Mustafa Sandal

Emina Jahovic oğullarının bir dediğini iki etmiyor
Emina Jahovic oğullarının bir dediğini iki etmiyor Şarkıcı Mustafa Sandal'ın Sırp asıllı eski eşi Emina Jahovic, oğulları Yaman ve Yavuz'la objektiflere yansıdı.
Emina Jahovic'ten Sadettin Saran'ı ima eden olay sözler!
Emina Jahovic'ten Sadettin Saran'ı ima eden olay sözler! Mustafa Sandal ile 10 yıllık evliliğini bitiren Emina Jahovic, 2019 yılının yaz aylarında Sadettin Saran ile aşk yaşamıştı.
Mustafa Sandal: "Mülteci paylaşımımdan dolayı Emniyet'ten aradılar"
Mustafa Sandal: "Mülteci paylaşımımdan dolayı Emniyet'ten aradılar" Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal, mültecilerle ilgili yaptığı paylaşım sonrası Emniyet Genel Müdürlüğü'nden arandığını duyurdu.
Emina Jahovic tatilde de tarzını konuşturdu
Emina Jahovic tatilde de tarzını konuşturdu Eski eşi Mustafa Sandal'ın evlilik haberinin ardından gözlerin çevrildiği Emina Jahovic; tatil neşesi yaşıyor.
Emina Jahovic intikam zırhını kuşandı
Emina Jahovic intikam zırhını kuşandı Mustafa Sandal ile evlenen Melis Sütşurup, Emina Jahovic şoku yaşadı. Mutluluğunu sosyal medyadan paylaştığına bin pişman oldu.
Emina Jahovic oğluyla tatilde
Emina Jahovic oğluyla tatilde Güzel yldız Emina Jahovic yaz sezonunu Mustafa Sandal ile evliliğinden dünyaya gelen küçük oğlu Yavuz ile açtı. Anne-oğul önceki gün konakladıkları otelin plajında objektiflere yansıdı.
Emina Jahovic'e anne morali
Emina Jahovic'e anne morali Emina Jahovic, eski eşi Mustafa Sandal'ın sosyetik Melis Sütşurup'la evlenmesiyle hassas günler geçirdi.