Muğla


Emekli bankacıya minibüs beklerken koç saldırdı!
Emekli bankacıya minibüs beklerken koç saldırdı! Muğla Milas'ta minibüs beklediği sırada bir koçun saldırısına uğrayan emekli bankacı ve turizmci Sezin Umut Önderman, koçun boynuz darbeleri ile öldü. 71 yaşındaki kadının ölümü Kıyıkışlacık'ta üzüntü yarattı.
Pınar Gültekin'in babasından duygulandıran sözler: "Adalet yerini buldu"
Pınar Gültekin'in babasından duygulandıran sözler: "Adalet yerini buldu" Pınar Gültekin’in katiline verilen ağırlaştırılmış müebbet ceza, baba Sıddık Gültekin’i mutlu etti: "Adalet yerini buldu. Mücadelem tüm kadınlar içindi..."
Otellere yerleştirilen yurttaşların otel tahliyesi başladı!
Otellere yerleştirilen yurttaşların otel tahliyesi başladı! Depremin ardından otellere yerleştirilen depremzedeler, turizm sezonu başlayacağı için bu hafta itibarıyla otellerden çıkarılacak. Otellerden çıkarılacak depremzedeler, "Yetkililer bir aydır neden bir planlama yapmadı? Biz şimdi ne yapacağız?" diye sordu.
Üniversiteli Aycan'dan kahreden haber geldi
Üniversiteli Aycan'dan kahreden haber geldi Kahramanmaraş merkezli depremlerde Hatay’ın İskenderun ilçesinde yıkılan evin enkazı altında kalan üniversite öğrencisi Aycan Çelikoğlu (20), hayatını kaybetti.
4 üniversite öğrencisiden yürek yakan haber geldi
4 üniversite öğrencisiden yürek yakan haber geldi Muğla'dan ara tatil için gittikleri memleketleri Adıyaman ve Hatay'da, depremde çöken binaların enkazı altında kalan üniversite öğrencileri Demet Koku, Abuzer Aydınlık, Furkan Çelik ile İsmail Cem Keremoğlu yaşamını yitirdi.
Üniversiteli genç kızlardan acı haber geldi
Üniversiteli genç kızlardan acı haber geldi Muğla'dan ara tatilde memleketleri Hatay'a giden ve depremde enkaz altında kalan üniversite öğrencileri Dila Yabancı (22) ile Hediye Şerifoğlu (22), yaşamını yitirdi.
Çok sayıda ilde eğitime kar ve fırtına engeli
Çok sayıda ilde eğitime kar ve fırtına engeli İstanbul, Ankara ve yurt genelinde birçok ilde olumsuz hava koşulları nedeniyle eğitime ara verildi.