Uğur Yücel


Ümit Kantarcılar'ın yeni projesi belli oldu
Ümit Kantarcılar'ın yeni projesi belli oldu Bir süredir setlerden uzak olan yakışıklı oyuncu Ümit Kantarcılar'ın yeni projesi belli oldu.
Büşra Pekin ve Hasan Can Kaya "Çok Aşk" dedi
Büşra Pekin ve Hasan Can Kaya "Çok Aşk" dedi Hasan Can Kaya, sinema filmi "Çok Aşk"ta Büşra Pekin ile başrolü paylaştı.
Ata Demirer'in yeni projesinin kadrosu belli oluyor
Ata Demirer'in yeni projesinin kadrosu belli oluyor BKM Film imzalı Deniz Akçay'ın kaleme aldığı "Bir İhtimal Daha Var" dizisinin çekimleri önümüzdeki günlerde başlıyor.
Ata Demirer ve Uğur Yücel'in buluşması heyecan yarattı
Ata Demirer ve Uğur Yücel'in buluşması heyecan yarattı Netflix için çekilecek "Bir İhtimal Daha Var" dizisi sürpriz kadrosuyla Eylül sonunda sete çıkacak.
Oyuncu Necati Bilgiç yıllar sonra görüntülendi
Oyuncu Necati Bilgiç yıllar sonra görüntülendi Bir çok sinema filminde rol alan 70 yaşındaki oyuncu Necati Bilgiç, uzun zamandır ekrandan uzak bir hayat sürdürüyor. Emektar isim Bilgiç son hali ile gündem oldu.
Erdal Beşikçioğlu ve Nur Fettahoğlu sete çıktı
Erdal Beşikçioğlu ve Nur Fettahoğlu sete çıktı Batı Trakya Türklerinin efsanevi liderinin etkileyici yaşam öyküsünü beyazperdeye taşıyan "Sadık Ahmet" filmi sete çıktı.
Uğur Yücel ve Erdal Beşikçioğlu bu kez filmde buluşuyor
Uğur Yücel ve Erdal Beşikçioğlu bu kez filmde buluşuyor Uğur Yücel ile Erdal Beşikçioğlu birlikte rol aldıkları "Hakim" dizisinin ardından bu kez "Sadık Ahmet" filminde buluşuyor.