Mert Ramazan Demir


Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu aynı evden çıkarken sobelendi!
Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu aynı evden çıkarken sobelendi! Aşk iddialarını defalarca yalanlayıp 'Sadece arkadaşız' diyen Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu aynı evden çıkarken sobelendi.
Oyunculuk serüveni 'Adı Efsane' ile başlamıştı! Genç oyuncudan flaş haber
Oyunculuk serüveni 'Adı Efsane' ile başlamıştı! Genç oyuncudan flaş haber 28 yaşındaki oyuncu Baran Bölükbaşı'ndan flaş haber geldi.
Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'den sert tepki
Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'den sert tepki "Yalı Çapkını" dizisinin ekibi cuma akşamları reyting savaşı verdikleri rakipleri "Kızılcık Şerbeti" dizisine verilen cezayı eleştirdi.
Afra Saraçoğlu'ndan Mert Yazıcıoğlu'na 'tiyatro' misillemesi
Afra Saraçoğlu'ndan Mert Yazıcıoğlu'na 'tiyatro' misillemesi Güzel oyuncu Afra Saraçoğlu ve Dilan Çiçek Deniz ile aşk yaşamaya başlayan eski aşkı Mert Yazıcıoğlu arasındaki soğuk savaş sürüyor mu?
Yalı Çapkını setinde Çağatay Ulusoy krizi! 'Görüntü alamazsınız!'
Yalı Çapkını setinde Çağatay Ulusoy krizi! 'Görüntü alamazsınız!' Geçtiğimiz günlerde Ulusoy'un daha önce aynı projede birlikte rol aldığı Afra Saraçoğlu ile yakınlaştığı öne sürülmüştü.
Yalı Çapkını dizisinde Suna'ya talip var! Hangi oyuncu canlandıracak?
Yalı Çapkını dizisinde Suna'ya talip var! Hangi oyuncu canlandıracak? Star TV'de ekrana gelen "Yalı Çapkını" dizisinin yeni bölümü bu akşam yayınlanacak.
Dilan Çiçek Deniz, Mert Yazıcıoğlu'na DM'den mi yürüdü? Afra Saraçoğlu ne dedi?
Dilan Çiçek Deniz, Mert Yazıcıoğlu'na DM'den mi yürüdü? Afra Saraçoğlu ne dedi? Yeni başlayan Dilan Çiçek Deniz ve Mert Yazıcıoğlu ilişkisinin fitilini güzel oyuncunun ateşlediği iddia edildi.