Murat Boz

Rıza Kocaoğlu'nu nikah heyecanı sardı
Rıza Kocaoğlu'nu nikah heyecanı sardı Selin Işık ile birlikteliği 4 ay önce belgelenen Rıza Kocaoğlu, basın mensuplarıyla sohbet etti.
Tuba Büyüküstün'ün neşeli minibüsü
Tuba Büyüküstün'ün neşeli minibüsü Murat Boz, Tuba Büyüküstün, Rıza Kocaoğlu ve Serkan Altunorak'un başrolünü paylaştığı dijitalde yayınlanacak olan 'Zeytin Ağacı' dizisinin lansmanı önceki akşam gerçekleşti.
Murat Boz'dan bomba Burcu Özberk açıklaması!
Murat Boz'dan bomba Burcu Özberk açıklaması! 10 gündür Çeşme'de tatilde olan Murat Boz, önceki gün objektiflere yansıdı.
Önder Öztarhan ve Murat Boz hakkında bomba iddia!
Önder Öztarhan ve Murat Boz hakkında bomba iddia! Önder Öztarhan ve Murat Boz hakkında Alaçatı'dan gelen bomba iddia şoke etti...
Murat Boz ve Tuba Büyüküstün'den yeni bir kare
Murat Boz ve Tuba Büyüküstün'den yeni bir kare Murat Boz, daha önce aşk yaşadığı konuşulan ancak haklarında çıkan iddiaları yalanlayan Tuba Büyüküstün'ün doğum gününü kutladı.
Ekin Uzunlar'dan Murat Boz'a olay gönderme
Ekin Uzunlar'dan Murat Boz'a olay gönderme Ünlü şarkıcı Ekin Uzunlar, önceki gün bir güzellik merkezinde bakım yaptırırken görüntülendi.
Murat Boz ve Tuba Büyüküstün'ün dizisi geri sayımda
Murat Boz ve Tuba Büyüküstün'ün dizisi geri sayımda Başrollerini Tuba Büyüküstün, Murat Boz, Seda Bakan, Fırat Tanış, Rıza Kocaoğlu ve Serkan Altunorak'ın paylaştığı dijitalde yayınlanacak olan 'Zeytin Ağacı' dizisi izleyicisyle buluşmak için gün sayıyor.