Muğla


Bodrum'da cadde ve sokaklar göle döndü!
Bodrum'da cadde ve sokaklar göle döndü! Bodrum ilçesinde, etkili olan sağanakta cadde ve sokaklar göle döndü, araç sürücüleri ve vatandaşlar zor anlar yaşadı.
Muğla'da hortum çatıları uçurdu, ağaç ve direkleri devirdi
Muğla'da hortum çatıları uçurdu, ağaç ve direkleri devirdi Muğla'nın Dalaman ilçesinde çıkan hortum evlerin çatılarını uçurdu, elektrik direkleri ve ağaçları devirdi. Hortum çevredekiler tarafından cep telefonuyla görüntülendi.
"Germiciler" organize suç örgütü çökertildi!.
"Germiciler" organize suç örgütü çökertildi!. İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya Muğla'da düzenlenen "Kafes Operasyonları" kapsamında elebaşlığını Hakan Germici isimli şahsın yaptığı ve "Germiciler grubu" olarak bilinen organize suç örgütünün çökertildiğini açıkladı.
Muğla'da sağanak sele neden oldu! Tatilciler korku dolu anlar yaşadı
Muğla'da sağanak sele neden oldu! Tatilciler korku dolu anlar yaşadı Muğla'nın Ortaca ilçesinin dünyaca ünlü Kargıcak Koyu'nda sabah saatlerinde sağanak nedeniyle yüksek kesimlerden inen su, sele neden oldu. Yollar su altında kalırken, 3 kamyonet ve 2 karavan sel sularına kapılıp metrelerce sürüklendi. Mahsur kalan 15 tatilci ise tahliye edildi.
Düğünde kostümü üzerine geçirip tek tek masaları selamladı
Düğünde kostümü üzerine geçirip tek tek masaları selamladı Halkın, Atatürk'e olan sevgi ve saygısını istismar ederek maddi kazanç sağlamaya çalışan kişilere her gün bir yenisi daha ekleniyor.
Muğla’da imara aykırı alanlarda yıkım başladı
Muğla’da imara aykırı alanlarda yıkım başladı Muğla Menteşe'de Çevre ve İçişleri bakanlıkları müfettişlerinin tespit ettiği imara aykırı yapılar için yıkım işlemine başlandı.
İki barajı da kuruyan Bodrum'da, halka su deposu dağıtımı
İki barajı da kuruyan Bodrum'da, halka su deposu dağıtımı Muğla'nın dünyaca ünlü turizm merkezi Bodrum'da iki barajın kuruması nedeniyle su kesintileri yaşanmaya başladı. Bu kapsamda, belediye ekipleri ihtiyaç sahibi hanelere su desteği verirken, su deposu da dağıttı.