Melisa Döngel


Melisa Döngel'e yaklaşan yanar
Melisa Döngel'e yaklaşan yanar Oyuncu Melisa Döngel spora başladı. Herkes gibi pilates, yoga değil, boksu tercih etti.
Melisa Döngel Zekeriyaköy’de terör estirdi
Melisa Döngel Zekeriyaköy’de terör estirdi Zekeriyaköy’de çekim yapan “Aşk Mantık İntikam” dizisinin ekibi çevreye rahatsızlık verdi. Çalışanlar, kendilerini uyaran ev sahiplerinin üzerine yürüdü. Dizinin oyuncusu Melisa Döngel de vatandaşlara hakaretler yağdırdı. Mahalleli pankart asarak duruma tepki gösterdi.
Melisa Döngel: "İdolüm Neslihan Atagül"
Melisa Döngel: "İdolüm Neslihan Atagül" 'Sen Çal Kapımı' dizisiyle adını duyuran 22 yaşındaki Melisa Döngel, "Emin adımlarla ilerliyorum. Çok acele etmeden; ince eleyip sık dokuyorum" diyor.
Birgül Ulusoy'dan "Aşk Mantık İntikam" için zehir zemberek sözler
Birgül Ulusoy'dan "Aşk Mantık İntikam" için zehir zemberek sözler "Bir Ondan Bir Bundan" programına konuk olan Birgül Ulusoy, kadrosundan ayrıldığı "Aşk, Mantık, İntikam" dizisinin ardından olay açıklamalarda bulundu.
Melisa Döngel'den Jose Sosa dedikodusuna yanıt
Melisa Döngel'den Jose Sosa dedikodusuna yanıt Geçtiğimiz aylarda Deniz Şahin ile ilişkisine nokta koyan ve daha sonra Fenerbahçeli Jose Sosa ile yakınlaştığı öne sürülen Melisa Döngel, “Sosa benim arkadaşım” dedi.
Melisa Döngel öfkelendi: "Kapatın kameraları"
Melisa Döngel öfkelendi: "Kapatın kameraları" Deniz Şahin'le ilişkisine geçtiğimiz ay nokta koyan Melisa Döngel, önceki gece bir erkek arkadaşı ile Etiler'de bir mekandan çıkarken objektiflere takıldı.
Jose Sosa Melisa Döngel ile yasak aşk mı yaşıyor?
Jose Sosa Melisa Döngel ile yasak aşk mı yaşıyor? Sahalardan uzak kalan Fenerbahçeli Jose Sosa, gece antrenmanlarına devam ediyor. Evli ve iki çocuk babası Sosa, Takvim Gazetesi'nin iddiasına göre Karaköy’de oyuncu Melisa Döngel’le birlikte eğlenceye daldı.