Muğla


12 yıldır her gün kayıp oğlunu bekliyor Muğla'nın Köyceğiz ilçesinde yaşayan 6 çocuk annesi Güldane Önür, 2009 yılında dolaşmak için evden çıkan oğlu Bayram Önür'den haber alamıyor.
Sertab Erener ‘Aşkın ve Gladyatörlerin Kenti’ne hayran kaldı Birçok aşk şarkısına imza atan ünlü şarkıcı Sertab Erener, Muğla Yatağan'daki Stratonikeia Antik Kenti'ni gezdi.
Engin Altan Düzyatan İstanbul'un soğuğundan kaçtı Engin Altan Düzyatan, İstanbul’un soğuğundan Muğla’ya kaçtı.
Muğla'da korkutan deprem Ege Denizi'nde Muğla'nın Datça ilçesi açıklarında saat 09.57'de 4,3 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.
Sarp Levendoğlu buz gibi havaya aldırmadı Sarp Levendoğlu ilk karantina dönemi başlar başlamaz soluğu Muğla Datça’da almıştı.
4 yaşındaki Emir Seyit kalbine yenildi! Muğla'nın Ortaca ilçesinde yaşayan Ercan- Gülistan Ata çifti, 4 yaşındaki oğulları Emir Seyit ile birlikte hafta sonu tatilini geçirmek için Denizli'nin Çameli ilçesine gitti.
Yaşlı kadının yürek yakan feryadı Bodrum’da arkadaşıyla mantar toplamaya giden Yakup Yıldız kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti. Cenaze köye getirildiğinde Yıldız’ın eşi Mehtap Yıldız, “Adamımı verin. Son bir kez göreyim ne olur” diye feryat etti.