Meryem Uzerli

Julia Roberts'e niyet Meryem Uzerli'ye kısmet
Julia Roberts'e niyet Meryem Uzerli'ye kısmet Ünlü oyuncu Meryem Uzerli, yönetmen Alp Kamber’in yeni filmi “Güzel Bir Rüya” için kamera karşısına geçti.
Meryem Uzerli çocukları bakıcıya bırakıp İstanbul'a geliyor
Meryem Uzerli çocukları bakıcıya bırakıp İstanbul'a geliyor Oyuncu Meryem Uzerli, iki yıl aradan sonra Haziran ayında İstanbul’a geliyor. Dizi ve sinema projelerini görüşecek olan oyuncu, dört gün kaldıktan sonra Almanya’ya dönecek.
"Rus kökenliyim" diyen Meryem Uzerli parayı vurdu!
"Rus kökenliyim" diyen Meryem Uzerli parayı vurdu! Geçtiğimiz günlerde gittiği Moskova'da gazetecilere "Rus kökenliyim" diyen Meryem Uzerli, bu sayede ülkede daha da popüler oldu.
Meryem Uzerli 'Yasak Elma' dizisinde mi rol alacak?
Meryem Uzerli 'Yasak Elma' dizisinde mi rol alacak? Eylül ayında 5. sezonu seyirciyle buluşacak olan "Yasak Elma"nın finalinde 'Hasan Ali', 'Ender' ve 'Yıldız' karakterlerine meydan okuyan etkili bir kadın karakterin diziye dahil olacağı konuşuluyor.
Meryem Uzerli'nin tek beklentisi eşyalı bir ev
Meryem Uzerli'nin tek beklentisi eşyalı bir ev Meryem Uzerli, Ocak ayında adını sır gibi sakladığı Amerikalı sevgilisinden ‘Lily Koi’ adını verdiği bir kız çocuğu dünyaya getirmişti.
Meryem Uzerli 5 yıl sonra yeniden ekranda
Meryem Uzerli 5 yıl sonra yeniden ekranda En son 2016'da kamera karşısında olan Meryem Uzerli, yeni dizisi için el sıkıştı. 10 bölümden oluşan mini dizi için oyuncu, "Heyecanlı bir senaryo" dedi.
Meryem Uzerli Instagram'dan havasını attı!
Meryem Uzerli Instagram'dan havasını attı! Moskova Film Festivali için Rusya'ya giden oyuncu Meryem Uzerli, tarzıyla şov yaptı.