Metin Akdülger


'Sandık Kokusu' dizisinin oyuncuları aynı karede buluştu
'Sandık Kokusu' dizisinin oyuncuları aynı karede buluştu Başrollerini Özge Özpirinçci, Demet Akbağ, Metin Akdülger ve Necip Memili'nin paylaştığı "Sandık Kokusu"nun 6 Aralık Çarşamba günü yayınlanması planlanıyor.
Sürpriz oyuncuları buluşturan 'Sandık Kokusu'nun yayın günü belli oldu
Sürpriz oyuncuları buluşturan 'Sandık Kokusu'nun yayın günü belli oldu "Sandık Kokusu" dizisinin ilk bölümünün kulislerde 30 Kasım Perşembe günü yayınlanacağı konuşuluyordu. Ancak gün değişikliği yapılacağı ortaya çıktı.
Demet Akbağ ve Özge Özpirinçci'yi buluşturan diziye bomba transfer
Demet Akbağ ve Özge Özpirinçci'yi buluşturan diziye bomba transfer O3 Medya'nın Show TV için çekeceği dizisi "Sandık Kokusu" dizisinin saç, maktaj ve kostüm provaları devam ediyor.
Demet Akbağ ve Özge Özpirinçci'nin sürpriz buluşması
Demet Akbağ ve Özge Özpirinçci'nin sürpriz buluşması Uzun süredir ekrandan uzak olan Demet Akbağ, "Sandık Kokusu" dizisinde Özge Özpirinçci'nin annesine hayat verecek.
Özge Özpirinçci ekrana çok sürpriz partnerle dönüyor
Özge Özpirinçci ekrana çok sürpriz partnerle dönüyor O3 Medya'nın Melis Civelek ile Zeynep Gür'ün yazdığı yeni dizisi "Sandık Kokusu"nun hazırlıkları sürüyor.
Sanatçı dostları Civan Canova'yı unutmadı
Sanatçı dostları Civan Canova'yı unutmadı 20 Ağustos 2022’de geçirdiği rahatsızlık sonucu hayata veda eden Civan Canova’nın hazırlıklarına başladığı ve ön duyurusunu yaptığı ancak tamamlayamadığı sergisi, 21 Ağustos-1 Eylül 2023 tarihleri arasında, Ortaköy Tarihi Kethüda Hamamı'nda sevenlerinin katılımıyla açıldı.
Serenay Sarıkaya bu kez avukatı canlandıracak
Serenay Sarıkaya bu kez avukatı canlandıracak Güzel aktris Serenay Sarıkaya'nın başrolünü oynadığı "Kimler Geldi, Kimler Geçti" dizisinin çekimleri başladı.