Mesut Özil


Mesut Özil'den Amine Gülşe'ye 75 bin dolarlık hediye
Mesut Özil'den Amine Gülşe'ye 75 bin dolarlık hediye Şimdilerde ikinci bebeğini bekleyen Amine Gülşe, geçtiğimiz günlerde 29 yaşına bastı.
Mesut Özil'den Amine Gülşe'ye romantik kutlama
Mesut Özil'den Amine Gülşe'ye romantik kutlama Bir süredir Fenerbahçe'de kadro dışı bırakılan ve gelecek sene takımda olup olmayacağı henüz belli olmayan futbolcu Mesut Özil, eşi Amine Gülşe'nin doğum gününü romantik bir yazıyla kutladı.
Amine Gülşe - Mesut Özil evliliğinde kriz mi var?
Amine Gülşe - Mesut Özil evliliğinde kriz mi var? İki yıl önce kızı Eda'yı kucağına alan Mesut Özil'in eşi Amine Gülşe'nin 3 aylık hamile olduğu öğrenilmişti. İkinci çocuk haberiyle gündemde olan çiftten kafa karıştıran bir fotoğraf geldi.
Amine Gülşe üç aylık hamile
Amine Gülşe üç aylık hamile Fenerbahçe’de top koşturan futbolcu Mesut Özil ile 2014 Türkiye Güzeli Amine Gülşe 2019’da nikah masasına oturmuştu.
Mesut Özil cephesinde son dakika gelişmesi
Mesut Özil cephesinde son dakika gelişmesi Fenerbahçe'nin Göztepe'yi 2-0'la geçtiği maçın ardından Rıdvan Dilmen, sarı-lacivertlilerde kadro dışı kalan Mesut Özil'i isteyen kulübü açıkladı.
Ticarette ilerleyen Mesut Özil'den eşi Amine Gülşe'ye büyük jest
Ticarette ilerleyen Mesut Özil'den eşi Amine Gülşe'ye büyük jest Yeşil sahalardan kazandığı milyonlarca Euro ile ticaretin birçok alanına atılan Mesut Özil, işlerini daha da genişletiyor.
Mesut Özil'in yeni adresi belli oldu!
Mesut Özil'in yeni adresi belli oldu! Geçtiğimiz sezonun devre arasında Fenerbahçe'nin kadrosuna kattığı yıldız oyuncu Mesut Özil, sarı-lacivertli takımda beklentilerin altında kaldı. İsmail Kartal döneminde ise kadro dışı kalan Mesut Özil'in sezon sonunda Fenerbahçe ile olan bağlarını tamamen koparması bekleniyor.