Tuba Büyüküstün


Magazin dünyasının yeni "kazanovası" Umut Evirgen
Magazin dünyasının yeni "kazanovası" Umut Evirgen Magazin dünyasından "Kimler geldi kimler geçti. Hiçbirisi Umut Evirgen kadar çapkın değildi" dersek yalan olmaz.
Ünlü sevgilileriyle gündemden düşmeyen Umut Evirgen’in sırrı ne?
Ünlü sevgilileriyle gündemden düşmeyen Umut Evirgen’in sırrı ne? Tuba Büyüküstün’le yaşadığı aşkla magazinin yakından takip ettiği Umut Evirgen; Melisa Şenolsun, Serenay Sarıkaya, Farah Zeynep Abdullah’la birlikte oldu. Ardından Nur Fettahoğlu, Demet Özdemir, Dilan Çiçek Deniz ve birçok ünlü kadınla anıldı.
Alina Boz ve Umut Evirgen evleniyor mu? Şaşırtan detay ortaya çıktı
Alina Boz ve Umut Evirgen evleniyor mu? Şaşırtan detay ortaya çıktı Alina Boz ile Umut Evirgen aşkları ile magazin gündemindeki yerini koruyor. İddiaya göre Umut Evirgen, Alina Boz ile ciddi yönde bir birliktelik yaşıyor.
Muhabirden gelen sürpriz soru Tuba Büyüküstün'ü gülümsetti
Muhabirden gelen sürpriz soru Tuba Büyüküstün'ü gülümsetti Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün önceki akşam "Zeytin Ağacı" ekibi ile Etiler'de akşam yemeği yedi. Tuba Büyüküstün, bir mekandan çıkarken görüntülendi.
Nilüfer Açıkalın ve Seda Bakan anne-kız olacak
Nilüfer Açıkalın ve Seda Bakan anne-kız olacak Seda Bakan yeni sezonu merakla beklenen "Zeytin Ağacı" dizisinde deneyimli oyuncu Nilüfer Açıkalın'la kamera karşısına geçiyor.
Aytaç Şaşmaz fenomen dizinin kadrosuna dahil oldu
Aytaç Şaşmaz fenomen dizinin kadrosuna dahil oldu Yakışıklı oyuncu Aytaç Şaşmaz, Netflix'in ikinci sezonu merakla beklenen projesine dahil oluyor.
Yeni sezon hazırlığı yapan 'Zeytin Ağacı' dizisinde şaşırtan gelişme
Yeni sezon hazırlığı yapan 'Zeytin Ağacı' dizisinde şaşırtan gelişme Tuba Büyüküstün, Seda Bakan ve Boncuk Yılmaz'ı buluşturan "Zeytin Ağacı" dizisi önümüzdeki hafta sete çıkacak.