Tuba Büyüküstün


Tuba Büyüküstün: "Aşk insandan ötedir" Son olarak "Sefirin Kızı" dizisinde Mavi karakteri ile izleyici karşısına çıkmış olan güzel oyuncu Tuba Büyüküstün, objektif karşısına geçti.
Murat Boz ve Tuba Büyüküstün'ün sürpriz buluşması Kulisler Murat Boz ve Tuba Büyüküstün'ü buluşturan sürpriz projeyle yankılandı...
Tuba Büyüküstün'ün merakla beklenen yeni dizisinde flaş gelişme Tuba Büyüküstün'ün rol alacağı Netflix dizisi "Another Self"in çekimlerinin 1 Temmuz'da başlaması planlanıyor.
Tuba Büyüküstün yeni aşkıyla el ele görüntülendi Tuba Büyüküstün ile Erdinç Çatak'ın Bodrum sokaklarında el ele yürürken çekilen fotoğrafı gün yüzüne çıktı.
Tuba Büyüküstün doğal güzelliğiyle büyülüyor 38 yaşındaki ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün pek çok meslektaşının aksine sosyal medyada makyaj ve filtreye ihtiyaç duymuyor.
Burcu Biricik rakiplerini solladı "Kırmızı Oda", "Fatma" ve "Camdaki Kız" dizilerinde art arda rol alan son dönemin aranılan oyuncularından Burcu Biricik, adını zirveye yazdırdı.
Tuba Büyüküstün yazı bot ve kışlık ceketle karşıladı 'Sefirin Kızı' çekimlerini tamamladıktan sonra kısa süreliğine İstanbul'a dönen Tuba Büyüküstün, soluğu yine Bodrum'da aldı.