Murat Boz


Murat Boz'dan 500 bin liralık bağış
Murat Boz'dan 500 bin liralık bağış Dijitalde yayınlanan 'Zeytin Ağacı' dizisinin başrolünde yer alan Murat Boz miniklere el uzattı.
Murat Boz: "Toprak'la birbirimize benziyoruz"
Murat Boz: "Toprak'la birbirimize benziyoruz" Şarkıcılığın yanı sıra oyunculuğa da merak saran Murat Boz, dijitalde yayınlanan yeni dizisi 'Zeytin Ağacı'yla ilgili konuştu.
Filiz Akın'dan Tuba Büyüküstün'e mesaj
Filiz Akın'dan Tuba Büyüküstün'e mesaj Yeşilçam'ın ünlü oyuncusu Filiz Akın; genç neslin en sevilen oyuncularından Tuba Büyüküstün'e mesaj gönderdi.
Rıza Kocaoğlu'nu nikah heyecanı sardı
Rıza Kocaoğlu'nu nikah heyecanı sardı Selin Işık ile birlikteliği 4 ay önce belgelenen Rıza Kocaoğlu, basın mensuplarıyla sohbet etti.
Tuba Büyüküstün'ün neşeli minibüsü
Tuba Büyüküstün'ün neşeli minibüsü Murat Boz, Tuba Büyüküstün, Rıza Kocaoğlu ve Serkan Altunorak'un başrolünü paylaştığı dijitalde yayınlanacak olan 'Zeytin Ağacı' dizisinin lansmanı önceki akşam gerçekleşti.
Murat Boz'dan bomba Burcu Özberk açıklaması!
Murat Boz'dan bomba Burcu Özberk açıklaması! 10 gündür Çeşme'de tatilde olan Murat Boz, önceki gün objektiflere yansıdı.
Önder Öztarhan ve Murat Boz hakkında bomba iddia!
Önder Öztarhan ve Murat Boz hakkında bomba iddia! Önder Öztarhan ve Murat Boz hakkında Alaçatı'dan gelen bomba iddia şoke etti...