Meryem Uzerli


Emre Karayel iddialı projeye dahil oldu
Emre Karayel iddialı projeye dahil oldu Bahadır Karataş’ın Medyapım için çekeceği “Ru” dizisinin hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor.
Meryem Uzerli'nin gözlerden uzak beraberliği sona erdi
Meryem Uzerli'nin gözlerden uzak beraberliği sona erdi Meryem Uzerli, önceki akşam reklam yüzü olduğu bir pırlanta markasının tanıtımı için Çırağan Sarayı'nda düzenlenen davetteydi.
Ünlü isimler sürpriz projede mi buluşuyor?
Ünlü isimler sürpriz projede mi buluşuyor? Fatih Aksoy’un patronu olduğu Medyapım; yakında yayın hayatına başlayacak olan dijital platforma 2 dizi birden hazırlıyor. Bu projelerden biri “Ru”, diğeri ise “Numen”…
Meryem Uzerli ve Hadise'nin bomba piştisi!
Meryem Uzerli ve Hadise'nin bomba piştisi! Meryem Uzerli ile Hadise, önceki akşam dünyaca ünlü bir markanın İstanbul'daki davetinde pişti oldu.
Meryem Uzerli şimdi de Montenegro'da
Meryem Uzerli şimdi de Montenegro'da Son günlerde leyleği havada gören Meryem Uzerli, önce Dubai ardından Paris'te tatil yapmıştı.
Oyuncu Sıla Türkoğlu 'Emanet'e hıyanet mi etti?
Oyuncu Sıla Türkoğlu 'Emanet'e hıyanet mi etti? "Emanet" dizisinde Sıla Türkoğlu krizi yaşanıyor. Dizinin başrol oyuncusu Sıla Türkoğlu, diziyi sözleşmesi devam ederken terk etti. Sete gelmeyen ünlü oyuncunun "Emanet"in sezon finalindeki sahneleri dublörle çekilmek zorunda kaldı.
Meryem Uzerli artık Türk lirası da kabul ediyor
Meryem Uzerli artık Türk lirası da kabul ediyor Meryem Uzerli, Türk yanını konuşturdu. Doğup büyüdüğü Berlin’de bir kafe açan güzel oyuncu, müşterilerden sadece Euro değil Türk parası da kabul etmeye başladı.