalya'nın başkenti Roma'da nikah masasına oturdu. Çiftin düğünü 11 Haziran'da Marmaris'te yapılacak.