Mustafa Sandal


Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup düğün yaptı
Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup düğün yaptı Mustafa Sandal geçtiğimiz Şubat ayında aile arasında düzenlenen sade bir nişan töreniyle evlilik yolunda ilk adımı attığı Melis Sütşurup ile 3 Haziran’da İtalya'nın başkenti Roma’da nikah masasına oturmuştu.
Emina Jahovic 'beyaz' bir sayfa açtı
Emina Jahovic 'beyaz' bir sayfa açtı Emina Jahovic, eski eşi Mustafa Sandal’ın evlendiği gün Paris tatiline çıktı.
Mustafa Sandal'dan romantik Melis Sütşurup paylaşımı
Mustafa Sandal'dan romantik Melis Sütşurup paylaşımı Mustafa Sandal, geçtiğimiz günlerde nikah masasına oturduğu eşi Melis Sütşurup'un doğum gününü sosyal medya hesabından yaptığı romantik bir paylaşımla kutladı.
Emina Jahovic'ten Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup'un evliliğine ilk tepki
Emina Jahovic'ten Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup'un evliliğine ilk tepki Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup İtalya'nın başkenti Roma'da nikah masasına oturdu.
Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup, İtalya'da evlendi
Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup, İtalya'da evlendi Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup İtalya'nın başkenti Roma'da nikah masasına oturdu. Çiftin düğünü 11 Haziran'da Marmaris'te yapılacak.
Mustafa Sandal apar topar hastaneye yetiştirdi
Mustafa Sandal apar topar hastaneye yetiştirdi Mustafa Sandal, Marmaris’te tatildeyken Akyaka’daki sörf okulundaki yıldız öğrencinin kaza geçirdiğini duydu. Hemen ‘Gyrokopter’ isimli helikoptere atlayan Musti, 20 dakikada öğrencisinin yanına koşup onu hastaneye yetiştirdi.
Mustafa Sandal Melis Sütşurup için büyük korkusunu yendi
Mustafa Sandal Melis Sütşurup için büyük korkusunu yendi Oğulları Yaman ve Yavuz'un annesi, Sırp şarkıcı Emina Jahovic ile 10 yıllık evliliği 2018'de sona eren Mustafa Sandal, geçtiğimiz şubat ayında aile arasında düzenlenen sade bir nişan töreniyle evlilik yolunda ilk adımı attığı Melis Sütşurup ile 3 Haziran’da Roma’da dünyaevine girecek.