Murat Boz


Murat Boz'dan Hadise sorusuna olay yanıt Ünlü şarkıcı Murat Boz, önceki akşam Zorlu AVM'den çıkarken objektiflere yansıdı. Boz, ayaküstü muhabirlerle sohbet etti.
Tuba Büyüküstün: "Adım herkesle anılıyor" Tuba Büyüküstün, ‘Another Self’ dizisindeki partneri Murat Boz’la çıkan aşk iddialarına cevap verdi.
Tuba Büyüküstün'ün çocukluğunu canlandıracak oyuncu belli oldu Tuba Büyüküstün’ün Seda Bakan, Boncuk Yılmaz ve Murat Boz gibi ünlü isimlerle kamera karşısına geçtiği “Another Self” dizisinin çekimleri sürüyor.
Serkan Altunorak Murat Boz'un son paylaşımına kayıtsız kalamadı Ünlü şarkıcı Murat Boz 2001 yılına ait bir fotoğrafını paylaşınca sosyal medyada bini aşkın yorum geldi. Yorumlardan en dikkat çekeni oyuncu Serkan Altunorak'tandı...
Tuba Büyüküstün'den eşekli paylaşım Netflix'in yeni dizisi ‘Another Self'de adının aşk dedikodusuna karıştığı şarkıcı Murat Boz ile birlikte rol alacak olan Tuba Büyüküstün'den dikkat çeken paylaşım.
Serkan Altunorak: "Ekibimiz çok tatlı" Deneyimli oyuncu Serkan Altunorak, Metropol AVM'de objekiflere yansıdı.
Tuba Büyüküstün ve Murat Boz'dan ilk fotoğraf Aynı dizide rol alan Tuba Büyüküstün ile Murat Boz, önceki akşam dizi ekibiyle Alaçatı'da buluştu. Geçtiğimiz haftalarda çıkan aşk dedikodularının ardından ikilinin yan yana verdiği poz hayranlarını heyecanlandırdı.