Zeytin Ağacı’nın gala gecesine katılmayan Murat Boz neye bozuldu?

"Zeytin Ağacı" dizisinin ikinci sezon gala yemeğine Toprak karakterine hayat veren Murat Boz’un katılmaması dikkat çekmişti.

Zeytin Ağacı’nın gala gecesine katılmayan Murat Boz neye bozuldu?

Murat Boz’un Zeytin Ağacı’nın ikinci sezon tanıtım çalışmalarında yer almaması dikkat çekmişti.


Zeytin Ağacı’nın gala gecesine katılmayan Murat Boz neye bozuldu?


Şarkıcılıktaki başarısını oyunculukta da sürdüren yakışıklı popçunun gecede olmama nedeniyle ilgili Tuba Büyüküstün “Murat’ın şu anda konseri var, Serkan’ın (Altunorak) da Amerika’da olması gerekiyordu” açıklamasını yapmıştı.

Ancak ekibe verilen bilginin doğru olmadığı ortaya çıktı.


Zeytin Ağacı’nın gala gecesine katılmayan Murat Boz neye bozuldu? - Resim : 2


Birsen Altuntaş’ın haberine göre
Murat Boz’un o akşam konserinin olmadığı ilerleyen saatlerde de Çeşme Boop’a gittiği öğrenildi.

Peki neden Murat Boz, hem röportajlara katılmamış, hem de galada yer almamıştı?Zeytin Ağacı’nın gala gecesine katılmayan Murat Boz neye bozuldu? - Resim : 3


Kulislerden sızan bilgilere göre ünlü popçu 2. Sezonda sahnelerinin az olmasına rağmen rolüne devam etmişti ancak çektiği bazı sahnelerin atıldığını öğrenince çok bozuldu ve promosyon çalışmalarında yer almak istemedi.

Bu yüzden de galaya gitmedi. Murat Boz’un diziye ait ekip arkadaşlarıyla değil, tek başına olan bir fotoğrafını yayınlaması ise çok konuşuldu.Zeytin Ağacı’nın gala gecesine katılmayan Murat Boz neye bozuldu? - Resim : 4


Ünlü popçu 28 Temmuz 2022’de yayınlanan ilk sezondaki tüm etkinliklere katılmış, ekiple de sık sık özel buluşmalarda bir araya gelmişti.


Zeytin Ağacı’nın gala gecesine katılmayan Murat Boz neye bozuldu? - Resim : 5