Tuba Büyüküstün


Tuba Büyüküstün eski sevgilisini acı gününde yalnız bırakmadı Görüntü yönetmen Sami Saydan'ın trafik kazasında hayatını kaybeden oğlu Tuna Saydan, dün son yolculuğuna uğurlandı. Sami Saydan'ı acılı gününde eski sevgilisi Tuba Büyüküstün ve dostları yalnız bırakmadı.
Tuba Büyüküstün'ü sarsan ölüm haberi Oyuncu Tuba Büyüküstün 2008-2010 yılları arasında aşk yaşadığı Sami Saydan'ın 19 yaşındaki oğlu Tuna Saydan'ın vefatıyla sarsıldı.
İddialı dizi henüz yayınlanmadan ikinci sezonu onaylandı Tuba Büyüküstün, Murat Boz ve Seda Bakan'ın rol aldığı 'Another Self' dizisi yayınlanmadan 2. sezon için onay aldı.
Tuba Büyüküstün ve Murat Boz'dan yeni fotoğraflar 'Another Self' adlı internet dizisinde birlikte rol alan Tuba Büyüküstün ve Murat Boz arasındaki aşk söylentileri durmuyor. Her defasında aşk iddiasına yalanlayan ikiliden yeni kareler geldi.
Tuba Büyüküstün: "Adım herkesle anılıyor" Tuba Büyüküstün, ‘Another Self’ dizisindeki partneri Murat Boz’la çıkan aşk iddialarına cevap verdi.
Tuba Büyüküstün'ün çocukluğunu canlandıracak oyuncu belli oldu Tuba Büyüküstün’ün Seda Bakan, Boncuk Yılmaz ve Murat Boz gibi ünlü isimlerle kamera karşısına geçtiği “Another Self” dizisinin çekimleri sürüyor.
Ekrem İmamoğlu'nun oğlu kalbini hangi güzel kaptırdı? İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun geçtiğimiz hafta mezun olan oğlu Mehmet Selim İmamoğlu ile ilgili çarpıcı bir aşk iddiası ortaya atıldı.