Tuba Büyüküstün


Tuba Büyüküstün'ün kızları 8 yaşına bastı! Tuba Büyüküstün'ün ikizleri Toprak ve Maya, dün 8 yaşına bastı. Şöhreti Türkiye sınırlarını aşan güzel oyuncunun hayranları da kolları sıvadı.
Tuba Büyüküstün'den sevenlerini şaşırtan görüntü! Geçen hafta Youtube kanalı açarak dijital dünyaya adım atan oyuncu Tuba Büyüküstün, önceki gün paylaştığı video ile olay oldu.
Tuba Büyüküstün ve Umut Evirgen'e Fransa müjdesi! Tuba Büyüküstün’ün söylediği ‘Sayenizde’ şarkısına işletmeci sevgilisi Umut Evirgen’in çektiği klip, Paris’teki film festivalinde yarışma hakkı kazandı.
Tuba Büyüküstün’ün YouTube reytingi Oyuncu Tuba Büyüküstün, yeni açtığı YouTube hesabında 3 günde 9 bin aboneye ulaştı.
Tuba Büyüküstün - Umut Evirgen aşkı boyut atladı Oyuncu Tuba Büyüküstün ve yönetmenlik yapan işletmeci sevgilisi Umut Evirgen'in aşkları sağlam adımlarla ilerliyor...
Tuba Büyüküstün'den şarkı sürprizi! Oyuncu Tuba Büyüküstün, Ercan Saatçi'nin 1995 yılında çıkardığı 'Sayenizde' adlı şarkıyı Özer Atik'le birlikte yeniden söyleyerek hayranlarına büyük bir sürpriz yaptı.
Time Dergisi'nden Türk dizilerine övgü! Time Dergisi’nde Türk dizilerini övüp küresel ölçekte etkin bir yere sahip olduğunu ifade eden bir yazı yayımlandı.