Mert Ramazan Demir

Mert Yazıcıoğlu'ndan gündem yaratan açıklama! Afra sorulunca ne dedi?
Mert Yazıcıoğlu'ndan gündem yaratan açıklama! Afra sorulunca ne dedi? Mert Yazıcıoğlu, eski sevgilisi Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'le ilgili yöneltilen soruya olay bir yanıt verdi.
Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu'na yasak var!
Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu'na yasak var! "Yalı Çapkını" dizi setinde başlayan arkadaşlıkları aşka dönüşen Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir'in tutkulu beraberliği devam ediyor.
Tarık Emir Tekin 'Yalı Çapkını' setine çabuk alıştı! Başrol oyuncusuyla paylaşım
Tarık Emir Tekin 'Yalı Çapkını' setine çabuk alıştı! Başrol oyuncusuyla paylaşım Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in başrolünde oldukları "Yalı Çapkını" dizisine bu sezon Binnur Kaya ve Tarık Emir Tekin de dahil olmuştu.
'Yalı Çapkını' dizisinde kartlar yeniden dağıtılıyor
'Yalı Çapkını' dizisinde kartlar yeniden dağıtılıyor İkinci sezon çekimleri tüm hızıyla süren "Yalı Çapkını"nda Cemre Gümeli'nin rolü bomba etkisi yaratacak.
'Yalı Çapkını' dizisine bomba transfer! Dengeleri değiştirecek!
'Yalı Çapkını' dizisine bomba transfer! Dengeleri değiştirecek! Star TV'nin cuma akşamlarına damga vuran dizisi "Yalı Çapkını"nın 2. sezon ekibine dengeleri değiştirecek bir oyuncu katılıyor.
Yeni bölümleri beklenen Yalı Çapkını'nın setine 'doktor' takviyesi!
Yeni bölümleri beklenen Yalı Çapkını'nın setine 'doktor' takviyesi! İkinci sezon çekimleri başlayan "Yalı Çapkını" dizisinde hastane sahneleri seyirciye büyük heyecan yaşatacak.
'Yalı Çapkını' yeni sezonu aşk evliliğiyle açacak
'Yalı Çapkını' yeni sezonu aşk evliliğiyle açacak Heyecan dolu olaylarla ekranlara veda eden "Yalı Çapkını" dizisi yeni sezona iddialı dönüyor...