tedavi


'Mucize bebek' Ömer Özkan 4 yaşında
'Mucize bebek' Ömer Özkan 4 yaşında Dünyada ilk kez kadavradan rahim nakli yapılan Derya Sert'in (34) dünyaya getirdiği 'mucize bebek' Ömer Özkan Sert, 4'üncü doğum gününü kutladı. Anne Sert, "öyle mutluyduk ki tarifi yok bu duygunun" dedi.
Şarkıcı Halsey yaşam savaşı veriyor
Şarkıcı Halsey yaşam savaşı veriyor Dünyaca ünlü şarkıcı Halsey, lösemiyle mücadele ettiğini sosyal medyadan duyurdu.
Böbrek taşı tedavi edilmezse böbrek kaybı yaşatabilir
Böbrek taşı tedavi edilmezse böbrek kaybı yaşatabilir Böbrek taşları, sık görülen ve ihmal edilirse sonuçları ciddi olan bir sorun olarak biliniyor. Böbrek kaybına kadar önemli sorunlara neden olan taşlar başarıyla tedavi edilebiliyor.
Beyin ölümü gerçekleşen mimar; 6 hastaya umut oldu
Beyin ölümü gerçekleşen mimar; 6 hastaya umut oldu Antalya'da iş kazasında ağır yaralanıp tedavi gördüğü hastanede beyin ölümü gerçekleşen mimar Bora Dumlupınar'ın (43) organları, ailesi tarafından bağışlandı. Dumlupınar'ın organ ve dokuları, 6 hastaya umut oldu.
Prof. Dr. Sözütek: 'Tümöre bıçak değerse kanser yayılır' inancı hala kırılamadı
Prof. Dr. Sözütek: 'Tümöre bıçak değerse kanser yayılır' inancı hala kırılamadı Adana'da bir otelde 7'nci Çukurova Gastro-İntestinal Hastalıklar ve Cerrahisi Kongresi düzenlendi.
Liv Hospital Ankara, kanser alanında klinik çalışmalara imza atıyor
Liv Hospital Ankara, kanser alanında klinik çalışmalara imza atıyor Liv Hospital Ankara Faz-3 Klinik Araştırmalar Merkezi, ilaç geliştirme çalışmaları ile özellikle kanser alanında olmak üzere tıbbın tüm alanlarında klinik çalışmalara imza atıyor.
Türkiye’de yaklaşık 70 bin kişi MS hastası
Türkiye’de yaklaşık 70 bin kişi MS hastası Medipol Mega Üniversite Hastanesi Nöroloji Uzmanı Doç. Dr. Özge Arıcı Düz, 30 Mayıs Dünya MS günü kapsamında önemli açıklamalarda bulundu.