Mesut Özil

Amine Gülşe'den sakatlık yaşayan eşi Mesut Özil'e destek Fenerbahçe'nin yeni yıldızı Mesut Özil, Süper Lig'in 28. haftasında Ülker Stadı'nda oynadığı Fraport TAV Antalyaspor maçının 65. dakikasında sakatlandı. Ünlü futbolcunun ayağındaki iç ve dış yan bağlarda kısmi yırtıklar oluştu.
Amine Gülşe'nin sponsorlu alışverişi Mesut Özil, 2019’da Arsenal’de futbol oynadığı dönemde Dürüst Ailesi’nin Çamlıca’daki tripleks villasını 10 milyon dolara (Yaklaşık 70 milyon lira) satın almıştı.
Mesut Özil-Amine Gülşe çifti şöhret isimlere komşu oldu Çamlıca'daki villaları tadilatta olan Mesut Özil-Amine Gülşe çifti, geçici olarak ünlü isimlerin yaşadığı Beykoz Çubuklu'daki bir siteye yerleşti.
Minik Eda babası Mesut Özil'i böyle izledi Amine Gülşe, sosyal medya hesabndan yaptığı paylaşımlarla yine çok konuşuldu.
Amine Gülşe'den 'üç nesil' pozu Fenerbahçe’ye transfer olan Mesut Özil ile 2014 Türkiye Güzeli Amine Gülşe 2019’da evlenmiş, geçen Mart ayında da kızları Eda’ya kavuşmuşlardı.
Amine Gülşe setlere geri mi dönüyor? Eşi Mesut Özil'in Fenerbahçe'ye transfer olmasıyla İstanbul'a dönüş yapan Amine Gülşe, yapımcıların da radarına girdi.
Buse Varol: "Bu hamileliğim çok zor geçiyor" Alişan'ın eşi Buse Varol, önceki gün Akmerkez'de görüntülendi. İkinci bebeğine hamile olan 30 yaşındaki oyuncu, "Bu hamileliğim daha sancılı geçiyor. Çok fazla ağrılarım oluyor" dedi.