Mustafa Sandal'ın cayrokopter kazasında yaralanan eşi taburcu edildi

Muğla'da motor arızası nedeniyle tarlaya zorunlu iniş yapan cayrokopterin ağaçlara çarpması sonucu yaralanan Mustafa Sandal'ın eşi Melis Sütşurup (34) ile Sinan Yılmaz (47) hastanedeki tedavilerinin ardından taburcu edildi.

Mustafa Sandal'ın cayrokopter kazasında yaralanan eşi taburcu edildi

Kaza, dün saat 18.00 sıralarında Menteşe ilçesinin Zeytin Mahallesi, Hayıtlı mevkisinde meydana geldi. Ula'nın Akyaka Mahallesi’nden yolcusu Melis Sütşurup ile turistik gezi amacıyla havalanan Sinan Yılmaz’ın kullandığı cayrokopter, Gökova Körfezi üzerinde tur atarken bir süre sonra motor arızası meydana geldi.Mustafa Sandal'ın cayrokopter kazasında yaralanan eşi taburcu edildi


Yılmaz’ın tarlaya kontrollü iniş yapmak istediği cayrokopter, zeytin ağaçlarına çarparak durabildi.

Çevredekilerin ihbarı üzerine bölgeye jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi. Jandarma ile vatandaşlar tarafından cayrokopterden çıkarılan Sinan Yılmaz ve Melis Sütşurup, sağlık ekiplerince yapılan ilk müdahalenin ardından Muğla Eğitim- Araştırma Hastanesi'ne kaldırılıp, tedaviye alındı.

Şarkıcı Mustafa Sandal, eşinin kaza geçirmesi üzerine hastaneye gelerek doktorlardan bilgi aldı.


Mustafa Sandal'ın cayrokopter kazasında yaralanan eşi taburcu edildi - Resim : 2


Sol elinde kırık olan Melis Sütşurup ve kazayı sıyrıklarla atlatan pilot Sinan Yılmaz, bu sabaha karşı tedavileri tamamlanıp taburcu edildi.


DHA