Uğur Yücel


Fatih Berk Şahin'e sette sürpriz doğum günü
Fatih Berk Şahin'e sette sürpriz doğum günü ATV'nin merakla beklenen iddialı dizisi Hakim'in genç oyuncusu Fatih Berk Şahin'e sette sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı.
Merakla beklenen diziye iki sürpriz oyuncu dahil oldu
Merakla beklenen diziye iki sürpriz oyuncu dahil oldu “Your Honor” dizisinin uyarlaması olan “Hakim” dizisi dün sete çıktı.
Yıldız isimleri buluşturan dizi merak uyandırdı
Yıldız isimleri buluşturan dizi merak uyandırdı Erdal Beşikçioğlu, Yurdaer Okur, Uğur Yüce, Ebru Özkan, Eslem Akar, Fatih Berk Şahin ve Gülsen Tuncer’in rol aldığı dizinin kadrosuna yeni bir isim daha katıldı.
Hasibe Eren bu kez sürpriz bir karaktere can verecek
Hasibe Eren bu kez sürpriz bir karaktere can verecek Limon Film’in Your Honor dizisinden uyarladığı "Hakim" dizisi merakla bekleniyor. Yılmaz Şahin’in yazdığı diziyi Erkan Tunç ile Süleyman Mert Özdemir yönetecek.
Uğur Yücel sürpriz projeyle setlere dönüyor
Uğur Yücel sürpriz projeyle setlere dönüyor Limon Yapım'ın "Your Honor" dizisinden uyarladığı "Hakim" dizisinin kadrosuna bomba bir isim daha katıldı.
Erdal Özyağcılar'dan yıllar sonra 'Bizimkiler' itirafı
Erdal Özyağcılar'dan yıllar sonra 'Bizimkiler' itirafı 'Fatih Altaylı ile Bire Bir' programına konuk olan ünlü oyuncu Erdal Özyağcılar; 9 yıl rol aldığı televizyon efsanesi "Bizimkiler" hakkında yıllar sonra çarpıcı bir itirafta bulundu.
Uğur Yücel, Fatih Akın'ın yeni gangsteri oldu
Uğur Yücel, Fatih Akın'ın yeni gangsteri oldu "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" dizisinde 'Ağa Dayı' karakterine hayat veren Uğur Yücel, dizi son anda sözleşme krizi nedeniyle iptal edilince yeni projelerini gündeme aldı.