Mert Aydın


Merve Boluğur ve Mert Aydın sarmaş dolaş görüntülendi
Merve Boluğur ve Mert Aydın sarmaş dolaş görüntülendi Geçtiğimiz ay 53 günlük evliliklerini noktalayan Merve Boluğur ve Mert Aydın, dün akşam sarmaş dolaş objektiflere yansıdı.
DJ Mert Aydın: "Merve ile tekrar birlikte olabiliriz"
DJ Mert Aydın: "Merve ile tekrar birlikte olabiliriz" Bu yılın en konuşulan birlikteliklerinden biri oyuncu Merve Boluğur ile DJ Mert Aydın çifti oldu. Kısa sürede evlenme kararı alan çift, 40 günlük evliliklerinin ardından ayrıldı.
Merve Boluğur ve DJ Mert Aydın reklam turlarında mı?
Merve Boluğur ve DJ Mert Aydın reklam turlarında mı? Ünlü oyuncu Merve Boluğur "Kocam" diye dilinden düşürmediği Mert Aydın ile 2 ay dolmadan boşandı.
Merve Boluğur ve Mert Aydın barıştı mı?
Merve Boluğur ve Mert Aydın barıştı mı? Merve Boluğur ile henüz nikahlanmadan 'Kocam' diye hitap ettiği DJ Mert Aydın'ın evliliği 40 gün sürmüştü.
DJ Mert Aydın: "Merve hakkında kötü konuşmadım"
DJ Mert Aydın: "Merve hakkında kötü konuşmadım" Merve Boluğur-Mert Aydın çifti, 23 Kasım’da boşanmıştı. Boluğur ile evliliği sadece 1.5 ay süren Mert Aydın geçen günlerde bir davetin açılışında DJ’lik yaptı.
Mert Aydın'dan Merve Boluğur için ağır sözler
Mert Aydın'dan Merve Boluğur için ağır sözler 2 Ekim'de nikah masasına oturan Merve Boluğur-Mert Aydın çifti, 23 Kasım'da boşanmıştı. Mert Aydın henüz flört ederken kendisine "Kocam" diye hitap eden Merve Boluğur'a "Gereksiz insan" göndermesinde bulundu.
Merve Boluğur'un adını duyan DJ Mert Aydın kaçtı!
Merve Boluğur'un adını duyan DJ Mert Aydın kaçtı! Sadece 1,5 ay evli kaldığı oyuncu Merve Boluğur'dan geçtiğimiz hafta boşanan DJ Mert Aydın, önceki gün bir mekanda görüntülendi.