Tuba Büyüküstün


Tuba Büyüküstün'ü çileden çıkaran aşk iddiası! Onur Saylak'tan boşandıktan sonra Umut Evirgen'le 3 yıl aşk yaşayan oyuncu Tuba Büyüküstün hakkında ortaya atılan eski eşinin de arkadaşı olan yönetmen Cevdet Mercan ile yeni bir aşka yelken açtığı iddiasına ateş püskürdü.
Umut Evirgen cephesinde bomba gelişme! Oyuncu Tuba Büyüküstün'ün eski aşkı Umut Evirgen ile barıştığı haberi gazetelerde yer almış, zarif oyuncu göndermeli bir mesaj yayınlayarak bu haberi yalanlamıştı.
Tuba Büyüküstün'den sitem dolu Umut Evirgen açıklaması! İşletmeci sevgilisi Umut Evirgen ile geçtiğimiz aylarda yollarını ayıran Tuba Büyüküstün, özel hayatıyla ilgili sitem dolu bir açıklama yaptı.
Tuba Büyüküstün ve Umut Evirgen barıştı! Karantina döneminde 3 yıllık beraberliklerini bitiren Tuba Büyüküstün ile Umut Evirgen, ilişkilerine kaldıkları yerden devam kararı aldı.
Tuba Büyüküstün yargı mensuplarını göreve çağırdı! Oyuncu Tuba Büyüküstün, kadına şiddet olaylarının ve buna gösterilen tepkilerin arttığı bir dönemde yaptığı paylaşımla hem duygularını dile getirdi hem de yargı mensuplarını görev başına çağırdı.
Çağatay Ulusoy yeni projede kimi canlandıracak? ‘Barbaros' dizisinden ayrılan yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy'a yapımcılardan teklif üstüne teklif yağıyor.
Tuba Büyüküstün: "3 ayda hayatım değişti" Oyuncu Tuba Büyüküstün, 38. yaş gününde öz eleştiri yaptı.