Meryem Uzerli


Meryem Uzerli 10 kıyafet giydi, 1 milyon kazandı Meryem Uzerli, Berlin'de bulunun bir hazır giyim markası için kamera karşısına geçti. 2 saatte 10 kıyafet giydi. Bunun karşılığında aldığı ücret dudak uçuklattı.
Meryem Uzerli reklam filminden bir servet kazandı Meryem Uzerli, çocuklarıyla yaşadığı Berlin'den döndü ve bir mücevher markasının reklam filmi için kamera karşısına geçti.
Meryem Uzerli reklam filmi çekti Meryem Uzerli, çocuklarıyla yaşadığı Berlin'den döndü ve bir mücevher markasının reklam filmi için kamera karşısına geçti.
Cansu Dere: "Timur Savcı ne dediyse doğrudur" Bir dönem ‘Muhteşem Yüzyıl’da oynayan Cansu Dere'ye, Timur Savcı’nın Meryem Uzerli için söylediği “Diziyi bırakması şımarıklıktı” açıklaması soruldu. Dere'den, Savcı'ya destek geldi.
Timur Savcı Meryem Uzerli için sert konuştu Reyting rekorları kıran dizilerin yapımcısı Timur Savcı, katıldığı programda 2013 yılında 'tükenmişlik sendromu'na yakalandığını söyleyerek "Muhteşem Yüzyıl"daki ‘Hürrem’ rolünü bırakıp Berlin'e dönen Meryem Uzerli hakkında konuştu.
Meryem Uzerli'nin küvet pozu herkesi şaşırttı Yıllar önce yayınlanan "Muhteşem Yüzyıl" dizisindeki ‘Hürrem Sultan’ rolüyle hafızalara kazınan Meryem Uzerli, küvette poz verdi.
Meryem Uzerli bir dizi estetik operasyon için servet ödedi Meryem Uzerli'nin yeni görüntüsünün sırrı ortaya çıktı.