Melisa Döngel


Melisa Döngel'in uçakta çıkardığı kavgayı yolcular zor ayırdı! Önceki gün İstanbul'dan Bodrum'a giden Melisa Döngel, havada kriz çıkardı. Güzel oyuncu, gürültü yapan iki çocuğu azarladı. Devreye anneleri girdi. Çocukların annesiyle tartışma büyüyünce, kavgayı ayırmak diğer yolculara düştü.
Melisa Döngel nazara geldi Geçtiğimiz Mayıs ayında birlikte çekilen fotoğraflarını kalp emojisiyle paylaşarak Deniz Şahin ile aşk yaşadığını duyuran oyuncu Melisa Döngel, ilk kez sevgilisiyle birlikte görüntülendi.
Melisa Döngel net konuştu: "Bende ikinci şans yok" "Sen Çal Kapımı" adlı dizisinden sonra "Aşk, Mantık, İntikam"da rol alan Melisa Döngel, özel hayatında bir insana ikinci kez şans vermediğini söyledi.
Melisa Döngel'in yüklü alışverişi Güzel oyuncu Melisa Döngel, Vadistanbul’da objektiflere takıldı.
Melisa Döngel sürpriz aşkını itiraf etti Bir dönem adı Ekin Koç ve DJ Guido Senia ile aşk dedikodularına karışan ünlü oyuncu Melisa Döngel, aşkını itiraf etti.
Sen Çal Kapımı'dan ayrılan Melisa Döngel yeni projeye başladı "Sen Çal Kapımı" dizisinden ayrılan Melisa Döngel, çok geçmeden yeni bir proje için masaya oturdu.
Thodex skandalı büyüyor! Kripto para piyasası yerli borsa Thodex'in dolandırıcılık hikayesi gündeme bomba gibi düştü. Thodex'in kurucusu Faruk Fatih Özer'in reklam kampanyası için pek çok ünlü ismi kullandığı ortaya çıktı.