Tuba Büyüküstün


Ünlü yıldızlar paraya para demiyor! Dudak uçuklatan kazanç!
Ünlü yıldızlar paraya para demiyor! Dudak uçuklatan kazanç! Sosyal medyanın en çok kazanan isimleri belli oldu.
Halit Ergenç ve Tuba Büyüküstün’lü “Yarın Yokmuş Gibi” dizisi ABD'de
Halit Ergenç ve Tuba Büyüküstün’lü “Yarın Yokmuş Gibi” dizisi ABD'de Halit Ergenç ve Tuba Büyüküstün’ü buluşturan “Yarın Yokmuş Gibi” dizisinin tanıtım videosu New York’un kalbinin attığı Times Meydanı’ndaki dev ekranda yayınlandı.
Fırat Tanış - İklim Tamkan krizinde olay Tuba Büyüküstün detayı!
Fırat Tanış - İklim Tamkan krizinde olay Tuba Büyüküstün detayı! Piyanist İklim Tamkan, beraberliğini sonlandırdığı oyuncu Fırat Tanış hakkında 'psikolojik şiddet, tehdit, ısrarlı takip'ten dolayı uzaklaştırma kararı aldırdığını duyurmuştu.
Onur Saylak talihsiz bir kaza geçirdi
Onur Saylak talihsiz bir kaza geçirdi Bugünlerde Çağatay Ulusoy'la birlikte 'Gaddar' dizisinde yer alan yönetmen ve oyuncu Onur Saylak talihsiz bir kaza geçirdi.
Tuba Büyüküstünden sarsıcı itiraf: "Benim her şeyim yarım"
Tuba Büyüküstünden sarsıcı itiraf: "Benim her şeyim yarım" 14 Şubat’ta yayına çıkan “Yarın Yokmuş Gibi” dizisiyle setlere dönen Tuba Büyüküstün resim sergisi dahil pek çok çalışmasının yarım olduğunu belirtti.
Şimdi de sıra estetiksiz oyuncularda
Şimdi de sıra estetiksiz oyuncularda Hazar Ergüçlü'nün 'Dilber' rolünü kapmasında estetiksiz yüzü de etkili oldu. Neslihan Atagül kapısını çalan ünlü estetikçilere ne dedi? Beren Saat de, Ortadoğu'dan gelen cazip 'estetik' teklifini reddetti.
Halit Ergenç'ten partneri Tuba Büyüküstün'e övgü yağmuru
Halit Ergenç'ten partneri Tuba Büyüküstün'e övgü yağmuru CB Medya’nın imza attığı “Yarın Yokmuş Gibi” dizisinde buluşan Tuba Büyüküstün ile Halit Ergenç’in üçüncü kez aynı projede buluştuğu ortaya çıktı.