Murat Boz


Merakla beklenen projede Murat Boz rahatsızlığı Ünlü popçu Murat Boz OGM Pictures'ın Netflix için çekeceği "Another Self" dizisinde kamera karşısına geçecek.
Tuba Büyüküstün ve Murat Boz'un gözlerden uzak buluşması Bir dizi projesinde bir araya gelen Tuba Büyüküstün ile Murat Boz'un, İstanbul'daki bir balıkçıda buluştukları ortaya çıktı.
Murat Boz ve Tuba Büyüküstün'ün sürpriz buluşması Kulisler Murat Boz ve Tuba Büyüküstün'ü buluşturan sürpriz projeyle yankılandı...
Murat Boz'dan Aslı Enver sorusuna olay yanıt Çeşme'de görüntülenen Murat Boz, eski sevgilisi Aslı Enver ile barıştıklarına dair iddia sorulması üzerine konuşulacak bir yanıt verdi.
Aslı Enver kalbinin prensini buldu mu? Oyuncu Birkan Sokullu ile başından bir evlilik geçen ardından şarkıcı Murat Boz ile bir dargın bir barışık aşk yaşayan oyuncu Aslı Enver'in adı son olarak Uraz Kaygılaroğlu ve Kerem Tunçeri ile anılmıştı.
Hadise jüri koltuğunu kime kaptırıyor? Hadise'nin ayrılacağı ‘O Ses Türkiye' jüri koltuğu için Acun Ilıcalı'nın başka ünlü bir sanatçı ile görüştüğü öne sürüldü.
Murat Boz'a Mustafa Sandal şoku Beşiktaş'ın şampiyonluk kutlamalarında sahne alan Murat Boz, şaşkınlık yaşadı.