Mustafa Sandal


Mustafa Sandal sosyal medyada kural bozdu 2018'de Emina Jahovic'le evliliği bitiren Mustafa Sandal, ezber bozdu.
Emina Jahovic'in Yaman gururu Mustafa Sandal ile eski eşi Emina Jahovic’in oğullarından 12 yaşındaki Yaman hafta sonu Uludağ’da düzenlenen kayak yarışlarına katıldı.
Melis Sütşurup - Mustafa Sandal aşkı bitti mi? Mustafa Sandal, Emina Jahovic’ten 2018’de boşandıktan sonra Melis Sütşurup ile aşk yaşamaya başlamıştı.
Sırp basınından Emina Jahovic hakkında olay iddia! Türk basınından şikayet eden Emina Jahovic hakkında ülkesindeki gazeteler de her gün ayrı bir iddiada bulunuyor.
Mustafa Sandal'dan bağış çağrısı Deneyimli şarkıcı Mustafa Sandal, Bir Dilek Tut’un (Make-A-Wish® Türkiye), çocukların dileklerini gerçekleştirmek için başlattığı ‘Make A Wish Yıldızlı Hikayeler’ kampanyasına destek oldu.
Mustafa Sandal lüks villayı satamadı! Şarkıcı Mustafa Sandal’ın Çubuklu Vadi’deki villasını 55 bin liraya kiralayan iş insanı Dikran Masis’e 3 milyon dolara sattığı geçtiğimiz günlerde konuşulmuş, gazetelere haber olmuştu.
Emina Jahovic'ten evlilik sorusuna olay yanıt! Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal'ın eski eşi Emina Jahovic, evlilikten aşkta, pandemiden çocuklara kadar birçok konu hakkında açıklamalarda bulundu.