Mustafa Sandal

Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup soluğu İtalya'da aldı
Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup soluğu İtalya'da aldı Mustafa Sandal ile Melis Sütşurup 3 Haziran’da İtalya’nın başkenti Roma’da nikâh masasına oturacak.
Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup davetiyeleri dağıtmaya başladı
Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup davetiyeleri dağıtmaya başladı Geçtiğimiz Şubat ayında aile arasında düzenlenen sade bir nişan töreniyle evlilik yolunda ilk adımı attığı Melis Sütşurup ile 3 Haziran’da Roma’da dünyaevine giriyor.
Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup'u düğün heyecanı sardı
Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup'u düğün heyecanı sardı Müzisyen Mustafa Sandal'ı düğün heyecanı sardı. Nişanlısı Melis Sütşurup'la Göcek'te 10-12 Haziran'da yaklaşık 150 kişinin katılacağı düğünün hazırlıkları devam ediyor.
Mustafa Sandal'ın havası yerinde
Mustafa Sandal'ın havası yerinde Şarkıcı Mustafa Sandal, önceki gün İstinye'deki bir AVM'deydi.
Takipçileri Mustafa Sandal'ı Emrah sandı
Takipçileri Mustafa Sandal'ı Emrah sandı Şarkıcı Mustafa Sandal, Instagram hesabından yeni bir fotoğrafını paylaştı.
Emina Jahovic hüsran yaşadı, Mustafa Sandal Paris'te kutladı!
Emina Jahovic hüsran yaşadı, Mustafa Sandal Paris'te kutladı! Mustafa Sandal'a nafaka ödemediği gerekçesiyle icra davası açan Emina Jahovic'e şoke eden haber... Mustafa Sandal hakkında birçok iddiada bulunan Jahovic, çıkan karar sonrası büyük hüsrana uğradı.
Mustafa Sandal sosyal medyada aşka geldi
Mustafa Sandal sosyal medyada aşka geldi Mustafa Sandal, önceki gün Haziran'da nikah masasına oturacağı nişanlısı Melis Sütşurup ile bu kareyi paylaştı.