Meryem Uzerli


İkinci kez anne olan Meryem Uzerli'den flaş karar! Kısa bir süre önce ikinci kez anne olmanın sevincini yaşayan Meryem Uzerli'den konuşulacak karar...
Sosyal medya Meryem Uzerli'nin makyajını konuştu İkinci kez anne olduktan sonra projelerine hızla devam eden Meryem Uzerli, neredeyse her gün yeni bir paylaşımla gündeme geliyor.
Meryem Uzerli'den kızlarıyla 'Günaydın' pozu Bir döneme damga vuran "Muhteşem Yüzyıl" dizisinde canlandırdığı 'Hürrem Sultan' karakteriyle gönüllere taht kuran Meryem Uzerli kızlarıyla birlikte yer aldıkları paylaşımlarıyla büyük beğeni topladı.
Şeyma Subaşı'nın burnunun ardından poposu da düştü! Kim Kardashian'ın doktoru Simon Ourian'a yaptırdığı estetik operasyon yüzünden burnu düşen Şeyma Subaşı'nın, poposuna yaptırdığı operasyon da hüsranla bitince hastanede tedavi altına alındı.
Meryem Uzerli'nin çocukluk fotoğrafına yoğun ilgi Instagram'da 6 buçuk milyonun üzerinde takipçisi olan güzel oyuncu Meryem Uzerli, dikkat çeken paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.
Meryem Uzerli'nin nasıl kilo verdiği ortaya çıktı Kısa sürede doğum kilolarından kurtulan oyuncu Meryem Uzerli'nin önceki gün paylaştığı yeni pozları olay oldu.
Meryem Uzerli'nin Türkiye'ye geliş nedeni ortaya çıktı! Oyuncu Meryem Uzerli’nin çocuklarıyla Türkiye’ye Corona virüs aşısı olmak için geleceği şeklinde haberler çıkmıştı.