Müge Boz

Müge Boz ile sevimli kızı Vina'nın spor keyfi
Müge Boz ile sevimli kızı Vina'nın spor keyfi Oyuncu Müge Boz, yaz aylarını 2019 yılında nikah masasına oturduğu eşi Caner Erdeniz ve kızları Vina ile Fethiye-Göcek-Marmaris hattında geçirmişti. Ünlü isim, tatil boyunca aldığı birkaç kilodan kurtulmak için spora başladı.
Kenan Doğulu'dan ünlü isimlere konser
Kenan Doğulu'dan ünlü isimlere konser Kenan Doğulu önceki akşam ünlü dijital platform için düzenlenen davette konser verdi.
Müge Boz'un hedefinde 3 çocuk var
Müge Boz'un hedefinde 3 çocuk var Basketbolcu Caner Erdeniz ile mutlu bir evliliği olan Müge Boz, uzun tatilini bitirdi.
Caner Erdeniz ve Müge Boz'dan evliliklerine dair ortak açıklama
Caner Erdeniz ve Müge Boz'dan evliliklerine dair ortak açıklama Oyuncu Müge Boz ve Basketbolcu Caner Erdeniz 14 Haziran 2019 tarihinde evlenmiş çiftin nikahları Barcelona Konsolosluğu'nda gerçekleşmişti.
Sevimli Vina sudan çıkmak istemedi
Sevimli Vina sudan çıkmak istemedi Müge Boz ve Caner Erdeniz, 2018’de evlenmiş, aynı yıl kızları Vina dünyaya gelmişti.
Müge Boz'dan yüksek fiyatlara inat çadır tatili
Müge Boz'dan yüksek fiyatlara inat çadır tatili Son olarak "Akıncı" dizisiyle ekrana gelen Müge Boz, Bodrum ve Çeşme'deki otel ve restoranların pahalılığına çadır tatiline çıkarak çözüm buldu.
Caner Erdeniz ve sevimli kızının bisiklet keyfi
Caner Erdeniz ve sevimli kızının bisiklet keyfi Oyuncu Müge Boz ile mutlu bir evliliği olan basketbolcu Caner Erdeniz, sevimli kızı Vina ile bisiklet keyfi yaptı.