moda


Hadise'ye 200 bin liralık hediye! Mesleğindeki başarısı kadar güzelliği ve şıklığıyla da beğeni toplayan gözde şarkıcı Hadise'ye servetlik armağan...
Hatice Şendil'in eldivenleri montundan pahalı! Oyuncu Hatice Şendil modayı yakından takip eden ünlülerden...
Sosyal medya Hadise ve Nurgül Yeşilçay'ı konuşmaya devam ediyor Hadise önceki gün reklam yüzü olduğu markanın tanıtım toplantısına bu mor takım ile katıldı. Aynı kıyafeti daha önce oyuncu Nurgül Yeşilçay giymişti.
Gülşah Saraçoğlu kendi açtığı davaya zorla getirilecek Eski sevgilisi Gökhan Göz'e yönelik skandal küfürlerle herkesi şaşkına çeviren terzi Gülşah Saraçoğlu, kendi açtığı davaya zorla getirilecek.
Fahriye Evcen'in giyim tarzına yakın ilgi ATV'nin sevilen dizisi "Kuruluş Osman"ın yıldızı Burak Özçivit'in güzel eşi Fahriye Evcen, modanın parlayan yıldızı oldu.
Modacı Melisa Özmen nişanlısıyla arasını açan kızı tehdit etti Türkiye'nin Paris Hilton’u diye tanınan modacı Melisa Özmen, nişanlısı ile arasını açan kadın arkadaşını, “Aşiret ağalarını kapına yığarım” diye tehdit etti. Arkadaşı da “Seni parçalarım” dedi. İkisine de tehdit davası açıldı.
Serenay Sarıkaya tarzıyla sosyal medyanın diline düştü 2020 yılına sevilen komedyen Cem Yılmaz ile yaşadığı bomba aşkla imza atan ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya'nın kısa taytlı montlu kombini sosyal medyanın diline düştü.