moda


Özge Özacar'dan Venedik çıkarması
Özge Özacar'dan Venedik çıkarması Özge Özacar mayıs ayındaki Cannes Film Festivali‘nin ardından şimdi de Venedik Film Festivali'nde boy gösterdi.
Simge Sağın'ın 30 Ağustos konseri elbisesi gündem yarattı
Simge Sağın'ın 30 Ağustos konseri elbisesi gündem yarattı Dillere marş olan "Aşkın Olayım" adlı şarkısıyla son dönemin en çok konuşulan isimlerinden biri olan Simge Sağın, Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu'nda sahne aldı.
Sosyal medya Fahriye Evcen'in elbisesini konuştu
Sosyal medya Fahriye Evcen'in elbisesini konuştu "Kuruluş Osman" dizisinin sete çıkacak olmasıyla birlikte Burak Özçivit İstanbul'a döndü. Eşi Fahriye Evcen ise çocukları ile tatiline kaldığı yerden devam ediyor.
Demet Özdemir şıklığıyla havasını attı
Demet Özdemir şıklığıyla havasını attı Son dönemin adından en çok söz ettiren ünlü isimlerinden Demet Özdemir, şıklığıyla da göz kamaştırıyor.
Mankenler kraliçesi Begüm Özbek'in bilinmeyen kariyeri
Mankenler kraliçesi Begüm Özbek'in bilinmeyen kariyeri Mankenler kraliçesi Begüm Özbek, magazinin gündeminden düşmediği yıllarda ani bir kararla mesleği bırakmıştı. Ünlü manken, ABD’de eğitim aldı ve otelci oldu.
Zeynep Bastık sevgilisi için süslendi! Yeni aşkına özel defile
Zeynep Bastık sevgilisi için süslendi! Yeni aşkına özel defile Zeynep Bastık, bir süre önce birlikteliğini duyurduğu sevgilisi Ali Can Ayyıldız ile Bodrum tatilini sürdürüyor.
Barbie modasına Linet'te uydu! Harbiye'de pembe gece
Barbie modasına Linet'te uydu! Harbiye'de pembe gece Harbiye Açıkhava'da sahne alan Linet; poptan, arabeske, Türk Sanat Müziği'nden türkülere uzanan geniş repertuvarıyla seyircisine unutulmaz bir gece yaşattı.