Uğur Yücel


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da büyük kriz Atv’nin fenomen dizisi "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz"ın yeni sezonu ve yeni transferleri merak konusuydu.
Uğur Yücel Fatih Akın'ın filminde rol alacak Ünlü yönetmen Fatih Akın bir süredir üzerinde çalıştığı ‘Rheingold' adlı filmin oyuncu kadrosunu tamamladı.
'Çağan Irmak - Uğur Yücel buluşması' iptal oldu Çağan Irmak, 'Yeşilçam' isimli dijital projesinin ardından son olarak "Kırmızı Oda" dizisinde seyirci karşısına çıkan Uğur Yücel'in başrolünü oynayacağı "Şaka Yaptım" adlı filme hazırlanıyordu.
Nurseli İdiz: "O filmden haber yok" Yılların oyuncusu Nurseli İdiz, yakında çekimlerine başlayacak komedi filminin senaryosuna çalışırken Nişantaşı'ndaki bir kafede görüntülendi.
Çağan Irmak - Uğur Yücel buluşması! Yönetmen Çağan Irmak "Yeşilçam" adlı dijital diziyi bitirir bitirmez yeni bir filme başlayacak.
Sürpriz oyuncular sürpriz projede buluştu Onur Saylak ile Hakan Günday unutulmaz dizi "Şahsiyet"in ardından bu kez Netflix için "Uysallar" dizisine başladı.
Haluk Bilginer ve Uğur Yücel aynı dizide buluşacak Onur Saylak'ın yönetmen koltuğuna oturacağı "Uysallar" dizisinde Haluk Bilginer ile Uğur Yücel başrol oynayacak.