Mihriban Hurmacı


Barışan Hurmacı çifti davaları geri çekti
Barışan Hurmacı çifti davaları geri çekti 2015 yılında nikah masasına oturan eski futbolcu Özer Hurmacı, eşi Mihriban Hurmacı evliliklerini noktalama kararı almıştı. Çiftin çekişmeli davası devam ederken Mihriban Hurmacı, eşine tedbir davası da açmıştı.
Hurmacı çiftinden barışma sonrası ilk poz
Hurmacı çiftinden barışma sonrası ilk poz "Mutluluğumuzda gözü olanın gözü çıksın" diyerek barıştıklarını dosta, düşmana ilan eden Özer Hurmacı ve Mihriban Hurmacı çifti geçtiğimiz gün alışveriş turuna çıktı.
Mihriban Hurmacı ile Özer Hurmacı boşanmaktan vazgeçti
Mihriban Hurmacı ile Özer Hurmacı boşanmaktan vazgeçti Özer Hurmacı, 2015'te evlendiği eşi Mihriban Hurmacı'nın sürekli astroloji ile ilgilendiğini ve çocuklarını da ihmal ettiğini öne sürerek, boşanma davası açmıştı. Ancak çift bu karardan vazgeçtiklerini duyurdu.
Özer Hurmacı: "Onlara bütün mal varlığım feda olsun"
Özer Hurmacı: "Onlara bütün mal varlığım feda olsun" Eşinin 30 milyon liralık tazminat çocukları için de 75 bin lira talep ettiği Özer Hurmacı, sessizliğini bozdu. Eski futbolcu, "Tek üzüldüğüm çocuklarımın bu duruma şahit olması. Onlara bütün mal varlığım feda olsun" dedi.
Özer Hurmacı'nın 'astrolojik' boşanma davasında şaşırtan gelişme
Özer Hurmacı'nın 'astrolojik' boşanma davasında şaşırtan gelişme Ünlü futbolcu Özer Hurmacı, astroloji haritalarına bakıp “Beni aldatıyorsun” diyerek üzerinde baskı kurmakla suçladığı eşi Mihriban Hurmacı'ya boşanma davası açmıştı.
Ünlü futbolcu Özer Hurmacı'ya eşinden bir şok daha!
Ünlü futbolcu Özer Hurmacı'ya eşinden bir şok daha! Ünlü futbolcu Özer Hurmacı, astroloji haritalarına bakıp “Beni aldatıyorsun” diyerek üzerinde baskı kurmakla suçladığı eşi Mihriban Hurmacı'ya boşanma davası açtı.
Özer Hurmacı: "Günlerdir çocuklarımı göremiyorum"
Özer Hurmacı: "Günlerdir çocuklarımı göremiyorum" Özer Hurmacı, 6 yıllık eşi, 3 çocuğunun annesi Mihriban Hurmacı'dan boşanmak için İstanbul Aile Mahkemesi'ne başvurmuştu. Yakışıklı futbolcu, "Astroloji haritalarına bakarak beni aldatan adam olmakla suçluyor" diyerek çocuklarının velayetini istemişti.