Tuba Büyüküstün


İşte en çok kazanan kadın oyuncular
İşte en çok kazanan kadın oyuncular Televizyon dünyasının ünlü isimlerinin kazançları dudak uçuklattı.
Hazal Kaya'dan çok sert Tuba Büyüküstün çıkışı!
Hazal Kaya'dan çok sert Tuba Büyüküstün çıkışı! Hazal Kaya'nın Tuba Büyüküstün ile ilgili çıkışı sosyal medyayı salladı. İşte o paylaşım...
Tuba Büyüküstün çok sevdiği şehirden ev satın aldı
Tuba Büyüküstün çok sevdiği şehirden ev satın aldı Güzel oyuncu Tuba Büyüküstün önceki aylarda verdiği bir röportajında çok sevdiğini ifade ettiği; aşıkların, sanatın, modanın ve eğlencenin merkezi olarak kabul edilen Fransa'nın başkenti Paris'ten bir ev satın aldı.
Tuba Büyüküstün ve Kenan İmirzalıoğlu 'Firuze'de mi buluşuyor?
Tuba Büyüküstün ve Kenan İmirzalıoğlu 'Firuze'de mi buluşuyor? Oyuncu Tuba Büyüküstün, bir kadının zorlu hikayesini anlatan 'Firuze' adlı dizide kamera karşısına geçecek.
Bodrum'da Tuba Büyüküstün fırtınası esiyor
Bodrum'da Tuba Büyüküstün fırtınası esiyor Bodrum’da ailesiyle tatil yapan oyuncu Tuba Büyüküstün, önceki gün Gölköy’deki Kaktüs Otel’in plajında deniz keyfi yaptı.
Tuba Büyüküstün kızlarıyla objektiflere yansıdı
Tuba Büyüküstün kızlarıyla objektiflere yansıdı Bayram tatili için Bodrum'daki ailesinin yanına gelen Tuba Büyüküstün rastalı saçları ile görüntülendi.
Tuba Büyüküstün ve Umut Evirgen'den yalı düğünü atağı!
Tuba Büyüküstün ve Umut Evirgen'den yalı düğünü atağı! Merhum siyasetçi İsmet Sezgin’in torunu Hazel Levent, Londra’da tanıştığı okul arkadaşı Fransız Fabrice ile Esma Sultan Yalısı’nda evlendi. Düğüne uzun süredir yan yana görüntülenmeyen Tuba Büyüküstün ve sevgilisi Umut Evirgen de katıldı.