Mesut Özil


Şanslı bebek Eda'ya 3 bin liralık koltuk Fenerbahçeli Mesut Özil ile evli olan Amine Gülşe ve kızları Eda önceki gün otomobil turuna çıktı.
Amine Gülşe: "Yıldönümümüz kutlu olsun kocacığım" Fenerbahçeli yıldız futbolcu Mesut Özil ve eski Türkiye güzeli eşi Amine Gülşe evlilik yıldönümü paylaşımlarıyla konuşuldu.
Mesut Özil, Cristiano Ronaldo'ya nasıl çalım attı? Mesut Özil'in geçtiğimiz gün taktığı saati, sadece Türkiye değil dünya gündemine de geldi.
Mesut Özil'den Filistinli çocuklara yardım eli Bugüne kadar sadece Türkiye'de değil dünyanın her yerinde sayısız ihtiyaç sahibine yardım eli uzatan Fenerbahçe'nin yıldız futbolcusu Mesut Özil'den örnek bir davranış daha...
Amine Gülşe ve Mesut Özil'den 10 milyon liralık gösteriş! Mesut Özil ve eşi Amine Gülşe’den şov saati. Çeşme’deki 10 milyon TL’lik evlerinden mutluluk pozu veren ikilinin, bileklerindeki saatler dudak uçuklattı. İkilinin gösterişli saatlerinin değeri tam 10 milyon lira...
Mesut Özil ve Amine Gülşe soluğu Çeşme'de aldı Süper Lig'in bitmesiyle Fenerbahçeli Mesut Özil ile eşi Amine Gülşe, Çeşme'de bulunan 10 milyon liralık ihtişamlı malikanelerine geçti.
Amine Gülşe teklifleri düşünmeden reddediyor Eşi Mesut Özil'in Arsenal'dan Fenerbahçe'ye transfer olmasıyla İngiltere'den Türkiye'ye dönüş yapan Amine Gülşe yapımcıların da gözdesi oldu.