Müjdat Gezen


Müjdat Gezen: "Sacit Aslan'ın kitapta yazdıkları yüzde yüz doğru"
Müjdat Gezen: "Sacit Aslan'ın kitapta yazdıkları yüzde yüz doğru" Tiyatro duayeni Müjdat Gezen, dün akşam Tele 1'de duayen gazeteci ve televizyoncu Uğur Dündar'ın konuğu oldu.
Müjdat Gezen: Bir Kar Tanesinin Çığa Dönüşümü
Müjdat Gezen: Bir Kar Tanesinin Çığa Dönüşümü Gökmen Ulu'nun tiyatronun usta ismi Müjdat Gezen ile ilgili kaleme aldığı Sözcü Kitabevi'nden çıkan "Müjdat Gezen: Bir Kar Tanesinin Çığa Dönüşümü" kitabı büyük ilgi topladı.
Müjdat Gezen'den Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar açıklaması
Müjdat Gezen'den Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar açıklaması Simge Fıstıkoğlu'nun YouTube kanalındaki "Hayat Okulu" programına bu hafta, usta sanatçı Müjdat Gezen konuk oldu.
'Fatih Altaylı ile Bire Bir' ilk bölümüyle beğeni topladı
'Fatih Altaylı ile Bire Bir' ilk bölümüyle beğeni topladı Bloomberg HT'de Fatih Altaylı'nın sunumuyla yapımcılığını BBO YAPIM’ın üstlendiği yepyeni bir program başladı.
Ferhan Şensoy'un vefatı sanat dünyasını yasa boğdu
Ferhan Şensoy'un vefatı sanat dünyasını yasa boğdu Sağlık sorunları nedeniyle geçen Haziran ayında anjiyo yapılan usta tiyatro sanatçısı Ferhan Şensoy, hayata veda etti. 70 yaşındaki ünlü oyuncunun vefatı sonrası ünlü isimler duygularını sosyal medya hesaplarından paylaştı.
Müjdat Gezen ve Metin Akpınar'dan 27 Mart Dünya Tiyatro Günü bildirisi
Müjdat Gezen ve Metin Akpınar'dan 27 Mart Dünya Tiyatro Günü bildirisi 27 Mart Dünya Tiyatro Günü Bildirisi bu yıl Müjdat Gezen ve Metin Akpınar tarafından kaleme alındı.
Müjdat Gezen ve Metin Akpınar hakkında karar
Müjdat Gezen ve Metin Akpınar hakkında karar "Cumhurbaşkanı'na hakaret" suçlamasıyla hakim karşısına çıkan usta sanatçılar Metin Akpınar ve Müjdat Gezen hakkındaki karar belli oldu.