Mustafa Mert Koç

Melisa Aslı Pamuk'a sevgilisi Mustafa Mert Koç'tan tam destek
Melisa Aslı Pamuk'a sevgilisi Mustafa Mert Koç'tan tam destek Ünlü bir iç giyim markasının marka yüzü olan Melisa Aslı Pamuk, Raffles İstanbul’da gerçekleşen davetle yeni reklam filminin tanıtımını gerçekleştirdi.
Melisa Aslı Pamuk sosyal medyada kural bozdu
Melisa Aslı Pamuk sosyal medyada kural bozdu Melisa Aslı Pamuk, Haziran 2021’de kalbini Mustafa Mert Koç’a kaptırmıştı. İlişkisini gözlerden ırak yaşamaya çalışan Melisa Aslı Pamuk 9 ay sonra ilk kez sevgilisi ile fotoğrafını sosyal medyaya taşıdı!
Mustafa Mert Koç ve Melisa Aslı Pamuk beraber yaşamaya başladı
Mustafa Mert Koç ve Melisa Aslı Pamuk beraber yaşamaya başladı Melisa Aslı Pamuk ile Mustafa Mert Koç, 9 aylık aşklarını bir adım ileriye taşıdı. Oyuncu çift, aynı evde yaşamaya başlayarak adeta evlilik provası yapıyor.
Melisa Aslı Pamuk: "Hayallerim gerçek oldu"
Melisa Aslı Pamuk: "Hayallerim gerçek oldu" Melisa Aslı Pamuk, romantik bir filmde oynama hayalinin gerçekleştiğini söyledi. Yeni hayalinden bahseden Melisa Aslı Pamuk, Hollywood'da bir filmde de rol almak istediğini söyledi.
Melisa Aslı Pamuk ve Mustafa Mert Koç'tan aşk pozları
Melisa Aslı Pamuk ve Mustafa Mert Koç'tan aşk pozları Melisa Aslı Pamuk ile yeni bir aşka yelken açtığı oyuncu sevgilisi Mustafa Mert Koç, Kuruçeşme'de objektiflere yansıdı.
Galaya tek başına katılan Melisa Aslı Pamuk şaşırttı
Galaya tek başına katılan Melisa Aslı Pamuk şaşırttı Vizyon tarihi pandemi nedeniyle ertelenen 'Kilit', kısıtlamaların kalkmasının ardından bu cuma sinema salonlarında izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.
Mustafa Mert Koç: "Arkadaşlığımız aşka dönüştü"
Mustafa Mert Koç: "Arkadaşlığımız aşka dönüştü" Oğuzhan Özyakup ile evliliğe giden ilişkisi sona eren oyuncu Melisa Aslı Pamuk, kalbini yakışıklı oyuncu Mustafa Mert Koç'a kaptırmıştı.