Müge Boz


Sinem Ünsal ve Kubilay Aka filmde rol alacak
Sinem Ünsal ve Kubilay Aka filmde rol alacak Merakla beklenen sinem filminde Sinem Ünsal ve Kubilay Aka başrolü paylaşıyor...
Müge Boz'dan 'Pikniğe çıktım' paylaşımı
Müge Boz'dan 'Pikniğe çıktım' paylaşımı Oyuncu Müge Boz önceki gün tek başına piknik yaptı.
Caner Erdeniz ve Müge Boz'un Atina kaçamağı
Caner Erdeniz ve Müge Boz'un Atina kaçamağı Sürekli tatile gidip videolar çeken Caner Erdeniz ve Müge Boz'un son durakları Yunanistan oldu.
Müge Boz ve Caner Erdeniz İzmir'de 'yardıma' koştu
Müge Boz ve Caner Erdeniz İzmir'de 'yardıma' koştu 'Wings for Life World Run' etkinliğinde Müge Boz, Caner Erdeniz, Pelin Akil, Anıl Altan, Onur Büyüktopçu, Cemre Gümeli, Müjde Uzman, Ayşe Tolga gibi birçok ünlü isim koşamayanlar için koştu.
Caner Erdeniz ve Müge Boz karavan tatiline çıktı
Caner Erdeniz ve Müge Boz karavan tatiline çıktı Oyuncu Müge Boz ve basketbolcu eşi Caner Erdeniz, bayram tatilinde lüks otel fiyatlarına karşı 300 bin liraya yaptırdıkları karavanlarıyla çözüm buldu.
Müge Boz ve Caner Erdeniz'in İzmir hazırlığı
Müge Boz ve Caner Erdeniz'in İzmir hazırlığı Müge Boz ile Caner Erdeniz çifti, omurilik felcinin tedavisine yönelik araştırmalara fon sağlamak için Wings for Life World Run’a destek oldu.
Müge Boz tek başına kamp yapıyor
Müge Boz tek başına kamp yapıyor Tam bir doğa tutkunu olan oyuncu Müge Boz, önceki gün kızı Vina’yı eşi Caner Erdeniz’e emanet edip arkadaşlarıyla kamp yaptı.