Mustafa Mert Koç


"Zengin Kız" kadrosu okuma provasında buluştu
"Zengin Kız" kadrosu okuma provasında buluştu Merve Girgin'in senaryosunu kaleme aldığı dizi ekibi, önümüzdeki haftalarda sete çıkacak.
Oyuncu Mustafa Mert Koç'tan son dakika haberi
Oyuncu Mustafa Mert Koç'tan son dakika haberi Meslektaşı Melisa Aslı Pamuk ile mutlu bir beraberliği olan oyuncu Mustafa Mert Koç, bir süre önce de bir şarkı yayınlayarak müzik dünyasına adım atmıştı.
Mustafa Mert Koç: "Melisa'ya şarkı yazdım"
Mustafa Mert Koç: "Melisa'ya şarkı yazdım" Oyuncu Melisa Aslı Pamuk, önceki akşam oyuncu ve müzisyen erkek arkadaşı Mustafa Mert Koç'la Bebek'te bir mekandan çıkarken objektiflere yansıdı.
Mustafa Mert Koç şansını müzikte deneyecek
Mustafa Mert Koç şansını müzikte deneyecek Oyuncu Mustafa Mert Koç, şarkıcılığa ilk adımı attı.
Melisa Aslı Pamuk: "Tatil ancak Eylül ayında"
Melisa Aslı Pamuk: "Tatil ancak Eylül ayında" 'Hayaller ve Hayatlar' dizisinin başrolünde yer alan oyuncu Melisa Aslı Pamuk, erkek arkadaşı Mustafa Mert Koç'la birlikte görüntülendi.
Duygu Sarışın ve Çağatay Ulusoy'dan uzun süre sonra ilk fotoğraf
Duygu Sarışın ve Çağatay Ulusoy'dan uzun süre sonra ilk fotoğraf Çağatay Ulusoy ile Duygu Sarışın’ın arasının kötü olduğu, ilişkilerinin bitme noktasına geldiği söyleniyordu.
Melisa Aslı Pamuk'tan kafa karıştıran sözler: "Reklamın iyisi kötüsü olmaz"
Melisa Aslı Pamuk'tan kafa karıştıran sözler: "Reklamın iyisi kötüsü olmaz" Meslektaşı Mustafa Mert Koç ile mutlu giden beraberlikleri parmakla gösterilen Melisa Aslı Pamuk, önceki gün Etiler'deki bir AVM'de objektiflere yansıdı.