Tarık Emir Tekin


Şevval Sam: "22 yıldır et yemiyorum!"
Şevval Sam: "22 yıldır et yemiyorum!" Şevval Sam, hakkında merak edilenleri anlattı. 22 yıldır et ve tavuk yemediğini söyleyen Sam, "Spor falan yapamıyorum ama iyi besleniyorum. Paketli gıdalardan uzak durup, sebze ağırlıklı besleniyorum" dedi.
Tarık Emir Tekin terhis oldu
Tarık Emir Tekin terhis oldu Ekrana veda eden "Sadakatsiz" dizisinde 'Selçuk' karakterine hayat veren Tarık Emir Tekin, asker dönüşü soluğu sevgilisinin yanında aldı.
Tarık Emir Tekin asker traşı oldu
Tarık Emir Tekin asker traşı oldu Kanal D’deki "Sadakatsiz"in ‘Selçuk’u Tarık Emir Tekin önceki akşam sevgilisi Sofia Katc ve annesi Şevval Sam ile Arnavutköy’deydi.
Tarık Emir Tekin askere gidiyor
Tarık Emir Tekin askere gidiyor Şevval Sam’ın oyuncu oğlu Tarık Emir Tekin önceki gün sevgilisi Sofia Katc ile Bebek'te görüntülendi.
Tarık Emir Tekin ve sevgilisinin lüks alışverişi
Tarık Emir Tekin ve sevgilisinin lüks alışverişi Tarık Emir Tekin, geçtiğimiz gün sevgilisi Sofia ile birlikte bir alışveriş merkezinde görüntülendi.
Tarık Emir Tekin ve sevgilisi ayrılığın acısını çıkarıyor
Tarık Emir Tekin ve sevgilisi ayrılığın acısını çıkarıyor Kanal D'deki "Sadakatsiz"in ‘Selçuk’u Tarık Emir Tekin uzun bir süre kız arkadaşı Sofia Katc’ten ayrı kalmıştı.
Tarık Emir Tekin kendi tasarımlarını giyiyor
Tarık Emir Tekin kendi tasarımlarını giyiyor Kanal D’deki ‘Sadakatsiz’in ‘Selçuk’u Tarık Emir Tekin kız arkadaşı Sofia Katc ile önceki gün Bebek’teydi.