moda


Özge Özacar Cannes’ın kırmızı halısına hazırlanıyor
Özge Özacar Cannes’ın kırmızı halısına hazırlanıyor 7 Haziran'da sezon finali yapacak olan Kızılcık Şerbeti’nin Görkem’i Özge Özacar, 77. Cannes Film Festivali’nin resmi sponsorunun onur konuğu olarak bu akşam kırmızı halıda yürüyecek
Cannes'a giden Hande Erçel sosyal medyayı ikiye böldü
Cannes'a giden Hande Erçel sosyal medyayı ikiye böldü Fransa'nın güneyinde bulunan Cannes şehrinde bu yıl 77'ncisi düzenlenen Cannes Film Festivali'ne oyuncu Hande Erçel de katıldı.
İpek Erdem: "Erkeklere etek giymek yakışıyor"
İpek Erdem: "Erkeklere etek giymek yakışıyor" Oyuncu İpek Erdem, son dönemde bazı ünlü erkeklerin tırnaklarına oje sürmesiyle ilgili düşüncelerini dile getirdi; "Erkeklere oje yakışır. Erkeklere etek giymekte yakışıyor"
Nükhet Duru'nun 'tayt' açıklaması Fatih Altaylı'yı öfkelendirdi
Nükhet Duru'nun 'tayt' açıklaması Fatih Altaylı'yı öfkelendirdi Nükhet Duru ikinci kez tayt giyilmesine karşı olduğunu söyledi. Duru, "Tayt kıyafet değil, spor bir şey. Pilates yaparken ya da evde temizlik yaparken giyersiniz" deyince Fatih Altaylı kızdı.
Hepsiburada Moda Haftası başladı
Hepsiburada Moda Haftası başladı Hepsiburada, 10 bin marka ve birçok üründe geçerli olan Moda Haftası'nın başladığını duyurdu
Hande Doğandemir neden estetik yaptırmadığını açıkladı
Hande Doğandemir neden estetik yaptırmadığını açıkladı Hande Doğandemir estetik açıklamasında bulundu. Yüzünde estetik işlem bulunmadığını belirten oyuncu, estetik yaptırmama nedenini de açıkladı.
Şile’de "Yaza Merhaba" etkinliği
Şile’de "Yaza Merhaba" etkinliği Şile’nin Şuayipli Mahallesinde Şuayipli Derneği (ŞUDER) ‘Yaza Merhaba’ etkinliği düzenledi. Şile Belediyesi, ŞUDER ve Ağva Collection firmasının ortaklaşa düzenledikleri, sunumunu ve modelliğini başarılı model ve sunucu Yağmur Ayaz'ın üstlendiği etkinlik; okul bahçesinde gerçekleşti.