Mustafa Sandal

Mustafa Sandal sevgilisiyle Bodrum'un tadını çıkarıyor
Mustafa Sandal sevgilisiyle Bodrum'un tadını çıkarıyor Popçu Mustafa Sandal, çocuklarıyla tatiline ara verip, soluğu sosyetik sevgilisi Melis Sütşurup'un yanında aldı.
Mustafa Sandal'dan sörfe 1 milyon liralık yatırım!
Mustafa Sandal'dan sörfe 1 milyon liralık yatırım! Sörf sporuna düşkünlüğünü her fırsatta dile getiren Mustafa Sandal, Akyaka'da kitesurf okulu açtı. Bunun için de 1 milyon TL'yi gözden çıkardı.
Melis Sütşurup'tan konuşulan fotoğraf!
Melis Sütşurup'tan konuşulan fotoğraf! Melis Sütşurup ile Mustafa Sandal'ın aşkı kısa ayrılık sürecinin ardından devam ederken, Sütşurup cephesinden sürpriz bir fotoğraf geldi.
Mustafa Sandal: "Herhangi bir estetiğim yok"
Mustafa Sandal: "Herhangi bir estetiğim yok" Mustafa Sandal, geçtiğimiz yıllarda bir alışveriş merkezinde görüntülenmiş, yüzündeki değişiklik dikkat çekmişti.
Defne Samyeli: "20 yaşında gibi görünmediğimin farkındayım"
Defne Samyeli: "20 yaşında gibi görünmediğimin farkındayım" Güzel yıldız Defne Samyeli, önceki gün Etiler'de görüntülendi.
Emina Jahovic: "Kendisiyle iletişimi kestik"
Emina Jahovic: "Kendisiyle iletişimi kestik" Üç yıl önce boşandığı Mustafa Sandal'a 2 çocuğunun nafakasını ödemediği gerekçesiyle dava açan Emina Jahovic, memleketi olan Sırbistan basınına konuştu.
Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup ayrı düştü
Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup ayrı düştü Mustafa Sandal, Melis Sütşurup ile yollarını ayırdıktan sonra verdiği röportajda 'Melis ile keyifli vakit geçirdik' demişti. Sevgilisinin bu açıklamasına çok kızan Melis Sütşurup ise "Midemi bulandıran çok şey vardı" diyerek akıllarda soru işareti uyandırmıştı.