Serkan Altunorak


Serkan Altunorak'tan çok üzücü haber
Serkan Altunorak'tan çok üzücü haber "Melekler Korusun" isimli diziyle şöhreti yakalayan ünlü oyuncu Serkan Altınorak'tan üzücü haber.
Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan sete çıktı
Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan sete çıktı Geçen sezon Kırmızı Oda‘ya konuk olan Erkan Petekkaya, O3 Medya‘nın Star Tv için çektiği kod adı "Suçlu" dizisiyle dönüyor.
Serkan Altunorak Murat Boz'un son paylaşımına kayıtsız kalamadı
Serkan Altunorak Murat Boz'un son paylaşımına kayıtsız kalamadı Ünlü şarkıcı Murat Boz 2001 yılına ait bir fotoğrafını paylaşınca sosyal medyada bini aşkın yorum geldi. Yorumlardan en dikkat çekeni oyuncu Serkan Altunorak'tandı...
Serkan Altunorak: "Ekibimiz çok tatlı"
Serkan Altunorak: "Ekibimiz çok tatlı" Deneyimli oyuncu Serkan Altunorak, Metropol AVM'de objekiflere yansıdı.
Tuba Büyüküstün Corona virüse yakalandı!
Tuba Büyüküstün Corona virüse yakalandı! Corona virüsün pençesine düşen Tuba Büyüküstün'ün hastalığı nedeniyle Netflix için çektiği "Another Self" dizisinin Ayvalık çekimleri iptal edildi.
Berrak Tüzünataç ve Serkan Altınorak'ın neşelerine diyecek yok
Berrak Tüzünataç ve Serkan Altınorak'ın neşelerine diyecek yok Geçtiğimiz aylarda meslektaşı Uraz Kaygılaroğlu ile ilişkisini noktalayan Berrak Tüzünataç, bir derginin özel davetlisi olarak Bodrum'a gitti.
Murat Boz ve Tuba Büyüküstün'ün sürpriz buluşması
Murat Boz ve Tuba Büyüküstün'ün sürpriz buluşması Kulisler Murat Boz ve Tuba Büyüküstün'ü buluşturan sürpriz projeyle yankılandı...