Tuba Büyüküstün

Tuba Büyüküstün ve Umut Evirgen'den sürpriz atak! Aşklarını ticarete de taşıyarak Levent'te Chicki Boom isimli bir mekan açan Tuba Büyüküstün ile Umut Evirgen, hedef büyüttü...
Umut Evirgen'den flaş Tuba Büyüküstün paylaşımı! Güzel ve başarılı oyuncu Tuba Büyüküstün'ün yaklaşık 1,5 yıldır aşk yaşadığı Umut Evirgen, sosyal medya hesabından paylaştığı aşk pozuyla dikkatleri üzerine çekti.
Tuba Büyüküstün ve Okan Bayülgen servetlerine servet kattı! Paris’te ev sahibi olan isimlerden Tuba Büyüküstün ile Okan Bayülgen, gayrimenkullerini paraya çevirmeyi bildi. Güzel oyuncu, St. Germen’deki; ünlü şovmen de Le Marais’teki evini internet üzerinden kiraya verip servetine servet katıyor.
Tuba Büyüküstün'ü eski eşi Onur Saylak silmedi Tuba Büyüküstün’ün eski eşi, oyuncu ve yönetmen Onur Saylak’ın, Hello Dergisi’ne verdiği röportajda bir ayrıntı dikkat çekti
Tuba Büyüküstün'den eski imaja dönüş Tuba Büyüküstün ile sevgilisi Umut Evirgen önceki gün Zorlu AVM'de görüntülendi.
Umut Evirgen bambaşka bir heyecan içinde Güzel oyuncu Tuba Büyüküstün’ün işletmeci sevgilisi Umut Evirgen, şu sıralar farklı bir heyecan içinde.
Tuba Büyüküstün ve Umut Evirgen nerede görüntülendi? Oyuncu Tuba Büyüküstün ve sevgilisi Umut Evirgen önceki gün Maslak'ta objektiflere yansıdı.