Müge Boz


Müge Boz'dan 2022 dilekleri Güzel oyuncu Müge Boz, önceki gün yeni yıl alışverişi yaparken görüntülendi.
Tedbirli baba Caner Erdeniz Oyuncu Müge Boz'un 34 yaşındaki basketbolcu eşi Caner Erdeniz, önceki gün Arnavutköy Sahili'nde objektiflere yansıdı.
Müge Boz ve Caner Erdeniz birlikte form tutuyor Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Galatasaray’da forma giyen Caner Erdeniz ile oyuncu Müge Boz’un oldukça mutlu bir evlilikleri var.
Müge Boz - Caner Erdeniz çiftinin sevimli kızları 2 yaşına bastı Oyuncu Müge Boz ile basketbolcu eşi Caner Erdeniz kızları Vina’nın doğum gününü önceki akşam kutladı.
Müge Boz ile sevimli kızı Vina'nın spor keyfi Oyuncu Müge Boz, yaz aylarını 2019 yılında nikah masasına oturduğu eşi Caner Erdeniz ve kızları Vina ile Fethiye-Göcek-Marmaris hattında geçirmişti. Ünlü isim, tatil boyunca aldığı birkaç kilodan kurtulmak için spora başladı.
Kenan Doğulu'dan ünlü isimlere konser Kenan Doğulu önceki akşam ünlü dijital platform için düzenlenen davette konser verdi.
Müge Boz'un hedefinde 3 çocuk var Basketbolcu Caner Erdeniz ile mutlu bir evliliği olan Müge Boz, uzun tatilini bitirdi.