Murat Boz


Murat Boz'un eski vokalistinden olay sözler
Murat Boz'un eski vokalistinden olay sözler Kral Pop Radyo'da yayınlanan "Özgür Aras'la Baş Başa"nın bu haftaki konuğu şarkıcı Begüm Obiz oldu.
Ayça Ayşin Turan'a Murat Boz soruldu
Ayça Ayşin Turan'a Murat Boz soruldu Güzel oyuncu Ayça Ayşin Turan, bir yıldır beraber olduğu sevgilisi Alp Navruz ile ayrılma kararı almıştı.
Murat Boz ve Ayça Ayşin Turan aşkı ortaya çıktı!
Murat Boz ve Ayça Ayşin Turan aşkı ortaya çıktı! Güzel oyuncu Ayça Ayşin Turan, Alp Navruz ile olan bir yıllık ilişkisine son vermişti.
Ayça Ayşin Turan final dansını Murat Boz'la yaptı
Ayça Ayşin Turan final dansını Murat Boz'la yaptı Ünlü oyuncu Ayça Ayşin Turan ile şarkıcı ve oyuncu Murat Boz, Kuruçeşme'de bir mekandaydı.
Burcu Özberk ve Ekin Mert Daymaz'dan samimi selfie
Burcu Özberk ve Ekin Mert Daymaz'dan samimi selfie Son olarak "Aşk Mantık İntikam"da başrol oynayan Burcu Özberk, şimdi de ünlü şarkıcı Murat Boz ile başrolünü paylaştığı "Rüyanda Görürsün" filmi için sete çıktı.
Ünlü isimler çocuklar için boyadı
Ünlü isimler çocuklar için boyadı Murat Boz, Ayça Ayşin Turan, Cihangir Ceyhan ve Hülya Kalyoncu gibi isimler, miniklere el uzattı.
Ünlü isimler servetlerine servet katıyor!
Ünlü isimler servetlerine servet katıyor! Son dönemin en aktif sosyal medya platformu Instagram, aynı zamanda birçok ünlü için ciddi bir gelir kaynağı oldu.