Mustafa Sandal


Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup ayrı düştü Mustafa Sandal, Melis Sütşurup ile yollarını ayırdıktan sonra verdiği röportajda 'Melis ile keyifli vakit geçirdik' demişti. Sevgilisinin bu açıklamasına çok kızan Melis Sütşurup ise "Midemi bulandıran çok şey vardı" diyerek akıllarda soru işareti uyandırmıştı.
Küçük Yaman'ın büyük adrenalin tutkusu Mustafa Sandal’ın 2019’da boşandığı Emina Jahovic’ten olan oğullarından Yaman adrenalin dolu sporlara tutkun.
Komedyen Doğu Demirkol'un sosyetik yakınlaşması Mustafa Sandal, önceki gün 32 yaşına basan sevgilisi Melis Sütşurup için mütevazı bir kutlama organize etti.
Mustafa Sandal: "Benim cesaretli meleğim" Mustafa Sandal, Melis Sütşurup ile yollarını ayırdıktan sonra verdiği röportajda 'Melis ile keyifli vakit geçirdik' demişti. Sevgilisinin bu açıklamasına çok kızan Melis Sütşurup ise "Midemi bulandıran çok şey vardı" diyerek akıllarda soru işareti uyandırmıştı.
'Mustafa Sandal'a Göcek yasağı getirildi' iddiası! Aylardır eski eşi Emina Jahovic'e olan 26 aylık nafakasını ödemediği iddiasıyla gündemde olan Mustafa Sandal, 'ekonomik krizde' olduğunu bahane etmişti.
Mustafa Sandal'dan Emina Jahovic'i küplere bindirecek atak! Mustafa Sandal cephesindeki son gelişme, Emina Jahovic'i çok kızdıracak…
Emina Jahovic'e 'sırları' anlatması karşılığında servet teklif edildi Son dönemde 2018'de boşandığı 10 yıllık eşi Mustafa Sandal'la girdiği nafaka savaşıyla gündemden düşmeyen Emina Jahovic'e sürpriz teklif.