Uğur Yücel


Uğur Yücel'in "Neyzen" maratonu sürecek
Uğur Yücel'in "Neyzen" maratonu sürecek Uğur Yücel "Neyzen" adlı tek kişilik oyunuyla ocak ayında da tiyatroseverlerin karşısına çıkacak.
Uğur Yücel'den iddialı sinema filmi
Uğur Yücel'den iddialı sinema filmi Uğur Yücel, "Dünya Malı -1" isimli dev kadrosuyla dikkat çeken sinema filmine konuk olacak.
Şener Şen Uğur Yücel'e koştu
Şener Şen Uğur Yücel'e koştu Uğur Yücel'i yıllar sonra tiyatro sahnelerine döndüren, BKM'nin yapımcılığını üstlendiği Neyzen Tevfik oyunu önceki gün gece İstanbul prömiyerini gerçekleştirdi.
Hasan Can Kaya ve Büşra Pekin'in sürpriz buluşması!
Hasan Can Kaya ve Büşra Pekin'in sürpriz buluşması! Ünlü komedyen Hasan Can Kaya geçen aylarda bir sinema filmi yazdığını açıklamıştı.
Uğur Yücel sahnelere dönüyor
Uğur Yücel sahnelere dönüyor Dijital platformda ekrana getirilen Uysallar dizisinde rol alan ünlü oyuncu Uğur Yücel yıllar sonra tiyatro sahnesine geri dönüyor.
Necip Memili iddialı projeden aniden ayrıldı
Necip Memili iddialı projeden aniden ayrıldı Gold Film’in TRT Dijital için çektiği “Son Gün” dizisinin çekimleri geçen günlerde başladı. Ahmet Sönmez'in hem yönetip hem de senaryo yazarlığını yaptığı dizi 45'er dakikalık 8 bölümden oluşacak.
Erkan Petekkaya'nın merakla beklenen projesinde yeni gelişme
Erkan Petekkaya'nın merakla beklenen projesinde yeni gelişme Gold Film’in TRT Dijital için hazırladığı “Ben Ölmeden Önce” dizisi dün sete çıktı.