Murat Boz


Murat Boz Aslı Enver'i mi kast etti? Önceki gün 41. yaşına giren şarkıcı Murat Boz, takipçileriyle dertleşti.
Sosyal medya Murat Boz ve Hadise'yi konuştu İki ünlü şarkıcı Hadise ve Murat Boz geçtiğimiz günlerde şarkılarını hayranlarının beğenisine sunmuştu.
Aslı Enver'den flaş Murat Boz açıklaması "Kardeşim Benim" filminde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Murat Boz-Aslı Enver çifti, 2019 yılının ekim ayında yollarını ayırmıştı. Enver ve Boz uzun süre önce ayrılsalar da sosyal medyadaki hareketleriyle sık sık gündeme geliyor.
Murat Boz ve Aslı Enver merak uyandırmaya devam ediyor "Kardeşim Benim" filminde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Murat Boz-Aslı Enver çifti, 2019 yılının ekim ayında yollarını ayırmıştı. Enver ve Boz uzun süre önce ayrılsalar da sosyal medyadaki hareketleriyle sık sık gündeme geliyor.
Murat Boz: "Shakira'ya vokal yaptım" ‘Sevgilim' adlı yeni çalışmasını müzikseverlerle buluşturan Murat Boz, bir dönem Shakira'nın vokalistliğini yaptığını açıkladı.
Murat Boz'un yeni klibinde Aslı Enver esintileri Murat Boz'un, yeni single çalışması 'Sevgilim', önceki gün tüm dijital platformlardaki yerini aldı.
Hadise ile Murat Boz'dan Yıldız Tilbe atağı! İki yakın dost olan Hadise ile Murat Boz, müzik listelerine aynı anda giriş yaptı.