Tarık Emir Tekin


Şevval Sam'ın planı oğluyla karavan tatiline çıkmak
Şevval Sam'ın planı oğluyla karavan tatiline çıkmak 'Yasak Elma'nın Ender'i Şevval Sam, oğlu Tarık Emir Tekin ile birlikte, Serkan Altunorak'ın tek kişilik oyunu 'Dalgakıran'ı izledi.
'Sadakatsiz' dizisinin oyuncuları set arası balıkçıya koştu
'Sadakatsiz' dizisinin oyuncuları set arası balıkçıya koştu Kanal D'de ekrana gelen "Sadakatsiz" dizisi oyuncuları Cansu Dere, Berkay Ateş, Melis Sezen ve Tarık Emir Tekin, Arnavutköy'de görüntülendi.
Eda Ece: "Buğrahan ile aşkımızı cümle alem biliyor"
Eda Ece: "Buğrahan ile aşkımızı cümle alem biliyor" Adı Danilo Zanna ile aşk dedikodusuna karışan Eda Ece, isyan etti. Sevgilisiyle ayrıldığı konuşulan güzel oyuncu, “Ben Buğrahan’la birlikteyim. Bu haberler çok ayıp” diyerek hem aşkını hem tepkisini gösterdi.
Şevval Sam: "Oğlum futbolcu olmasın diye çok dua ettim"
Şevval Sam: "Oğlum futbolcu olmasın diye çok dua ettim" Şevval Sam, Beşiktaş'ın 'sarı fırtına'sı eski eşi efsane futbolcu Metin Tekin ve oyunculuğu seçen oğlu Tarık Emir Tekin hakkında konuştu.
Tarık Emir Tekin ve Şevval Sam tarzlarını konuşturdu
Tarık Emir Tekin ve Şevval Sam tarzlarını konuşturdu Şık giyim tarzıyla dikkatleri üzerinde toplayan Tarık Emir Tekin önceki gün annesi Şevval Sam ile objektiflere yansıdı.
Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece, yeni diziye hazırlanıyor!
Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece, yeni diziye hazırlanıyor! Fox Tv’nin fenomen dizisi Yasak Elma’da canlandırdığı Yıldız karakteriyle kariyerinde büyük bir çıkış yakalayan Eda Ece, katıldığı programda yaptığı açıklamalarla dikkat çekti.
Tarık Emir Tekin sevgilisiyle Bodrum'da
Tarık Emir Tekin sevgilisiyle Bodrum'da Oyuncu Tarık Emir Tekin ile sevgilisi Sofia'nın aşkı doludizgin devam ediyor. Bodrum'da tatil yapan çiftten Tekin, Sofia'yı öpücüklere boğdu.