Meral Akşener


Ekrem İmamoğlu "İstanbul susuzluk alarmı veriyor mu?" sorusuna yanıt
Ekrem İmamoğlu "İstanbul susuzluk alarmı veriyor mu?" sorusuna yanıt İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu 545 İETT personelinin kadroya geçişi kapsamında İETT İkitelli Garajı'nda düzenlenen törene katıldı.
Meral Akşener kadınlarla Anıtkabir'i ziyaret etti
Meral Akşener kadınlarla Anıtkabir'i ziyaret etti İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, '8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde partili kadınlarla Anıtkabir'i ziyaret etti.
Meral Akşener Ersan Şen sorulunca ne söyledi?
Meral Akşener Ersan Şen sorulunca ne söyledi? Millet İttifakı'nda 12'inci toplantı sonrasında İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener yaptığı açıklamada ne kumar ne de noter masasında olmayacaklarını ifade etmişti.
Devlet Bahçeli: "Bir kere satan yine satar"
Devlet Bahçeli: "Bir kere satan yine satar" MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in 6'lı Masa'dan ayrılıp 3 gün sonra tekrar dönmesiyle ilgili sert ifadeler kullandı.
Meral Akşener hakkında 'İstemediğini açıklayacak' iddiası!
Meral Akşener hakkında 'İstemediğini açıklayacak' iddiası! Altılı masada perşembe günü başlayan adaylık krizi, İYİ Parti lideri Meral Akşener'in 6'lı masadan kalkmasının ardından geçen birkaç günde yürütülen görüşme trafiği sonucu Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu'nun da cumhurbaşkanı yardımcısı adayı olarak gösterilmesiyle son bulmuştu.
Millet İttifakının cumhurbaşkanı adayı: Kemal Kılıçdaroğlu
Millet İttifakının cumhurbaşkanı adayı: Kemal Kılıçdaroğlu Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayının belirleneceği liderler toplantısı, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nun ev sahipliğinde sona erdi.
Meral Akşener Millet İttifakı toplantısına katıldı! Toplantı 16'da başlıyor
Meral Akşener Millet İttifakı toplantısına katıldı! Toplantı 16'da başlıyor Millet İttifakı genel başkanlarının saat 14.00’de başlaması planlanan toplantısı önce saat 15.00’e sonra da 16.00’ya ertelendi.