Tuba Büyüküstün


Murat Boz: "Toprak'la birbirimize benziyoruz"
Murat Boz: "Toprak'la birbirimize benziyoruz" Şarkıcılığın yanı sıra oyunculuğa da merak saran Murat Boz, dijitalde yayınlanan yeni dizisi 'Zeytin Ağacı'yla ilgili konuştu.
Filiz Akın'dan Tuba Büyüküstün'e mesaj
Filiz Akın'dan Tuba Büyüküstün'e mesaj Yeşilçam'ın ünlü oyuncusu Filiz Akın; genç neslin en sevilen oyuncularından Tuba Büyüküstün'e mesaj gönderdi.
Rıza Kocaoğlu'nu nikah heyecanı sardı
Rıza Kocaoğlu'nu nikah heyecanı sardı Selin Işık ile birlikteliği 4 ay önce belgelenen Rıza Kocaoğlu, basın mensuplarıyla sohbet etti.
Tuba Büyüküstün'ün neşeli minibüsü
Tuba Büyüküstün'ün neşeli minibüsü Murat Boz, Tuba Büyüküstün, Rıza Kocaoğlu ve Serkan Altunorak'un başrolünü paylaştığı dijitalde yayınlanacak olan 'Zeytin Ağacı' dizisinin lansmanı önceki akşam gerçekleşti.
Murat Boz ve Tuba Büyüküstün'den yeni bir kare
Murat Boz ve Tuba Büyüküstün'den yeni bir kare Murat Boz, daha önce aşk yaşadığı konuşulan ancak haklarında çıkan iddiaları yalanlayan Tuba Büyüküstün'ün doğum gününü kutladı.
Tuba Büyüküstün'ün yeni pozları hayranlık uyandırdı
Tuba Büyüküstün'ün yeni pozları hayranlık uyandırdı Rol aldığı projelerle şöhreti sınırları aşan Tuba Büyüküstün; güzelliği ve zarafetiyle büyülüyor...
Murat Boz ve Tuba Büyüküstün'ün dizisi geri sayımda
Murat Boz ve Tuba Büyüküstün'ün dizisi geri sayımda Başrollerini Tuba Büyüküstün, Murat Boz, Seda Bakan, Fırat Tanış, Rıza Kocaoğlu ve Serkan Altunorak'ın paylaştığı dijitalde yayınlanacak olan 'Zeytin Ağacı' dizisi izleyicisyle buluşmak için gün sayıyor.