Tuba Büyüküstün


Sefirin Kızı 7 ülkede gösterilmeye devam ediyor
Sefirin Kızı 7 ülkede gösterilmeye devam ediyor Ekranlara veda eden başrollerinde Engin Akyürek, Neslihan Atagül ve Tuba Büyüküstün'ün yer aldığı "Sefirin Kızı" dizisi yurt dışı başarılarına devam ediyor.
Tuba Büyüküstün: "Benim kocaman bir kalbim var"
Tuba Büyüküstün: "Benim kocaman bir kalbim var" Önceki akşam Etiler'de trafikte oyuncu arkadaşı Seda Bakan ile birlikte görüntülenen Tuba Büyüküstün gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Tuba Büyüküstün'den herkesi şaşırtan flaş paylaşım!
Tuba Büyüküstün'den herkesi şaşırtan flaş paylaşım! Güzel oyuncu Tuba Büyüküstün'ün komedyen ve talk show sunucusu Kaan Sekban ile paylaştığı fotoğraf heyecan yarattı.
Tuba Büyüküstün'ün annesiyle olan fotoğrafı ilgi topladı
Tuba Büyüküstün'ün annesiyle olan fotoğrafı ilgi topladı Son olarak ekranlara veda eden 'Sefirin Kızı' dizisinden sonra setlere bir süre ara veren oyuncu Tuba Büyüküstün, enerji depolamaya devam ediyor.
Tuba Büyüküstün: "Çok aşık oldum"
Tuba Büyüküstün: "Çok aşık oldum" Oyuncu Tuba Büyüküstün, sosyal medya hesabından çok aşık olduğunu belirttiği bir yazı paylaştı.
Tuba Büyüküstün'ün heykeli yapılıyor
Tuba Büyüküstün'ün heykeli yapılıyor Tuba Büyüküstün'ün Madame Tussauds Müzesi için balmumu heykeli hazırlanıyor.
Tuba Büyüküstün'den makyajsız poz
Tuba Büyüküstün'den makyajsız poz Instagram'da 5.3 milyon takipçisi bulunan oyuncu Tuba Büyüküstün, son paylaşımıyla makyajsız halini gözler önüne serdi.