Melisa Döngel


Sefo'nun bu sözleri Melisa Döngel'e mi? "Kalanlar gideni gönlünde taşır"
Sefo'nun bu sözleri Melisa Döngel'e mi? "Kalanlar gideni gönlünde taşır" Sosyal medyadan birbirlerini takipten çıkan Sefo ve Melisa Döngel ayrılık kararı aldı. Sefo, Instagram hesabından imalı bir paylaşımda bulundu.
Melisa Döngel eski ve yeni halini karşılaştırdı: "Ben, benlikten çıkmışım"
Melisa Döngel eski ve yeni halini karşılaştırdı: "Ben, benlikten çıkmışım" Son dönemde 'Sefo' sahne adıyla bilinen rapçi Seyfullah Sağır ile aşk yaşadığı haberleriyle magazin gündeminde olan Melisa Döngel, hakkında merak edilenleri yanıtladı.
Sefo'nun isyan ettiği ödül törenine sevgilisi Melisa Döngel katıldı
Sefo'nun isyan ettiği ödül törenine sevgilisi Melisa Döngel katıldı Rapçi Sefo, Power Müzik Ödül Töreni'ne ateş püskürerek Murda'yı hedef aldı. Gecenin sürprizi ise Sefo'nun sevgilisi Melisa Döngel'in törene katılmasıydı.
Melisa Döngel ve Sefo'nun gizli saklı buluşmaları sürüyor
Melisa Döngel ve Sefo'nun gizli saklı buluşmaları sürüyor Bir süredir aşklarını gizleyen Melisa Döngel ve rapçi Sefo, Bodrum’da ortaya çıktı.
Sefo'dan Melisa Döngel sorusuna kafa karıştıran yanıt: "Beceremiyorum"
Sefo'dan Melisa Döngel sorusuna kafa karıştıran yanıt: "Beceremiyorum" Şarkıcı Sefo, Bebek'te toz pembe rengine kaplattığı lüks otomobiliyle seyir halindeyken görüntülendi.
Melisa Döngel "Sefo'yla aşk bitti mi?" sorusuna yanıt verdi
Melisa Döngel "Sefo'yla aşk bitti mi?" sorusuna yanıt verdi Oyuncu Melisa Döngel geçtiğimiz gün Kuruçeşme'de bir partiye katıldı.
EGO dizisinin ekran ömrü kısa oldu! Final kararı verildi!
EGO dizisinin ekran ömrü kısa oldu! Final kararı verildi! Alperen Duymaz ve Melisa Döngel'i başrolünde buluşturan; zaman zaman sette yaşandığı iddia edilen krizlerle gündeme gelen "EGO" dizisi için final kararı verildi.