Mustafa Sandal


Mustafa Sandal'ın cayrokopter kazasında yaralanan eşi taburcu edildi
Mustafa Sandal'ın cayrokopter kazasında yaralanan eşi taburcu edildi Muğla'da motor arızası nedeniyle tarlaya zorunlu iniş yapan cayrokopterin ağaçlara çarpması sonucu yaralanan Mustafa Sandal'ın eşi Melis Sütşurup (34) ile Sinan Yılmaz (47) hastanedeki tedavilerinin ardından taburcu edildi.
Mustafa Sandal'ın eşi Melis Sütşurup'un içinde olduğu Cayrokopter düştü!
Mustafa Sandal'ın eşi Melis Sütşurup'un içinde olduğu Cayrokopter düştü! Muğla'nın Ula ilçesinden, turistik gezi için havalanan Cayrokopter, motor arızasından dolayı düştü.
Emina Jahovic'ten sürpriz nikah haberi!
Emina Jahovic'ten sürpriz nikah haberi! Mustafa Sandal ile evliliğini 2018'de bitiren Emina Jahovic, özel hayatıyla da o günden beri sık sık gündeme geldi. Bir tek Sadettin Saran ile aşkını gözler önünde yaşayan Sırp şarkıcının adı, son dönemde Kurt Daniel Suntay ile anılıyordu.
Emina Jahovic nafaka davasında ısrarcı: "Davamdam vazgeçmem"
Emina Jahovic nafaka davasında ısrarcı: "Davamdam vazgeçmem" Sırp basınına konuşan şarkıcı Emina Jahovic, eski eşi Mustafa Sandal hakkında sert sözler kullanarak davasında ısrarcı olduğunu söyledi.
Emina Jahovic'ten Mustafa Sandal'a gönderme: "Annesinden hep destek görecek..."
Emina Jahovic'ten Mustafa Sandal'a gönderme: "Annesinden hep destek görecek..." Emina Jahovic, eski eşi Mustafa Sandal’ın 14 yaşındaki oğullarına açacağı mağaza için “Bence bu yaş erken” çıkışı yaptı. Jahovic, içine sinmese de Etiler’de açılacak olan mağazayı ziyaret edeceğini söyledi.
Emina Jahovic sürpriz aşk iddiasını yalanlamadı!
Emina Jahovic sürpriz aşk iddiasını yalanlamadı! Mustafa Sandal'ın eski eşi Emina Jahovic, önceki gün Etiler'de çocuklarıyla alışveriş turundaydı.
Mustafa Sandal oğlu Yaman'a ayakkabı dükkanı açtı
Mustafa Sandal oğlu Yaman'a ayakkabı dükkanı açtı Mustafa Sandal'ın 14 yaşındaki oğlu Yaman, küçük yaşta sosyal medya üzerinden ayakkabı satışıyla ticaretteki başarısını göstermişti.