moda


Zeynep Sever Demirel yıllar sonra modellik yaptı 2009 Miss Belçika Güzeli Zeynep Sever Demirel, 2010’da Fenerbahçeli Volkan Demirel ile hayatını birleştirmişti.
Demet Şener'in hızına yetişilemiyor Mutlu bir evlilikleri olduğunu dile getirdiği genç eşi Cenk Küpeli'den sürpriz bir kararla ayrılan tescilli güzel Demet Şener'in hızına yetişilemiyor.
Ajda Pekkan Gülşah Saraçoğlu şoku yaşadı! Ajda Pekkan, yeni reklamı için Gülşah Saraçoğlu’na binlerce TL verip bir kostüm tasarlattı. Elbise, Vera Wang’ın yeni gelinlik koleksiyonundaki bir parçayla tıpatıp aynıydı.
Ece Sükan'ın moda çekimi trafiği aksattı Moda ikonu Ece Sükan önceki gün Arnavutköy’de objektife poz verdi.
Demet Akalın'ın gömleğine ödediği fiyat şaşırttı Kıyafetlerine harcadığı yüksek paralarla tanınan Demet Akalın'ın giydiği gömleğin fiyatı duyanları şaşırttı.
Aleyna Tilki'nin servet değerindeki kombini 'Retrograde' şarkısı ile dünyaya açılın Aleyna Tilki, önceki gün Bebek'teki bir otelden çıkarken objektiflere yansıdı.
Zeynep Mansur modellik yaptı Güzel şarkıcı Zeynep Mansur, kendisi için sınırlı sayıda özel üretilen Loft Diva Slim ile poz verdi.