O 'borsacı'nın kimliği ortaya çıktı! 'Firari zanlı' olarak aranıyor!

Geçtiğimiz ay Çeşme’de, bir gece kulübü önündeki korumanın ölümüyle sonuçlanan çatışmayla ilgili “borsacı” olduğu söylenen firari zanlının Kerem Şen olduğu ortaya çıktı. Firari zanlı Kerem Şen, Mustafa Sandal’ın baldızı Simge Sütşurup ile evlenmiş, geçen ay da boşanmıştı.

O 'borsacı'nın kimliği ortaya çıktı! 'Firari zanlı' olarak aranıyor!

İzmir’in turistik ilçesi Çeşme’de 19 Ağustos’ta ünlü bir eğlence mekânının önünde müşteri ile mekân korumaları arasında tartışma çıktı. İddiaya göre mekânın önüne gelen gruptan iki kişi içeri girmek istedi. Ancak bu kişiler içeri alınmadı. Gruptakiler içeride eğlenen otel sahibi bir müşterinin ismini vererek “Onun misafirleriyiz” dedi ve içeri girmekte ısrar etti. Bunun üzerine çıkan arbede kısa sürede silahlı çatışmaya dönüştü.


O 'borsacı'nın kimliği ortaya çıktı! 'Firari zanlı' olarak aranıyor!

İki güvenlik görevlisi vuruldu, aralarında gelen gruptakilerin de olduğu 10 kişi de yaralandı. Ağır yaralanan güvenlik görevlisi Samet Öztaşkın hayatını kaybetti.

ZANLI HALEN ARANIYOR

Olayla ilgili 9 kişi tutuklandı. Tutuklananlar arasında kapıya gelenlerin “misafiriyiz” dedikleri otel sahibi de var. Tutuklanan otel sahibinin yanındaki “borsacı” ise firari ve halen aranıyor. Hürriyet’te Musa Kesler imzalı habere göre o firari zanlı Kerem Şen...

O 'borsacı'nın kimliği ortaya çıktı! 'Firari zanlı' olarak aranıyor! - Resim : 2


Kerem Şen’in çatışmayla nasıl bir bağlantısı olduğu ve neyle suçlandığı henüz bilinmiyor. Halen aranan Şen, geçen yıl Roma’da kıyılan nikahla şarkıcı Mustafa Sandal’ın baldızı Simge Sütşurup ile evlenmişti. Hürriyet’in ulaştığı Simge Sütşurup, Kerem Şen ile çok uzun süredir görüşmediğini belirterek “Eylül ayında boşandık, olayla ilgili de hiçbir bilgim yok” dedi.

Çeşme’de 13 Ağustos’ta da bir silahlı saldırı olmuş, Aya Yorgi Koyu’ndaki bir sahil kulübüne rezervasyonları olmadığı gerekçesiyle içeri alınmayan iki kişi çevreye rastgele ateş açmış, bir kişi yaralanmıştı. Bu çatışma ile 19 Ağustos’taki çatışma arasında bir bağlantılı olup olmadığı da araştırılıyor. Zanlıların telefonları da halen inceleme altında...

GEÇEN AY BOŞANMIŞTI

Firari zanlı Kerem Şen, Mustafa Sandal’ın baldızı Simge Sütşurup ile evlenmiş, geçen ay da boşanmıştı.

Kaynak: https://www.medyaradar.com/o-borsacinin-kimligi-ortaya-cikti-firari-zanli-olarak-araniyor-haberi-2144037