moda


Yasemin Özilhan'ın tarzına yorum yağdı
Yasemin Özilhan'ın tarzına yorum yağdı 2011 yılında evlendikten sonra dizi oyunculuğunu bırakan Yasemin Özilhan, sosyal medyada fırtınalar estiriyor.
Başak Dizer tarzıyla ilgi topladı
Başak Dizer tarzıyla ilgi topladı Kıvanç Tatlıtuğ ile Nisan ayında bebeklerini kucağına alan Başak Dizer Tatlıtuğ, kısa sürede doğum kilolarından kurtulmuştu.
Emina Jahovic alışveriş stiliyle dikkat çekti
Emina Jahovic alışveriş stiliyle dikkat çekti Sırp yıldız Emina Jahovic, geçtiğimiz gün bir AVM'de objektiflere yansıdı.
Nazlı Sabancı'nın bu kombine ödediği para 'Yok artık' dedirtti!
Nazlı Sabancı'nın bu kombine ödediği para 'Yok artık' dedirtti! 2021 yılında Hacı Sabancı ile nikah masasına oturan Zeynep Nazlı, eşiyle birlikte bir davete katıldığı davete giydiği yeşil elbisesiyle tüm dikkatleri üzerine çekti.
Şevval Şahin alışveriş stiliyle dikkat çekti
Şevval Şahin alışveriş stiliyle dikkat çekti Miss Turkey 2018 birincisi model Şevval Şahin hareketli, renkli yaşamı ve sosyal medya paylaşımlarıyla magazin gündeminden hiç düşmüyor.
Hande Erçel'den hayranına büyük destek
Hande Erçel'den hayranına büyük destek Yüzü olduğu dijitalde proje yapmaya hazırlanan Hande Erçel, yurtdışında da büyük bir hayran kitlesine sahip ünlüler arasında yer alıyor.
Steve Jobs'un kızı Vogue için poz verdi
Steve Jobs'un kızı Vogue için poz verdi Steve Jobs'un kızı Eve Jobs, Vogue Japonya'nın kapağı için kamera karşısına geçti. Ekim kapağı için poz veren Jobs'un pozları sosyal medyada beğeni topladı.