Meral Çetinkaya


Murat Yıldırım cephesinden konuşulacak haber
Murat Yıldırım cephesinden konuşulacak haber Son olarak "Ramo" isimli dizide rol alan oyuncu Murat Yıldırım setlere "Aziz" ile dönüyor...
Murat Yıldırım'ın yeni dizisindeki partneri kim oldu?
Murat Yıldırım'ın yeni dizisindeki partneri kim oldu? Son olarak "Ramo" dizisinde Esra Bilgiç ile başrolü paylaşan Murat Yıldırım'ın yeni dizisi "Aziz"in hazırlıkları sürüyor. Genel yönetmenliğini ve tasarımını Zeynep Günay Tan'ın yaptığı dizinin başrol kadın yıldızı bomba bir isim oldu.
Murat Yıldırım'ın yeni dizisine 'Akıncı'dan transfer!
Murat Yıldırım'ın yeni dizisine 'Akıncı'dan transfer! O3 Medya'nın Show TV için hazırladığı, tasarımını başarılı yönetmenlerimizden Zeynep Günay Tan'ın yapacağı "Aziz" dizisi Eylül ayında sete çıkacak.
Merhum Neslican Tay'ın yaşamı film oluyor
Merhum Neslican Tay'ın yaşamı film oluyor Kansere karşı verdiği mücadelesiyle kalplerde yer edinen, 2019'da ölümüyle Türkiye'yi yasa boğan Neslican Tay'ın yaşam öyküsünü konu alan 'Demir Kadın Neslican' filminin çekimleri tüm hızıyla sürüyor. Filmde Neslican Tay'ı canlandıran oyuncu Naz Çağla Irmak, rolü için saçlarını kazıttı.
Murat Yıldırım'ın yeni dizisine sürpriz kadro!
Murat Yıldırım'ın yeni dizisine sürpriz kadro! Murat Yıldırım'ın başrolünü oynayacağı Aziz dizisinin cast çalışmaları sürüyor.
'Bizimkiler'in Ayla Hanım'ından yıllar sonra olay itiraf!
'Bizimkiler'in Ayla Hanım'ından yıllar sonra olay itiraf! Bir zamanların ünlü yıldızlarından Hülya Koçyiğit, programında bu hafta usta tiyatro ve sinema sanatçısı Meral Çetinkaya’yı ağırladı.
Ünlü oyuncular Türkiye'nin ilk 'distopya' dizisinde buluştu
Ünlü oyuncular Türkiye'nin ilk 'distopya' dizisinde buluştu Türkiye'nin ilk distopya dizisi ‘Memoria' için hazırlıklar başladı.