Oyuncu Mustafa Mert Koç'tan son dakika haberi

Meslektaşı Melisa Aslı Pamuk ile mutlu bir beraberliği olan oyuncu Mustafa Mert Koç, bir süre önce de bir şarkı yayınlayarak müzik dünyasına adım atmıştı.

Oyuncu Mustafa Mert Koç'tan son dakika haberi

TV100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre Medyapım’ın FOX için hazırladığı yeni dizi “Zengin Kız” son dönemin en iyi oyuncu kadrosuna sahip dizilerinin başında geliyor.

İlk bölümlerini Deniz Akçay’ın yazdığı dizide Alina Boz (Zeynep), Tarık Emir Tekin (Onur Köksal), Nazan Kesal (Şahika), Hazal Filiz Küçükköse (Neslihan), Tülin Ece (Ümit), Baran Bölükbaşı’nın (Yiğit), Kadir Çermik (Samet), Müfit Kayacan (Hamit) başlıca rolleri canlandıracak.

Lao Tzu’nun “Kaybederek kazanırız, kazanarak kaybederiz” sözünden yola çıkılarak senaryosu yazılan dizide Köksal ailesinin varislerinden Zafer’e hayat verecek oyuncu için de görüşmeler sürüyordu.

Rol aynı zamanda şarkıcılık da yapan yakışıklı genç yıldızlardan Mustafa Mert Koç’un oldu.

Zeynep adlı bebek bakıcısının tesadüfen eline geçen yüklü miktardaki parayla hayatında yepyeni bir sayfa açmasını konu alan dizinin adı henüz netleşmedi. Cuma günü sete çıkacak olan projenin diğer kod adı şimdilik “Kupa Kızı”...