Meryem Uzerli


Estetiği fazla kaçıran Meryem Uzerli'nin cebinden 560 bin TL çıktı!
Estetiği fazla kaçıran Meryem Uzerli'nin cebinden 560 bin TL çıktı! 2011 yılında rol aldığı 'Muhteşem Yüzyıl' dizisiyle hayatımıza giren Meryem Uzerli'nin yıllar içindeki değişimi, hayli büyük.
Can Yaman ve Meryem Uzerli 'rekorda' buluştu!
Can Yaman ve Meryem Uzerli 'rekorda' buluştu! Yaklaşık 10 milyon dolar olduğu konuşulan servetiyle Türkiye'nin en zengin aktrisi olan Meryem Uzerli, para basmaya devam ediyor.
Meryem Uzerli kızlarının yanına koştu!
Meryem Uzerli kızlarının yanına koştu! Almanya'ya dönen Meryem Uzerli, kızlarının yanına koştu.
Sürpriz haber! Meryem Uzerli imzayı attı!
Sürpriz haber! Meryem Uzerli imzayı attı! Oyuncu Meryem Uzerli 2021 Ocak ayında ikinci kez annelik sevinci yaşadı. Uzerli, Lily Koi adını verdiği bebeğini kucağına alan Meryem Uzerli'den müjdeli bir haber geldi.
Dilan Çiçek Deniz'den ünlü isimlere 'mezar taşı' göndermesi!
Dilan Çiçek Deniz'den ünlü isimlere 'mezar taşı' göndermesi! Birçok ünlü ve sosyetik, sosyal medyadan servet kazanırken bazıları binlerce TL'yi elinin tersiyle itiyor.
Katar'dan Tuba Büyüküstün ve Meryem Uzerli'ye servetlik teklif
Katar'dan Tuba Büyüküstün ve Meryem Uzerli'ye servetlik teklif Katar'dan Tuba Büyüküstün ve Meryem Uzerli'ye servetlik teklif
Pınar Eliçe'den sert Can Ateş yorumu
Pınar Eliçe'den sert Can Ateş yorumu Meryem Uzerli'nin eski aşkı Can Ateş'in çirkin oyunlarından bir türlü kurtulamadığı iddiası "Beyaz Magazin" programında yorumlandı.