Muğla


Muğla'nın Datça ilçesi açıklarında deprem
Muğla'nın Datça ilçesi açıklarında deprem Muğla'nın Datça ilçesi açıklarında sabah saatlerinde deprem meydana geldi.
Marmara ve Ege'de korkutan depremler!
Marmara ve Ege'de korkutan depremler! AFAD tarafından yapılan açıklamaya göre Muğla'da Saat 22.47'de 4.0 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Bu depremden kısa bir süre sonraysa bu kez Marmara sallandı. Tekirdağ'da 4.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Korkutan depremler sonrası Prof. Dr. Naci Görür'den dikkat çeken bir açıklama geldi.
Ege Denizi'nde deprem meydana geldi
Ege Denizi'nde deprem meydana geldi Ege Denizi açıklarında 3.8 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.
İşten çıkarıldı, doğum gününde canına kıydı!
İşten çıkarıldı, doğum gününde canına kıydı! Muğla'da 24 yaşındaki Göksenil Feyza Çanoğlu, evinin önündeki tenteye kendisini asarak intihar etti. Arkadaşları, bir süre önce eşinden boşanan genç kadının doğum gününde işten çıkarıldığı için bunalıma girdiğini söyledi.
Ege'de dolu ve sağanak hayatı felç etti
Ege'de dolu ve sağanak hayatı felç etti Marmaris ve Bodrum'u, şiddetli dolu ve sağanak vurdu. Gece yağan dolu, her yeri beyaza bürürken, ev ve işyerlerini su bastı. Denizin rengi kahverengiye dönüştü.
Eğittiği deve tarafından öldürüldü
Eğittiği deve tarafından öldürüldü Muğla’nın Milas ilçesinde devenin saldırısına uğrayan güreş devesi eğitimcisi Zafer Maral yaşamını yitirdi.
"Muğla’da her an 7’ye yakın deprem olabilir"
"Muğla’da her an 7’ye yakın deprem olabilir" Akdeniz ve özellikle Girit Adası çevresinde meydana gelen depremler sonrasında Deprem Bilimci Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan açıklama yaparak, “Muğla, Kaş ve hatta göller bölgesinde 6, 6.5 ve 7 büyüklüğündeki depremler benim için şaşırtıcı olmaz” dedi.