Mert Ramazan Demir


'Yalı Çapkını' dizisi ekrana veda mı ediyor?
'Yalı Çapkını' dizisi ekrana veda mı ediyor? OGM Pictures imzalı “Yalı Çapkını” dizisi yurt dışı satışı en çok olan dizilerin başında geliyor.
Mert Yazıcıoğlu ve Afra Saraçoğlu'nun ayrılığıyla ilgili olay dedikodu
Mert Yazıcıoğlu ve Afra Saraçoğlu'nun ayrılığıyla ilgili olay dedikodu Mert Yazıcıoğlu'ndan ayrılıp Yalı Çapkını dizisinde partneri ve yakın arkadaşı Mert Ramazan Demir ile aşk yaşamaya başlayan Afra Saraçoğlu tepkilerin odağı olmuştu. Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu'nun ayrılık sebebi bambaşka çıktı...
Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu beraber oturmaya karar verdi
Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu beraber oturmaya karar verdi Mert Ramazan Demir, Cihangir’den Sarıyer’e taşındı. İddialara göre, sevgilisi Afra Saraçoğlu’nu da yanına aldı. Ünlü çift, artık beraber yaşayacak...
Binnur Kaya'dan herkesi üzen veda
Binnur Kaya'dan herkesi üzen veda "Avrupa Yakası" , "Kırmızı Oda" ve "Türk Malı" gibi sevilen dizilerde rol alan ünlü tiyatro ve sinema sanatçısı Binnur Kaya'nın erken vedası herkesi üzdü.
Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir beraber mi yaşıyor?
Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir beraber mi yaşıyor? Mert Ramazan Demir'in sürekli Afra Saraçoğlu'nun evinden çıkarken görüntülenmesi merak uyandırıyor.
Mert Ramazan Demir'e 'oje yasağı' soruldu
Mert Ramazan Demir'e 'oje yasağı' soruldu Afra Saraçoğlu’ndan sevgilisi Mert Ramazan Demir’e oje yasağı geldi. Saraçoğlu, bir davete oje sürerek katılan Demir’i uyardı: "Silmeden gözüme gözükme!"
Ünlü yıldızlar paraya para demiyor! Dudak uçuklatan kazanç!
Ünlü yıldızlar paraya para demiyor! Dudak uçuklatan kazanç! Sosyal medyanın en çok kazanan isimleri belli oldu.