Mustafa Sandal


Melis Sütşurup - Mustafa Sandal düğününde flaş gelişme
Melis Sütşurup - Mustafa Sandal düğününde flaş gelişme Cihan Sütşurup’un, nikâh masasına oturmaya hazırlanan kızı Melis Sütşurup ve Mustafa Sandal’a jest yaparak, düğün masraflarını üstlendiği iddia edildi.
Mustafa Sandal'dan çok sert sığınmacı tepkisi
Mustafa Sandal'dan çok sert sığınmacı tepkisi Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal, Türkiye'nin gündeminde olan sığınmacı sorununa dair sosyal medya üzerinden paylaşım yaptı. Zeytin Dalı Harekatı bölgesinde şehit düşen Teğmen Talha Bahadır ile Suriyeli sığınmacıları paylaşan Sandal, sert tepki gösterdi.
Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup soluğu İtalya'da aldı
Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup soluğu İtalya'da aldı Mustafa Sandal ile Melis Sütşurup 3 Haziran’da İtalya’nın başkenti Roma’da nikâh masasına oturacak.
Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup davetiyeleri dağıtmaya başladı
Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup davetiyeleri dağıtmaya başladı Geçtiğimiz Şubat ayında aile arasında düzenlenen sade bir nişan töreniyle evlilik yolunda ilk adımı attığı Melis Sütşurup ile 3 Haziran’da Roma’da dünyaevine giriyor.
Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup'u düğün heyecanı sardı
Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup'u düğün heyecanı sardı Müzisyen Mustafa Sandal'ı düğün heyecanı sardı. Nişanlısı Melis Sütşurup'la Göcek'te 10-12 Haziran'da yaklaşık 150 kişinin katılacağı düğünün hazırlıkları devam ediyor.
Mustafa Sandal'ın havası yerinde
Mustafa Sandal'ın havası yerinde Şarkıcı Mustafa Sandal, önceki gün İstinye'deki bir AVM'deydi.
Takipçileri Mustafa Sandal'ı Emrah sandı
Takipçileri Mustafa Sandal'ı Emrah sandı Şarkıcı Mustafa Sandal, Instagram hesabından yeni bir fotoğrafını paylaştı.