Muğla


Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir kalp krizi geçirdi
Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir kalp krizi geçirdi Ankara’dan döndüğü esnada Eskişehir yakınlarında kalp krizi geçiren Muğla’nın Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir’e, tedavi altına alındığı Eskişehir Şehir Hastanesi’nde anjiyo yapılarak stent takıldı.
Muğla Belediye Başkanı 'restorasyon' paylaşımıyla gündemde
Muğla Belediye Başkanı 'restorasyon' paylaşımıyla gündemde Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün'ün 'restorasyon' paylaşımına sosyal medyada tepki yağdı; “Bu hesap fake mi, siz aklınızı mı kaçırdınız?”
Tülin Enbiyaoğlu'ndan acı haber geldi
Tülin Enbiyaoğlu'ndan acı haber geldi İzmir’deki bir huzurevinde yaşamını sürdüren ve arkadaşı tarafından mirasına konulmak için defalarca kaçırıldığı iddia edilen milyoner Tülin Enbiyaoğlu'nun Muğla’da tedavi gördüğü hastanede 4 gün önce öldüğü ortaya çıktı.
Mesleğe 'net' çözüm
Mesleğe 'net' çözüm Tasarlanan “çırakarıyorum.com” web sayfası sayesinde işletmelerin çırak ve stajyer talepleri anında okullara iletiliyor ve işletmelerde açık olan istihdam alanları tespit edilebiliyor.
Balıkesir’de art arda depremler!
Balıkesir’de art arda depremler! AFAD tarafından yapılan açıklamaya göre Balıkesir'de art arda 2 deprem meydana geldi. 4.1 ve 4.7 büyüklüğünde açıklanan deprem İstanbul, Bursa, Kocaeli ve Sakarya'da da hissedildi.
Muğla’da korkutan deprem!
Muğla’da korkutan deprem! AFAD tarafından yapılan açıklamaya göre Muğla'da 3.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Gerçek babasını 48 yaşında öğrenen kadın neye uğradığına şaşırdı!
Gerçek babasını 48 yaşında öğrenen kadın neye uğradığına şaşırdı! Annesi evliyken yasak aşk ilişkisi sonucu dünyaya gelen Berrin N., gerçek babasının kimliğini 48 yıl sonra öğrendi. Namus cinayetinde hayatını kaybeden babanın ise Akyaka’nın en zenginlerinden olduğu ortaya çıktı.