Murat Boz


Murat Boz'a hayranlarından 'bebek' mesajı
Murat Boz'a hayranlarından 'bebek' mesajı Şarkıcı Murat Boz, bir bebeğe biberonla mama yedirirken çekilen fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınladı.
Özgün'den itiraf: "Baklavalarım şöbiyet oldu"
Özgün'den itiraf: "Baklavalarım şöbiyet oldu" Özgün, bir dönem kaslı vücuduyla da dikkat çekmişti. Ünlü şarkıcı, "Murat Boz yaptıysa ben de yaparım dedim. Yolda yürürken bile tişörtümü açıp baklavalarımı gösteriyordum, psikolojik bir sorun haline gelmişti" dedi.
Sahte karın kasları yeniden moda oldu!
Sahte karın kasları yeniden moda oldu! Ortalığı sahte baklavalı ünlü erkekler sardı. Bugüne kadar estetikle baklava yaptırıp da bunu açıkça söyleyen tek bir ünlü var; o da bir kadın...
Aytaç Şaşmaz fenomen dizinin kadrosuna dahil oldu
Aytaç Şaşmaz fenomen dizinin kadrosuna dahil oldu Yakışıklı oyuncu Aytaç Şaşmaz, Netflix'in ikinci sezonu merakla beklenen projesine dahil oluyor.
Murat Boz merak uyandırdı: "Kiminle mi birlikteyim?"
Murat Boz merak uyandırdı: "Kiminle mi birlikteyim?" Murat Boz'un bugün "Kiminle mi birlikteyim? Bu birlikteliği ilk benden duyacaksınız" sloganıyla paylaştığı tanıtım merak konusu oldu.
Murat Boz ve Hadise tekrar bir araya mı geliyor?
Murat Boz ve Hadise tekrar bir araya mı geliyor? "O Ses Türkiye" programında jüri üyeliği yaptıkları dönemlerde uyumlarıyla çok beğenilen Murat Boz ve Hadise yeniden bir araya mı geliyor?
Yeni sezon hazırlığı yapan 'Zeytin Ağacı' dizisinde şaşırtan gelişme
Yeni sezon hazırlığı yapan 'Zeytin Ağacı' dizisinde şaşırtan gelişme Tuba Büyüküstün, Seda Bakan ve Boncuk Yılmaz'ı buluşturan "Zeytin Ağacı" dizisi önümüzdeki hafta sete çıkacak.