Meryem Uzerli


Disney Plus'ta yayınlanmayacak yapımlara ne olacak?
Disney Plus'ta yayınlanmayacak yapımlara ne olacak? Disney Plus'ın yayınlamaktan vazgeçtiği yerli içeriklerinin ve anlaşma yapan starların kaderi ne olacak?
Meryem Uzerli'yi hırsızlık korkusu sardı! Çalacaklar diye ödü kopuyor!
Meryem Uzerli'yi hırsızlık korkusu sardı! Çalacaklar diye ödü kopuyor! Cannes Film Festivali’ne katılan Meryem Uzerli, aşırı kalabalık nedeniyle artan hırsızlık olayları için bir dizi önlem aldı.
Meryem Uzerli Fransa sokaklarında şov yaptı! Yıllar 'Hürrem'e acımadı!
Meryem Uzerli Fransa sokaklarında şov yaptı! Yıllar 'Hürrem'e acımadı! Bir dönemin ünlü oyuncusu Meryem Uzerli, Fransa sokaklarında poz verdi. Genç görünmek uğruna yüzüne onlarca işlem yaptıran Uzerli'nin yaşından daha olgun göstermesi şaşırttı.
'Muhteşem Yüzyıl' dizisi metaverse evreni yolunda!
'Muhteşem Yüzyıl' dizisi metaverse evreni yolunda! Türk dizilerinin dünyanın dört bir yanına pazarlandığı MIPTV içerik fuarı Cannes'da devam ediyor.
Estetik sonucu tanınmaz hale gelen Meryem Uzerli'nin ödediği para şoke etti
Estetik sonucu tanınmaz hale gelen Meryem Uzerli'nin ödediği para şoke etti 2011 ile 2014 yılları arasında yayınlanan "Muhteşem Yüzyıl" dizisiyle şöhreti yakalayan Meryem Uzerli, estetik bağımlısı olup çıktı.
Estetiğin dozunu kaçıran Meryem Uzerli son görüntüsüyle şoke etti!
Estetiğin dozunu kaçıran Meryem Uzerli son görüntüsüyle şoke etti! Yıllar önce rol aldığı "Muhteşem Yüzyıl" dizisinde en az oyunculuk gücü kadar duru güzelliğiyle de hayranlık uyandırıp şöhrete kavuşan oyuncu Meryem Uzerli'nin eski görüntüsünden eser kalmadı!
Meryem Uzerli spor salonundan paylaştı, sosyal medya yıkıldı!
Meryem Uzerli spor salonundan paylaştı, sosyal medya yıkıldı! Oyuncu Meryem Uzerli geçen yıllara sporla meydan okuyor...