Tuba Büyüküstün


Tuba Büyüküstün huzuru Fransa'da buldu
Tuba Büyüküstün huzuru Fransa'da buldu Bir süredir kızları Maya ve Toprak ile Paris'te yaşayan oyuncu Tuba Büyüküstün, huzurlu ve mutlu günler geçiriyor...
2022'nin en popüler oyuncuları belli oldu
2022'nin en popüler oyuncuları belli oldu Imdb platformuna göre 2022'nin en popüler oyuncuları belli oldu.
Tuba Büyüküstün ve Beren Saat ile başrolü paylaşan Cansel Elçin'den flaş sözler
Tuba Büyüküstün ve Beren Saat ile başrolü paylaşan Cansel Elçin'den flaş sözler Çocukluğu Fransa'da geçen yakışıklı oyuncu Cansel Elçin, yıllardır büyük rekabet yaşadıkları iddia edilen Tuba Büyüküstün ve Beren Saat ile farklı projelerde başrolü paylaşmıştı.
Umut Evirgen Dilan Çiçek Deniz'i yakın markaja aldı!
Umut Evirgen Dilan Çiçek Deniz'i yakın markaja aldı! Tuba Büyüküstün, Melisa Şenolsun ve Serenay Sarıkaya gibi güzel oyuncularla aşk yaşayan işletmeci ve yönetmen Umut Evirgen'in adı son olarak Farah Zeynep Abdullah ile anılmıştı.
Onur Saylak üç çocuğuyla bir arada
Onur Saylak üç çocuğuyla bir arada Başarılı yönetmen ve oyuncu Onur Saylak, evlatlarıyla yaptığı paylaşıma beğeni yağdı.
Tuba Büyüküstün hayranlığı ünlü iş adamına pahalıya patladı!
Tuba Büyüküstün hayranlığı ünlü iş adamına pahalıya patladı! Yıllar önce "Çemberimde Gül Oya" dizisiyle şöhreti yakalayan Tuba Büyüküstün'ün 'Zeytin Ağacı' adlı dizisi de dünya çapında büyük ilgi görmüştü.
Tuba Büyüküstün: "Kızlarım için endişe duyuyorum"
Tuba Büyüküstün: "Kızlarım için endişe duyuyorum" 2011 yılında evlenen ve bu evlilikten ikiz kızları dünyaya gelen Tuba Büyüküstün ile Onur Saylak, aralarındaki krizi aşamayınca 2017 yılında boşanmıştı.