Tarık Emir Tekin

Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece, yeni diziye hazırlanıyor!
Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece, yeni diziye hazırlanıyor! Fox Tv’nin fenomen dizisi Yasak Elma’da canlandırdığı Yıldız karakteriyle kariyerinde büyük bir çıkış yakalayan Eda Ece, katıldığı programda yaptığı açıklamalarla dikkat çekti.
Tarık Emir Tekin sevgilisiyle Bodrum'da
Tarık Emir Tekin sevgilisiyle Bodrum'da Oyuncu Tarık Emir Tekin ile sevgilisi Sofia'nın aşkı doludizgin devam ediyor. Bodrum'da tatil yapan çiftten Tekin, Sofia'yı öpücüklere boğdu.
Şevval Sam müstakbel geliniyle poz verdi
Şevval Sam müstakbel geliniyle poz verdi Ünlü oyuncu ve şarkıcı Şevval Sam, önceki gün İzmit’te konser verdi.
Tarık Emir Tekin: "Aileme layık olmak için çalışıyorum"
Tarık Emir Tekin: "Aileme layık olmak için çalışıyorum" Kanal D’nin fenomen dizisi ‘Sadakatsiz’in ‘Selçuk’u Tarık Emir Tekin sevgilisi Sofia Katc ile önce Çeşme’de tatil yaptı, ardından da Bodrum’a geçti.
Şevval Sam Sofia'yı gelini olarak görmüyor
Şevval Sam Sofia'yı gelini olarak görmüyor Şevval Sam’ın Metin Tekin ile evliliğinden dünyaya gelen, Kanal D’deki "Sadakatsiz"de ‘Selçuk’u canlandıran 24 yaşındaki oğlu Tarık Emir, Eylül ayında 23 yaşındaki Sofia Katc ile aşk yaşamaya başlamıştı.
Tarık Emir Tekin: "Sokakta sert tepkiler almıyorum"
Tarık Emir Tekin: "Sokakta sert tepkiler almıyorum" "Sadakatsiz" dizisinde şiddete eğilimli 'Selçuk' karakterini oynayan Tarık Emir Tekin, “Erol Taş kötü adamı oynadığı için tepki alırmış ama bana öyle olmadı” dedi.
Şevval Sam oğluyla gurur duyuyor
Şevval Sam oğluyla gurur duyuyor Şevval Sam önceki akşam Cihangir’deki evinin önünde karavanına resim çizerken görüntülendi. Yanında annesi Leman Sam da vardı.