Tuba Büyüküstün

Bodrum'da Tuba Büyüküstün fırtınası esiyor Bodrum’da ailesiyle tatil yapan oyuncu Tuba Büyüküstün, önceki gün Gölköy’deki Kaktüs Otel’in plajında deniz keyfi yaptı.
Tuba Büyüküstün kızlarıyla objektiflere yansıdı Bayram tatili için Bodrum'daki ailesinin yanına gelen Tuba Büyüküstün rastalı saçları ile görüntülendi.
Tuba Büyüküstün ve Umut Evirgen'den yalı düğünü atağı! Merhum siyasetçi İsmet Sezgin’in torunu Hazel Levent, Londra’da tanıştığı okul arkadaşı Fransız Fabrice ile Esma Sultan Yalısı’nda evlendi. Düğüne uzun süredir yan yana görüntülenmeyen Tuba Büyüküstün ve sevgilisi Umut Evirgen de katıldı.
İşte Tuba Büyüküstün'ün setten ilk görüntüsü! "Ottoman Rising" adlı mini belgeselde Mara Hatun’u oynayan Tuba Büyüküstün’ün setten ilk görüntüsü ortaya çıktı.
Tuba Büyüküstün sevgilisiyle fotoğraf paylaştı Tuba Büyüküstün, imaj değişikliğine giderek hayranlarını şaşırtmıştı.
Tuba Büyüküstün'ün yeni imajına çok şaşıracaksınız! Yeni sezonda iddialı bir projeyle sevenlerinin karşısına çıkacak olan oyuncu Tuba Büyüküstün, imaj değişikliğine gitti.
Tuba Büyüküstün'den Fatma Girik sorusuna duygulandıran yanıt Güzel oyuncu Tuba Büyüküstün'e Fatma Girik'in kendisini veliahtı ilan etmesi soruldu...