Tarık Emir Tekin


"Zengin Kız" kadrosu okuma provasında buluştu
"Zengin Kız" kadrosu okuma provasında buluştu Merve Girgin'in senaryosunu kaleme aldığı dizi ekibi, önümüzdeki haftalarda sete çıkacak.
Oyuncu Mustafa Mert Koç'tan son dakika haberi
Oyuncu Mustafa Mert Koç'tan son dakika haberi Meslektaşı Melisa Aslı Pamuk ile mutlu bir beraberliği olan oyuncu Mustafa Mert Koç, bir süre önce de bir şarkı yayınlayarak müzik dünyasına adım atmıştı.
Alina Boz'un yeni dizisinde şaşırtan değişiklik!
Alina Boz'un yeni dizisinde şaşırtan değişiklik! Başrollerini Alina Boz, Tarık Emir Tekin ve Hazal Filiz Küçükköse'nin paylaşacağı yeni sezonda ekrana gelecek olan 'Zengin Kız' dizisinde değişiklik yaşandı.
Oyuncu Kadir Çermik'ten son dakika haberi
Oyuncu Kadir Çermik'ten son dakika haberi 'Çukur'da 'Emmi' karakterini canlandıran Kadir Çermik, dizinin 126'ncı bölümünden ayrılmıştı.
Oyuncu Tülin Ece'den flaş haber
Oyuncu Tülin Ece'den flaş haber "Evlilik Hakkında Her Şey"in güzel yıldızı Tülin Ece'den son dakika haberi...
Baran Bölükbaşı iddialı projenin kadrosuna dahil oldu
Baran Bölükbaşı iddialı projenin kadrosuna dahil oldu Alina Boz, Tarık Emir Tekin, Hazal Filiz Küçükköse ve Nazan Kesal'ı buluşturan Zengin Kız'a çok yakışıklı ve yetenekli bir oyuncu daha katıldı.
Alina Boz ve Tarık Emir Tekin'in olay buluşması!
Alina Boz ve Tarık Emir Tekin'in olay buluşması! Son dönemin iki genç oyuncusu Alina Boz ve Tarık Emir Tekin cephesinden flaş haber...