Mesut Özil


Mesut Özil'in yeni adresi belli oldu!
Mesut Özil'in yeni adresi belli oldu! Geçtiğimiz sezonun devre arasında Fenerbahçe'nin kadrosuna kattığı yıldız oyuncu Mesut Özil, sarı-lacivertli takımda beklentilerin altında kaldı. İsmail Kartal döneminde ise kadro dışı kalan Mesut Özil'in sezon sonunda Fenerbahçe ile olan bağlarını tamamen koparması bekleniyor.
Amine Gülşe açıkladı: "Kızımız Mesut'un kopyası"
Amine Gülşe açıkladı: "Kızımız Mesut'un kopyası" 2019 yılında Mesut Özil ile dünyaevine giren Amine Gülşe, sosyal medya hesabından hayatından kesitler paylaşmaya devam ediyor. Bir bebeği bulunan ünlü çiftten Amine Gülşe, "Kızımız Mesut Özil'e benziyor" sözleri ile dikkat çekti.
Mesut Özil'in kredisi tükendi
Mesut Özil'in kredisi tükendi İsmail Kartal, Konya maçında 45 dakika tahammül edebildiği Özil’i artık as olarak düşünmüyor. Hocanın önceliği dünya yıldızını değil, lig ikinciliğini kazanmak.
Amine Gülşe'ye 'kırmızı kart' şoku!
Amine Gülşe'ye 'kırmızı kart' şoku! Futbolcu Mesut Özil'in 2019'da dünyaevine girdiği 2014 Türkiye Güzeli eşi Amine Gülşe, önceki gün bir AVM'deydi.
Mesut Özil: "Aşkımla akşam yemeği"
Mesut Özil: "Aşkımla akşam yemeği" Daha önce, "Kızım Eda için birçok şeye ara verdim. Bütün zamanımı ona ayırıyorum" açıklamasını yapan Amine Gülşe, eşi Mesut Özil ile birlikte yemeğe çıktı.
Brad Pitt ve Mesut Özil'in zevki aynı
Brad Pitt ve Mesut Özil'in zevki aynı Fenerbahçeli Mesut Özil'in saat koleksiyonunu bilmeyen yok. Futbolcu, en son Patek Philippe marka saati ile dikkat çekti.
Mesut Özil yeni saatine 5,5 milyon lira ödedi!
Mesut Özil yeni saatine 5,5 milyon lira ödedi! Fenerbahçe'nin yıldız futbolcusu Mesut Özil de saat tutkunu çıktı.