Mesut Özil


Amine Gülşe'nin setlere dönmeye niyeti yok
Amine Gülşe'nin setlere dönmeye niyeti yok Fenerbahçeli futbolcu Mesut Özil'in oyuncu eşi Amine Gülşe, kızı Eda Özil'le objektiflere yansıdı.
TEKZİP METNİ
TEKZİP METNİ 25.08.2021 TARİHİNDE İNTERNET GAZETESİ HABER SİTEMİZDE YAPILAN “MESUT ÖZİL İLE NÜKET DOĞAN ARASINDA 240 BİNLİK KOMİSYON KRİZİ İDDİASI” BAŞLIKLI HABERİMİZE İLİŞKİN TEKZİP VE ÖZÜR YAZISI.
Amine Gülşe'den eşine romantik kutlama
Amine Gülşe'den eşine romantik kutlama Yıldız futbolcu Mesut Özil, Eski Türkiye Güzeli Amine Gülşe ile olan mutlu evliliğiyle takdir topluyor.
Amine Gülşe'den eşi Mesut Özil'e bebek mesajı: "5 çocuk sözü verdik"
Amine Gülşe'den eşi Mesut Özil'e bebek mesajı: "5 çocuk sözü verdik" “5 çocuk sözü verdik” diyen Eski Türkiye Güzeli Amine Gülşe, kızı Eda’ya kardeş istediğini söyledi.
Çeşme Alaçatı'da yıkım zamanı!
Çeşme Alaçatı'da yıkım zamanı! Alaçatı'da inşa edilen ve Acun Ilıcalı ile Mesut Özil'in de villasının olduğu lüks projedeki kaçaklar için Koruma Kurulu'ndan yıkım kararı çıktı. Arkeolojik SİT alanı üzerinde kalan ve kral mezarlarının yer aldığı bölgeye yapılan projeyle ilgili gözler Çeşme Belediyesi'nde...
Mesut Özil ile Nüket Doğan arasında 240 Binlik komisyon krizi iddiası
Mesut Özil ile Nüket Doğan arasında 240 Binlik komisyon krizi iddiası Luxury İnvestment Kurucusu ve Dünya ciro birincisi Nüket Doğan, Haziran ayında Fenerbahçeli Yıldız Futbolcu Mesut Özil‘in kayınvalidesine 12 Milyon TL’lik ev sattıktan sonra Özil’in yüzde 2’lik olan 240 Bin TL’lik komisyon parasını Nüket Doğan’a ödemediği iddia edildi.
Fenerbahçe forması giyen Amine Gülşe'ye tepki
Fenerbahçe forması giyen Amine Gülşe'ye tepki Daha önce Galatasaray formasıyla maçlara giden Amine Gülşe, önceki gün eşi için Fenerbahçeli oldu. Sarı-kırmızılı taraftarlar Gülşe’ye tepki gösterdi. Fenerbahçeliler de “Hoşgeldin yenge” diyerek destek oldu.