Tuba Büyüküstün


Tuba Büyüküstün "Sefirin Kızı"yla ekrana dönüyor! Neslihan Atagül'ün sağlık sorunları nedeniyle ayrıldığı "Sefirin Kızı" dizisinde Tuba Büyüküstün rol alacak.
Tuba Büyüküstün'den makyajsız paylaşım Doğal güzelliğiyle büyüleyen ekranların sevilen yüzü Tuba Büyüküstün makyajsız pozuyla sosyal medyada büyük beğeni topladı.
Melisa Şenolsun-Umut Evirgen çifti 'aşkın uyum hali' dedirtti Romantik yılbaşı paylaşımları beğeni toplayan Melisa Şenolsun ve Umut Evirgen günlük hayattaki uyumlu tarzlarıyla dikkat çekiyor.
Ünlü isimlerden SMA hastası çocuklara umut SMA hastalığına yakalanan miniklerin mücadelesi sürüyor. SMA hastası çocuklarının aileleri de tedavi için gerekli parayı bulabilmek için sosyal medyada birçok yardım kampanyası düzenliyor.
Tuba Büyüküstün'den kafa karıştıran paylaşım Tuba Büyüküstün'ün "İnsan bir şeye karar verdiği zaman aklına gelmeyen bir yere doğru şiddetli bir akıntıya doğru kapılıp gidiyordu" notuyla yayınladığı paylaşım hayli dikkat çekerek kafalarda soru işareti uyandırdı.
Tuba Büyüküstün'den 'yeni proje' yalanlaması! "Ihlamurlar Altında, Asi, Gönülçelen, Kara Para Aşk" gibi dizilerle uluslararası başarı yakalayan Tuba Büyüküstün'ün yeni televizyon projesi merakla bekleniyor.
Onur Saylak üçüncü kez baba oldu Son olarak "Babil" dizisinde rol alan oyuncu Onur Saylak üçüncü kez baba oldu.