Metin Akdülger ve Uğur Yücel birbirine girdi!

12 Haziran’da sezon finali yapacak olan Show TV’nin "Sandık Kokusu" dizisinden başrol oyuncularından Metin Akdülger veda etti.

Metin Akdülger ve Uğur Yücel birbirine girdi!

“Sandık Kokusu” dizisinin son bölümü bir vedaya sahne oldu. 

O3 Medya imzalı dizinin Atilla’sı Metin Akdülger 12 Haziran’daki sezon finali öncesi diziden ayrıldı.


Metin Akdülger ve Uğur Yücel birbirine girdi!


Birsen Altuntaş'ın haberine göre bu ayrılığın temel sebebinin Akdülger’in senaryoyla ilgili şikayetleri olduğu konuşuluyor.Metin Akdülger ve Uğur Yücel birbirine girdi! - Resim : 2


Karakteriyle ilgili “Atilla bunu yapmaz” diyerek zaman zaman repliğini değiştiren oyuncuya babası Hasan’ı oynayan Uğur Yücel’in “Hasan da bunu yapmaz” diyerek çıkıştığı ve ortamın gerildiği de kulislerde gündeme gelen söylentiler arasında…


Metin Akdülger ve Uğur Yücel birbirine girdi! - Resim : 3

Metin Akdülger dün akşam vedasının ardından şu mesajı yayınladı:

“Hanımlar Beyler, Hayat büyülü anlarla ve bilinmezliklerle dolu bir macera. Atilla’da benim hayatımın en büyülü parçalarından biri. Onun bana yaşattığı anlar, tanıştırdığı ruhlar, yoldaşlar artık benim kalbimdeler, güvendeler. Hikayeler anlatıldıkça hayat bulur, hikaye anlatıcıları da hikayelerinde bulurlar kendi hayatlarını. Bana hayat veren Atilla’ya ve ona hayat veren tüm ekipteki dostlarıma kalpten minnet ve sevgilerimi iletmek istiyorum. Onları çok seviyorum ve özleyeceğim. Hikayemizi seven tüm izleyicilerimize, verdikleri büyük sevgi ve gösterdikleri anlayış için teşekkür ederim.”


 Metin Akdülger ve Uğur Yücel birbirine girdi! - Resim : 4


Özge Özpirinçci de “Bunu saymıyorum ve seni çok seviyorum! Karavanda bi köşem boş kaldı… Iyi ki sen be Metin!” mesajlarını yayınladı.