Mustafa Sandal


Mustafa Sandal - Melis Sütşurup aşkı boyut atladı! "Midemi bulandıran çok şey vardı" açıklamasıyla şok eden Melis Sütşurup ile aşkına kaldığı yerden devam eden Mustafa Sandal, bu kez aileye girdi.
Melis Sütşurup - Mustafa Sandal aşkı yeniden! Şarkıcı Mustafa Sandal, önceki akşam bir dargın bir barışık aşk yaşadığı Melis Sütşurup ile birlikte Etiler'de görüntülendi.
Mustafa Sandal: "Aşkta zeka yaşı önemli" Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal: "Ben hayata pozitif bakmayı seviyorum. Öyle mutlu oluyorum..."
Berkay ve Mustafa Sandal 'elektrik' modasına uydu Mustafa Sandal ve Berkay elektrikli araçlarıyla şov yaptı. Sandal, 350 bin TL’lik otomobili için evine elektrik istasyonu da yaptırdı...
Emina Jahovic üçüncü kez anne olacak! Sırp şarkıcı Emina Jahovic, ülkesindeki Svet isimli dergiye samimi itiraflarda bulundu.
Mustafa Sandal'dan flaş Emina Jahovic açıklaması! Emina Jahovic geçtiğimiz günlerde eski eşi Mustafa Sandal ile küstüklerine ilişkin iddianın sorulması üzerine "Benim çocuklarımın babası. Kendisini özellikle takip etmem gerekmiyor. Ben özgür bir kadınım" ifadelerini kullanmıştı.
Emina Jahovic Mustafa Sandal hakkında net konuştu! Yaklaşık iki yıl önce Mustafa Sandal ile evliliğini bitiren şarkıcı Emina Jahovic, muhabirlerin eski eşi ile ilgili sorulara yanıt verdi.