Mert Ramazan Demir


Afra Saraçoğlu'ndan Mert Ramazan Demir'in ardından nispet dolu paylaşım!
Afra Saraçoğlu'ndan Mert Ramazan Demir'in ardından nispet dolu paylaşım! "Yalı Çapkını" dizisi ile şöhretini perçinleyen oyuncu Afra Saraçoğlu, aynı dizideki rol arkadaşı Mert Ramazan Demir ile sevgili olmuştu.
Muhabirler Mert Ramazan Demir'e 'ayrılığı' sordu
Muhabirler Mert Ramazan Demir'e 'ayrılığı' sordu Genç oyuncu Mert Ramazan Demir, önceki akşam Arnavutköy'de bir mekandan çıkarken görüntülendi.
Mert Yazıcıoğlu'na yeni şok: Bir eski aşkı daha yakın arkadaşıyla birlikte!
Mert Yazıcıoğlu'na yeni şok: Bir eski aşkı daha yakın arkadaşıyla birlikte! Mert Yazıcıoğlu’nun eski aşkı Dilan Çiçek Deniz ve yakın dostu Kubilay Aka birlikte tatile çıktı. Yazıcıoğlu’nun sosyal medyada ikilinin fotoğraflarını beğenmesine, “Biz bu filmi daha önce izledik” yorumları geldi.
Afra Saraçoğlu son noktayı koydu: "Onunla sevgili değiliz"
Afra Saraçoğlu son noktayı koydu: "Onunla sevgili değiliz" 'Yalı Çapkını' dizisindeki rol arkadaşı Mert Ramazan Demir ile yazın Göcek'te samimi bir şekilde görüntülenen Afra Saraçoğlu, özel hayatıyla ilgili ilk kez konuştu.
Afra Saraçoğlu'nun Mert Ramazan Demir'in adını duymaya tahammülü yok
Afra Saraçoğlu'nun Mert Ramazan Demir'in adını duymaya tahammülü yok Afra Saraçoğlu, yeni semti Bebek’te görüntülendi. Gazetecilerle bir süre sohbet eden Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir’in adını duyunca da kaçacak yer aradı.
Kıvanç Tatlıtuğ ile Serenay Sarıkaya “En İyi Dizi Çifti” olma yolunda
Kıvanç Tatlıtuğ ile Serenay Sarıkaya “En İyi Dizi Çifti” olma yolunda “Aile” dizisinin başrol oyuncuları Kıvanç Tatlıtuğ ile Serenay Sarıkaya; Altın Kelebek'te “En İyi Dizi Çifti” dalında yarışacak.
Afra Saraçoğlu'ndan şaşırtan ayrılık kararı
Afra Saraçoğlu'ndan şaşırtan ayrılık kararı Oldukça uzun süren set saatlerinde çalışan "Yalı Çapkını"nın Seyran'ı Afra Saraçoğlu, çareyi ayrılık kararı almakta buldu.