tedavi

Yoğun bakımdaki Metin Uca'dan son dakika haberi
Yoğun bakımdaki Metin Uca'dan son dakika haberi Yoğun bakımda tedavisi devam eden tiyatrocu, yazar ve sunucu Metin Uca cephesinden son dakika haberi geldi...
Yoğun bakımdaki Metin Uca'dan yeni haber
Yoğun bakımdaki Metin Uca'dan yeni haber Yoğun bakımda bulunan Metin Uca'nın sağlık durumu hakkında menajeri açıklama yaptı.
Kanserde tarihi bir adım: İlk yerli, 'Hedefe yönelik kanser ilacı'
Kanserde tarihi bir adım: İlk yerli, 'Hedefe yönelik kanser ilacı' Dünyanın en önemli kanser merkezlerinin başında gelen MD Anderson Cancer Center’da yaklaşık 30 yıldır pek çok çığır açan araştırmaya imza atan Türk bilim insanı Prof. Dr. Bülent Özpolat, geçtiğimiz ay Sağlık Bakanlığı tarafından düzenlenen Türk Dünyası Tıp Kurultayı’na katılmak üzere İstanbul'da...
SMA hastası Eymen, Dubai yolcusu
SMA hastası Eymen, Dubai yolcusu Erzurum'da 2 aylıkken Spinal Muskuler Atrofi (SMA) Tip 1 hastalığı tanısı konulan Muhammed Eymen Kaya (2), için başlatılan yardım kampanyasında tedavi için gereken 1 milyon 819 bin 500 dolar toplandı.
Çocuk yıldız olarak ünlenen oyuncu evinde ölü bulundu
Çocuk yıldız olarak ünlenen oyuncu evinde ölü bulundu Bir dönemin çocuk yıldızı olarak herkesin tanıdığı bir isim haline gelen ünlü aktör evinde ölü bulundu.
Eklem ağrılarının en sık sebebi kıkırdak aşınması
Eklem ağrılarının en sık sebebi kıkırdak aşınması Dünyada en sık görülen eklem ağrısı sebeplerinden biri kıkırdak aşınması halk arasındaki tabiri ile kireçlenmedir.
Mevsimsel depresyon kış aylarında da devam edebilir
Mevsimsel depresyon kış aylarında da devam edebilir Medical Park Göztepe Hastane Kompleksi Psikiyatri Kliniği’nden Uzm. Dr. Alparslan Asil Budaklı, mevsimsel depresyonla ilgili açıklamalarda bulundu.