Murat Akkoyunlu


Pelin Karahan ve Çağdaş Onur Öztürk tiyatro sahnesinde
Pelin Karahan ve Çağdaş Onur Öztürk tiyatro sahnesinde Türkiye'nin en başarılı yazar ve yönetmenlerinden Selçuk Aydemir, kariyerinde bir ilke atıyor. Bugüne kadar gişe rekoru kıran "Düğün Dernek", "Çalgı Çengi" gibi birbirinden başarılı işe imza atan Aydemir, bu kez bir tiyatro oyununa hazırlanıyor.
Toygan Avanoğlu sevilen projeye dahil oldu
Toygan Avanoğlu sevilen projeye dahil oldu Güldür Güldür Show'un yeni sezon hazırlıklarına başlandı. Programa veda eden Ecem Erkek ve Murat Akkoyunlu'nun yerine, sürpriz bir isim kadroya dahil oldu.
Murat Akkoyunlu'dan iki ayrılık birden
Murat Akkoyunlu'dan iki ayrılık birden İlk ekran deneyimini yıllar önce 'Bizimkiler' dizisiyle yaşayan yılların tiyatro oyuncusu Murat Akkoyunlu, aldığı ayrılık kararlarıyla sevenlerini şaşırttı.
Nurseli İdiz'i Uğur Yücel mi işinden etti?
Nurseli İdiz'i Uğur Yücel mi işinden etti? Nurseli İdiz, ünlü oyuncular Uğur Yücel, Gürgen Öz, Murat Akkoyunlu ve Mustafa Üstündağ’la beraber “Zoraki Misafir” adlı sinema filminde rol almaya hazırlanıyordu.
Son anda kadrodan çıkarılan Nurseli İdiz şok geçirdi!
Son anda kadrodan çıkarılan Nurseli İdiz şok geçirdi! Uğur Yücel ile ‘Zoraki Misafir' adlı sinema filmi için el sıkışan Nurseli İdiz, yapımcının kararıyla son dakika ekipten çıkarıldı.
Uğur Yücel'in 'Zoraki Misafir' heyecanı
Uğur Yücel'in 'Zoraki Misafir' heyecanı Komedi filmi “Zoraki Misafir”in okuma provaları tamamlandı.