Melisa Döngel


"Kirli Sepeti" dizisine sürpriz oyuncu dahil oldu
"Kirli Sepeti" dizisine sürpriz oyuncu dahil oldu FOX'un Medyapım imzalı dizisi "Kirli Sepeti" renkli konusu ve güçlü kadrosuyla her pazar seyirciyi ekran başına topluyor.
Ahu Sungur hangi dizinin kadrosuna dahil oluyor?
Ahu Sungur hangi dizinin kadrosuna dahil oluyor? Ekranın deneyimli ve çok sevilen ismi Ahu Sungur, ilgiyle izlenen dizinin kadrosuna dahil olacak.
Melisa Döngel Fenerbahçeli futbolcuyla yollarını ayırdı mı?
Melisa Döngel Fenerbahçeli futbolcuyla yollarını ayırdı mı? Oyuncu Melisa Döngel, gönlünü Fenerbahçe'nin Milli futbolcusu Samet Akaydın'a kaptırmıştı. İlişkileri gizli saklayan başlayan çift, sosyal medyada kendini ele vermişti.
Melisa Döngel bu kez sessizliğini korudu
Melisa Döngel bu kez sessizliğini korudu "Kirli Sepeti" dizisinin setinde rol arkadaşı Halil İbrahim Ceyhan ile samimi görüntüler sergileyen Melisa Döngel, önceki akşam gecelerdeydi...
Melisa Döngel ve Halil İbrahim Ceyhan bir an olsun ayrılmıyor
Melisa Döngel ve Halil İbrahim Ceyhan bir an olsun ayrılmıyor Fox TV'de ekrana gelen "Kirli Sepeti"nin yıldızları Halil İbrahim Ceyhan ile Melisa Döngel; bir an olsun ayrılmıyor...
Melisa Döngel kalbini futbolcuya mı kaptırdı?
Melisa Döngel kalbini futbolcuya mı kaptırdı? Güzel oyuncu Melisa Döngel’in, Fenerbahçe’nin yıldız futbolcusu Samet Akaydın ile aşk yaşadığı kulislerde konuşulmaya başlandı. İddiaya göre, kısa süre önce tanışan ikilinin, arkadaşlıkları aşka dönüştü.
Cem Karaca'nın davalık olan filminin çekimlerine başlandı
Cem Karaca'nın davalık olan filminin çekimlerine başlandı Cem Karaca'nın hayatını sinemaya taşımaya hazırlanan "Cem Karaca'nın Gözyaşları" filminin çekimlerine başlandı. Karaca'nın eşi eşi İlkim Karaca, filmin çekilmemesi için mahkemeye başvurmuştu.